0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (996 puan) tarafından
Kizlaf görümcemin kızı olucak yakında sizce neler yapmaliyom ikinci çocuğu Bu ilk çocuğunda evli değildik eşimle sevgiliydik ben 2 sene önce doğurdum o bana örumcek aldı küpe taktı bide intden isimli zibin yaptı bende aynı şekilde küpe takayım örümcek alayım isimli zibin takımı yaptırıp mama sandyalsesi ve Bi kaç parça kiyaget alayım bir de bez pastasi yapayım dedim sizce yeterli mi kapı süsü aldı bugün de parasını o verdi süslemesini boyamasıni ben yapicam hastaneye de Bi çiçek gönderirim diye düşündüm 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Güzel bnce iyi hatta fazla
tarafından
Yada bunlar yerine para mi taksan
(996 puan) tarafından
Para ne kadar takabilirim ki zibin takımını sordum 445 TL örümcek sordum 450 TL mama sandaujlesi 180 TL bez pastası yaparım dedim onun malzemeleri var onun için bisi almicam Bi kaç parça kıyafette 300 TL tutsa bilemedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha ne olsun canım bence çok iyi 
(996 puan) tarafından
Aman eksik olmasında canım
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Aynı şeyleri alman saçma olur bence küpe yerine bileklik olabilir 
(996 puan) tarafından
Ya küpeyi almicam aslında kızıma hediye 5 tane altın küpe geldi görümcem hiç birini görmedi daha hepsi kutusunda duruyo o yüzden küpelerden birini veririm diye düşündüm çok pahalı bana zor olucak yoksa
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Fazlası var azı yok kuzu
(996 puan) tarafından
Aman öyle olsun canım eksik olmasın dac
0 oy
tarafından
Bence aynı şeyleri alma küpe yerine künye alabilirsin 
(996 puan) tarafından
Ya küpeyi almicam aslında kızıma hediye 5 tane altın küpe geldi görümcem hiç birini görmedi daha hepsi kutusunda duruyo o yüzden küpelerden birini veririm diye düşündüm çok pahalı bana zor olucak yoksa

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 78 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 303 göst.
0 oy
14 cevap 953 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 676 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,716 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı

...