0 oy
216 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (496 puan) tarafından
Sünnet için hastaneye giderken yanımiza neler almalıyız ayrıca hastaneden yatıyor muyuz bir gece falan oğlum 9 aylık çocuk doktoru sünnet yaptırın dedi onun için soruyorum

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilmiyorum bilen yazan bnde öğreneyim)☺️
(3,717 puan) tarafından
Ben 4.5 aylıkken yaptırdım canım ne kadar erken o kadar iyi
(496 puan) tarafından
9 aylık bebeğide bayıltirlar mi acaba
tarafından
Ewet ama tuvalet eğitimi e alistrdigimiz içn tranva oluyo cocukda kalıcı oyuzden 5 yaşında yaptrcm
(3,717 puan) tarafından
Devlet hastanesi bayıltmadan yapmıyor o yüzden 1 yaş altına yapmıyor diye biliyorum özel de yaptırabilirsiniz özel de genelde sadece pipi uyuşturuluyor. Sedos o zaman sende devlet hastanesinde bayıltarak yaptır bence çünkü eğer uyanık olursa travmanın daha fecisini yaşıyor çocuk
tarafından
Tam cnm saol öyle yptrym Allah razı olsun canm❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben kağıt havlu ıslak mendil  sünnet kilotlari  bez yedek pijamalar almistim başka aklıma gelmiyo 8 sene olmuş 
0 oy
tarafından
Yok kız hiçbir şey götürmedik, sünnet oldu hemen çıktık,özelde yaptırdık biz,devlet 1 yaşından önce yapmiyirmus burda
0 oy
tarafından
Cnm karton bardak al onu koyarsın bezine surtunmez. Başka birşeye gerek yok. 15 dk lik bir işlem. Bitince direk eve gidersiniz
0 oy
tarafından

ıslak mendil peçete bol pıjama şort kilit sunnet kulodu olabılır neye ıhtıyac duydun dersen hıc birine :D

0 oy
(2,091 puan) tarafından
Daha yeni sünnet yaptırdık oğlumu hiç birseye gerek duyulmadi sadece sünnet kilodu aldık o lazım oldu birde bol eşofman altı rahat edeceği bsey
tarafından
cnm peki ne kafar surede iyilesti ??
0 oy
(209 puan) tarafından
Sadece 1 numara büyük bez götürdüm  ve 3 4 gün onu kullandım o kadar. Hastane de yatmadı çünkü bölgesel uyuşturdu  ve ne bardak ne sünnet kilosu bişi kullanmadım bol krem o kadar 
0 oy
(265 puan) tarafından
3 aylıkken yaptırdık. Normal günlük hazırladığım çantadan hazırladım, birde karton bardak.. Sünnet oldu birkaç saat gözlem altında kaldık taburcu olduk. 
0 oy
(897 puan) tarafından
4 ay önce sünnet ettik.. 5 beş 4.. 5 kıyafet ıslak mendil götürdüm normal şeyler işte sade 2 saat falan kalıyorsun eve gönderiyorlar 1 gece kalma falan yok 
(496 puan) tarafından
Devlet miydi özel miydi sizin
(897 puan) tarafından
Özel cnm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç bişey almadım ekstra, normal dışarı çıkarken nasıl 1 takım kıyafet 3-4 bez alıyorsam aynılarını aldım. Zaten 20 dk sürüyo 
(496 puan) tarafından
Devlet miydi özel miydi
(25,224 puan) tarafından
Özel hastane
0 oy
tarafından
Sadece yedek kıyafet götürmüştüm. Bikac dakikalik islem. Max bi saat kalirsin. 
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Sadece yedek bez o kadar ama özel mi devlet mi bu önemli 
(496 puan) tarafından
Devlet düşünmüştüm ama
0 oy
(9,923 puan) tarafından
Hastanede yatmiyor canim 2 saate kalmadan cikiyorsun 1 yas alti oldugu icin lokal anestezi tavsiyemdir kesinlikle. Imkanin varsada ozelde yada ozel klinikte yaptir ve yanina gir yaninda ol. Cunku 9 aylik herseyin farkinda seni gormezse durmaz mutmhtemelen lokalde. Hicbiseye gerek olmuyir valla normal canta aldik biz 1 takim kiyafet 2 bez islak mendili suyu falan disari cikar gibi
(496 puan) tarafından
Fiyatlar ne acaba bilginiz varmi
(496 puan) tarafından
Bı de devlette yanına almiyorlarmi
(9,923 puan) tarafından
Canim suan fiyatlari hic bilmiyorum benimki 43 gunluktu ettirdim suan 2 yasinda 600e yaptirmistik ozel hastanede. Devlette almiyorlar diye biliyorum
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Benim oğlum 7 aylık di özel bir klinik de sünnet oldu oraya gidip sünnet olup cikmamiz toplam 3 saat sürdü yanına her zaman ki gibi yedek kıyafet bez mendil mama biberon emzik aldım emmiyo benim oğlum velhasıl evde ac goturdum pipisini uyuşturdu iğnesini yaptı sonra başka sünnete girdi doktor ordan çıkana kadar ben oğlumu doyurdum kucağımda uyuttum öylece sedyeye koydum kucağımda tutmaya devam ettim araya perde çekti doktor ben uyandıkça oğlumu pispisleyip emzik verdim doktorda sünnetini yaptı 40 dk falan sürdü herhalde tam emin değilim sonrada aldık eve geldik 
0 oy
tarafından
Eltimde oglunu sunnet ettiricek ayni gun cikariyolarmis 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Hiçbir şey almadık bebeğim 25 günlükken yaptırdık devlet Hastanesi'nde Yaklaşık bir ay oldu yaptıralı.. Sadece bezini bol bağladık o kadar. Hastanede odaya aliniyosun sadece 40 dk bekledik

daha sonra evimize geçtik 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 177 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,085 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
4 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hellomam (4,962 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 356 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 791 göst.

377,725 soru

11,305,274 cevap

34,731 kullanıcı

...