0 oy
577 göst.
Aile kategorisinde (1,380 puan) tarafından
Merhaba hanımlar bebeğim hastaydı olay çarşamba günü oldu iğne verdi Dr eşim ablamı arada gelsin hastaneye dedi ilaç almaya gidecekti bebeğim çok huysuz durmuyor yardım için neyse geldi bu arada idrarda vericez en zor işi eve gitcez bizimle gel dedik yok ben eve gitcem eee sizde gelin dedi bizim işimiz var yardım edersin dedik eve gitcem dedi bebeğimi aldım peki dedik zaten ortepedik engelliyim zor işimiz o günden beri idrarın veremedik bugün aradı naptınız diye eşim sinirli görüşmek istemiyor bende Bi süreliğine görüşmeyelim dedim dinlen hastasın ya dedim sürekli gelmene gerek yok dedim biraz birbirimizi özleyelim dedim çat kapı gelen görümcemi bu arada yanlış anlaşılmasın evimin işlerini yapabiliyorum çocuğuma bakıyorum fakat dışarıda zorlanıyorum eşim çok kırıldı uğraşmak istemedi diyor bende böyle söyledim yanlış mı yaptım acaba ama ancak bundan anlar galiba gerçekten çok sıkılmıştım hergün gelmelerindwn ilk kez yardım istedik olay oldu kendimi ifade ettim mi bilemiyorum ama fikir verin zamana bırakmak istiyorum aramıcam hiç

7 Cevaplar

+4 oy
(7,768 puan) tarafından
Kuzum Allah yardımcın olsun ama ne olursa olsun size sana bakmak zorunda değil yardım eder ne alaa etmezsede sırt çeviremezsin kimse mecbur değil bebek yaparken sordunuz mu destek olur musun diye 
(1,380 puan) tarafından
Aslışahöztürk senin devamlı ama dikkatini çekeyim kadın haklı yani o kadar işe ihtiyacın varsa bakıcı tut bence
(3,720 puan) tarafından
Kızlar bence yanlış düşünüyorsunuz kimse kimseye güvenip çocuk doğurmuyor zaten ama halası yani yapabileceği bişey varsa destek olmalı böyle düşüncelerle akrabalık bağları yok olup gidiyor. İyi günde ne ala gel ye iç otur gül sohbet et kötü günde bakmak zorunda değil yani tabi ki değil ama destek olmuyorsa da ona göre tepki vermek annenin de en doğal hakkı bence
(1,380 puan) tarafından
Bucra1409 Allah razı olsun
(2,047 puan) tarafından
Bucra ya katılıyorum
(1,380 puan) tarafından
Nazar çok teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
(13,786 puan) tarafından
Kibarca davranmissin. Ben olsam daha sert olurdum. Insanlarin sadece iyi gunde dost olması , kötü günde yok olmasi gercekten çok bencilce. Hic gelip gitmesin daha iyi. 
(1,380 puan) tarafından
Yani banada öyle geldi eşim arabada abla gel diyor ben seni sonra bırakırım diyor gelmedi ama başka zaman çat kapı vakitli vakitsiz geliyordu bende eşimin demesiyle öyle konuştum çok sağolun
(13,786 puan) tarafından
Siz ailelelerinizden beklemeyecekseniz kimden bekleyeceksiniz desteği. Belki bir komşudan rica etseniz o bile seve seve yardim eder ama asil mesele aile varken niye baskasindan yardim isteyeceksinki.  Beklediğiniz maddi bir destek de degil , manevi olarak yanimizda olsun istemişsiniz. Bence sonuna kadar haklisiniz.
(1,380 puan) tarafından
Çok sağolun Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın
+1 oy
(546 puan) tarafından
Bence gayet de dogru yapmissin.cani isteyince cat kapi gelebilecek kadar kardesini yakin goruyorsa,kardesinin cocugu icin de bir zahmet yardim edecekti.saglik bu sonucta basit bir is degil.
(1,380 puan) tarafından
Çok sağolun ağrıma gitti dışarıda zorlanıyorum eşim keşke arattırmasaydım diyor neyse olan oldu
+1 oy
(1,372 puan) tarafından
İyi günde laylaylom gunde günde yok oyle gorumceyi ne edeyim 
(1,380 puan) tarafından
Aynen çok sağolun
+1 oy
(3,231 puan) tarafından
Vaaauuv süper olmuş. Dilinize sağlık.

Aramayın. Niye arayacaksınız ki. Özlensin dediğiniz gibi. 
(1,380 puan) tarafından
Çok sağolun bazıları beni haksız buldu ama bencede doğru olan bu olması gerekeni yaptığımı düşünüyorum yoksa halen üzülen ben olacaktım
(3,231 puan) tarafından
Kesinlikle.
Eşinizin sizinle aynı fikirde olması paha biçilemez.
Kafanız rahat eder bi süre oh. Herkes farkına varsın bi şeylerin
0 oy
tarafından

Sen öyle deyince ne dedi o

(1,380 puan) tarafından
Gelmem dedi iyi günler dedi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Zorlanıyor dun dışarda belki evet ama kimse yanında gelip işine koşturup yardım etmek zorunda değil canım yaptıgın ayıp olmuş bence yardım etmedi diye kırılmış olabilirsin ama görüşmeyelim demek olmamış 
(1,380 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 486 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 833 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 453 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu