0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ay vallaha gidiyorum ev çıkması taşınma falan derken birde toplanma faslı falan var tamamen yerleşene kadar gelmeyeceğim. Azıcık ruhum oksijen alsın. Sizde bensiz kalın arkamdan lokma dökün helva kavurun aklınız başınıza gelsin. Ben gidiyorum kötü post açanları görüp psikolojiniz bozuldukça benim enerji dolu postlarimi hatırlayıp keşke o burda olsaydı deyin. Gidiyorum görüşürüz by 

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ne zaman gelcen saçma postları gözümüz ariyor
tarafından
Vallaha sustukça kendini paşa çocuğu sanıyorlar. Biri çıkar anneliğine laf eder öteki gelip 1 sene önce yaptığın kavgayı yüzüne vurur diğeri gelip eski postlarina bakar ve açık arar. Çoluk çocuk dolu burası canım benim. İtina ile insanları rencide etmemeye çabalıyorum ama insanlar kendini rencide ettirmek için yer arıyor. Ev aldım yok o ev benim değilmiş. Ben fake fotoğraflarla uğraşacak kadar işsiz değilim. Ev biraz lüks geldi onlara evet lüks alım gücümüz vardı aldık onların olsaydı onlarda alırdı. Bir şey aldığım zaman söylüyormuşum burda millet yediğini içtiğini paylaşıyor kimse laf etmiyor biz alınca laf oluyor. Bunlar delilikte ülkenin yarısına vermiş geri kalınida söz vermiş gibiler. Hep bir hırs ben bilinçsiz ebeveynlerin yetiştirdiği çocuklara üzülüyorum sadece. Maddi durumum olduğu halde çocuk yapmıyorum mesela. Çocuk yapmak maddiyat işi kimse kusura bakmasın. 4 çocuk yapıp milletin kıyafetlerini dilenmek yerine 1 çocuk yapıp en baba şekilde büyüteceksin. Bunlar işte bilinçsizlikle alakalı. Maddi durumu olmayan çocuk yapmasın demiyorum yapabildiğin kadar değil bakabildiğin kadar yapacaksın. Geçen gün birisi 3. Çocuğa hamile neyse kazayla oldu diyor ben niye olmuyorum o kazayı. Çünkü yapmak önemli değil 20 tane de yaparsın. Her şey burda başlıyor zaten işte bilinçsiz ebeveynlik. Geçen gün birisi özelden yazmış çocuğumu terk etmişim falan çocuğu cami avlusuna bırakmış gibi lanse etmiş. Altı üstü babasına bıraktım ki çocuk büyütmenin ne kadar zor olduğunu evde benim yerimi ve önemimi anlasın diye. İşte böyleler bir açığın olmasın
tarafından
Yani kısacası bilinçsiz insanlar çoğu.
(7,036 puan) tarafından
Canım yanlış anlama ama bende 21 yaşındayım 3 çocuğum var şükür daha kimsenin bir çöpüne temeni etmedim gözüm de yok şükürler olsun ama 3 cu çocuğuma ben 3 aylık iğne ile kaldım biraz kader kısmet işi o bak ne güzel demişsin kimseyi rencide etmemeye calisyorum ama böyle herkesi kapsiyan sözlerde kırıcı cidden ha ama suda var bakamayacagini bile bile sadece madiyat değil manevuata önemli tabi bu unsurda bakamayacagini bile bile çocuk yapmayacaksın kazara olabilir ama her sıkışanda bu bahaneninn ardina siginmasin cidden bu durumu yaşayanların da adını yalanciya çıkartıyorlar benim postlarada bakabilirsin 3 çocuğa rağmen hem onlara yetisiyorum hem evime yetisiyorum gecede eşimle film keyfi bile yapıyorum senin madiyat varsa evde alırsın sarayda bu kimseyi ilgilendirmez istersen sarayda otur bana faydam yok sonuçta aynı şekilde benimde sana yok yani milletin dediğime çokta takılma boşver önemli olan senin bildiğin gördüğün başkasının değil
tarafından
Bak işte minnet etmedim diyorsun sonuçta az çok gücün yetiyor değil mi bazıları hiç maddiyati olmadığı halde yapıyor. Kazayla da değil üstelik bile bile korunmuyor. Mesela kumru diye bir kız var burda nicki kumru 80 evli erkeklerle ilişki yaşamış bekarken vs. Bu kadın her postuma gelip bana yorum yapıyor. Sence karekteri ne kadar düzgün? Ben burda çok gördüm canım maddi durumu olmayıp çocuk yapan gerçekten bak. Ve böyle insanların beni eleştirmek için eleştirmesi canımı sıkıyor. Ya diyorum git önce karnını doyur. Şimdi linç edileceğim ama bende 5 çocuk yapsam para yetişmez sonuçta çeşme akmıyor. Fakirlik kader değil insanın elinde olan bir şey. Eğer durumum olmasaydı 1 çocukla kalırdım gerçekten etrafımda böyle çok var 1 çocukla kalan. Şimdi de diyorlar ki iyi ki yapmamışım 1 çocuğa zor ayakkabı alıyoruz diyorlar. Bak bunlar bilinçli ebeveyn. Çünkü günümüzde bir çok şey maddiyat. Okulu var giyimi var kusami var üniversitesi var. Maneviyata önemli tabiki ama ben burdaki bazı  insanların manevisinin olacağına inanmıyorum. Çünkü burda insan saygısı diye bir şey yok
(7,036 puan) tarafından
Kız kumruyu hiç deme bana onun yetiştirdiği çocuğa eşine açıyorum yazık günah sende cidden takma kimseyi Allah laiki ile yetiştirip büyütecek olana versin evlat tabi herkesin kendi özgür iradesi biz kimse şu kadar çocuk yapın diyemeyiz ama Allah laiki bakmayacak olana vermesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bugün ara ara buraya girdim hep senin postlara denkngeldim  hayırdır ne oluyor canım:)))))
tarafından
Gidicem geçen sefer ki gibi 8 ay gelmemiştim geçen sefer
0 oy
tarafından
Byssssssssşs
tarafından
Çavvv
0 oy
tarafından
Hep bir sitem ya :) hiç enerji dolu postuna rastlamadım valla :) 
tarafından
Hep enerjikim ama sömürüyorlar
0 oy
(8,967 puan) tarafından

Günde 10 post açan sen mi:D

tarafından
Evet geçen sefer 8 ay gittim geldim herkes özlemişti beni şimdi de özleyin
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Dayının sen ne kullaniyon
tarafından
Cola aşkom
tarafından
Puhahahaaaaa koptum hahahahaa ☺☺☺☺☺
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Noluyor burda:D

tarafından
Gidiyorum kuzum
0 oy
(12,924 puan) tarafından
Uff saçma insanlardan sıkıldım yeminle istediğin kadar post açabilirsin kimseyi ilgilendirmez Allah'ım sanki sayfanın sahipleri. Rahatsız olan kendisi gitsin kal kız 
tarafından
Kız sen niye böyle sinirlisin
tarafından
Aşkom Facebook yada instagraminiz varsa ordan konuşuruz bunlar yüzünden gitmiyorum işlerim var buraya giriyorum iş güç aksıyor
(12,924 puan) tarafından
Ben sınırlı değilim aslında buranın sahibi gibi gözükmeye çalışanlara kızıyorum. Senin de bı kaç yorumunu gördüm hem sende sinirli yazmiyorsundur demi hah bende öyleyim işte :D
Yok kuzum sosyal medya kullanmıyorum ki olsa eklerdim ☺️
tarafından
Whiteswan bazen cozutuyorum fark ediyorum ama toparliyorum sjsj
0 oy
(850 puan) tarafından
Ben de diyorum ne eksik... 
0 oy
tarafından

Nereye kız aşko beni yanliz bırakma :D

0 oy
tarafından

Bay bay canm. Allah kolaylık versin <3 

Sen de desene bizde yanlış olmaz, olmuşsa  da YANLIŞLIKLA  OLMUŞTUR :D:D

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Sen bir ara çocuğunu bırakıp evi terk etmiştin ne oldu o işler ben kaçırmışım oraları 
tarafından
Geri döndüm evime
0 oy
(665 puan) tarafından
Bence sen burdan soğudun o kadar uyarıdan sonra 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,233 göst.
25 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 332 göst.
27 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 669 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 578 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Elif2021 (1,381 puan) tarafından soruldu

377,984 soru

11,313,781 cevap

34,752 kullanıcı