0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından
Eşim yok smdilik 5 ay ama 6 7 8 ay bile olabilir hayırlısı. Asla benden ayrılmıyor tuvalete zor gidiyorum sürekli mızmız gece gündüz uyumuyor sizde durumlar ne evde neler yapiyorsunu,

4 Cevaplar

0 oy
(1,246 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım yakınında yokmu kimsen yardım alabilceğin. Benimde oğlum öyleydi sokağa çıkmaya başladık arkadaş edindi şimdi bi tık daha rahat wcyr flan gidebiliyorum anlatıyorum ona ama her seferinde oğlum tuvalete gidiyorum gel kapımda bekleyebilirsin diye ilk başlarda ağlıyodu sonra sadece beklemeye başladı şimdi daha rahat bi gelip bakıyo ses veriyorum gidiyo oynamaya. Bol bol anlat ağlasa da açma kapıyı çıkınca da anlat sakince sarıl bak burdayım tuvalet özel alanım seni alamam beni burda beklediğin için teşekkür ederim flan diye zamanla alışıcaktır oda. 
(72 puan) tarafından
Ay inşallah canım ya yemek dahi yapamiyorum . Kimse yok ne ywzikki
(1,246 puan) tarafından
Bol bol dediğim gibi konuş yemek yaparken wc giderken alışır zamanla oda
(72 puan) tarafından
İnşallah canim
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende aynıyım tek artı yönü zayıflıyor um .
(72 puan) tarafından
Haha valla bende sizin de mi eşiniz yok
(9,247 puan) tarafından
Ewet asker benimki
(72 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Tek başına tabikide zor olur ama onunla parka falan git dışarı çıkın belki onun içinde bir değişiklik olabilir yorulup gelir dışarda eve gelince banyo yaptırıp uyutursun belki bir nebze olsun seni rahatlatır bu durum
(72 puan) tarafından
Parka hergun hidiyoruz 2 3 saat ama değişen bişey yok
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Bacım ben evleneli 6 sene oldu 2 cocugum var eşim 4 ayda 1 izne gelir o sürecte ben annemlerde kalıyorum genelde eşimin gelmesine yakın evime geciyorum 
(72 puan) tarafından
Yok canım benim öyle bir şansım yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 193 göst.
0 oy
9 cevap 293 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu
0 oy