0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Bu sekılde kulak altı :( kendımden hatırlıyorum bende vardı kuckken yıyecek alerjısınden egzama cıkıyordu ona benzettım, aranızda hıc cocugunda gören var mı? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi yere flan sürmüş olmasın canım yaradır belki geçer 
tarafından
Yok kızum kulak altını nereye sırebılır parmak arası yıne belkı ama benım egzamaya cok benzıyor ya ıgrenf bırsey o 15-16 yasımdaydım hala devam etmıstı
tarafından
Kız ne bileyim kulağıyla oynarken çekiştirir falan inşallah senin dediğin gibi değildir
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
sudokrem sür geçer 
0 oy
tarafından
Ya yavrum sanki boyle kurumus da yara olmus gibi. Ben pek egzamaya benzetemedim ya, bilemedim. Sabit doktorun varsa atsana fotoyu bakalim ne dicek
tarafından
Yaa aklım cıktı benımkı gıbı dıye :( doktoruna attım terden ve ıslak kalmaktan dedı krem verdı bakalım gecer mı
tarafından
Heheh terli kafa ya :D mantar olmus o zaman, kuru tutup mantar kremi surmek lazim
0 oy
tarafından
36 yaşındayım bende de hala ara ara çıkar. Annemde de cikar travazol krem sürüyorum 2 -3 gün arka arkaya gün de 1 defa geçiyor. Çıkınca tekrarlıyorum. Irsi olabilir. Egzama bu
tarafından
Benımkı 15-16 yasımda gecmıstı aöa cok ıgrenc bısey sureklı tekrarlardı kasınırdı bende egzama dıye dusunuyorum
tarafından
Evet çok kaşınır ve rahatsız edici birşey

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Merve03 (11 puan) tarafından soruldu
+6 oy
31 cevap 1,330 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 383 göst.
+1 oy