0 oy
676 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
..herkesin kendi dusuncesi

14 Cevaplar

+1 oy
(48,620 puan) tarafından
anlamıyorsun ki kiz durum atmasa gizlese ne olacak kocan canlisini görüyor orda
(10,486 puan) tarafından
Nolmus kız
(48,620 puan) tarafından
açık göte imam bile bakar diye atasözü var bu postu acmak yerine ordan cevap verseydin daha mantikliydi. beyzam onceki postuna bak arkadaşın
(119,226 puan) tarafından
Konu ne laa
-Reklam-
+1 oy
(4,158 puan) tarafından
Bacım normal değilsin ne diye o zaman diğer postta ee kendimi küçük mü düşürdüm bilmem ne yazdın yorum yapmadım da okudum yani değişiksin kızın gözünde aşağılık kompleksi olan bir kadınsın şu an ve patron eşisin sözde bide hiç bir ağırlığın kalmadı kızın g*ötünü kaldırdığınla kaldın bak Bi resimden bile kıskandı diyecek ayrıca kocamın gözüne sokar gibi diyosun kocan çok mu yakışıklı bulunmaz hint kumaşı mı ki ona özel atsın Bi tek anlamsdım haa bide bu kız durumda ayrı işte ayrı mı giyiniyor resimde görmese ne olacak memiktolar her gün adamın gözünün önünde olacak zaten 
tarafından
+++++++++++
(7,705 puan) tarafından
Memikto ne ya. Çok komik ☺️
(4,158 puan) tarafından
Memenin kibar hali ahahaha ☺️☺️
(7,705 puan) tarafından
Daha iğrenç ve komik ya gerçekten :D Allah seni
+1 oy
(48,620 puan) tarafından
esin ne tepki verdi kiz ne cevap yazdi
0 oy
(424 puan) tarafından
Yani kızın rehberinde tek kayıtlı erkek eşin degildir rahat ol bence direk eşine  mesaj olarak atsa okey ama kuruntu yaparsan olay başka boyutlara gidebilir adam zaten canlı kanlı görüyor 
(424 puan) tarafından
Kızı engellerdim mesaj atmak yerine neden muhattap olayım ki böyle biriyle esimede söylerdim ben engelledim diye direk kocama atsa ozaman dayağı yer ama ulu orta durum olarak attıysa muhattap olmadan çözümünü bulurum
(424 puan) tarafından
Yani bu konuda rahatsızlığıni dile getirmen kadar doğal bişey yok ama muhattap olacağın kişi kız değilde önce esindi bence ise alan o yollayacak olanda o
(424 puan) tarafından
Kızda kocana karşı lakayiklik görürsen konusmasinda veya gereksiz samimi olma biçimleri ozaman tut saçından baş kıçına tekmeyi ama çok fazlada muhattap olma ki senden cekinsin
0 oy
(7,696 puan) tarafından
Hayrola inşallah 
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Nerden biliyorsun senin eşin için durum yaptığını tek ona mj atmıştı öyleyse haklısın ama normal durumsa saçma böyle eşim için yapmış demen
(7,939 puan) tarafından
İşte bazı kadınlarda böyle karşıdaki en ufak şeyi kocam için yapmış kocama bakiyo ay hiç benlik degil bir ara yeni evliyken pikniğe gittik eşimin arkadaşi ile oda yeni evlenmişti komsuydukta neyse gittik adam karısına taç yaptı papatyadan kadın suratı beş karış istemiyorum dedi atı adamın önüne bizlede gelen başka komşu kızı vardı küçüktü yani 16 yaşlarında flndi oda aldı taci o kıza verdi tamamen kardeşi gibi görüyordu sadece Fatmanur sen al o zmn dedi eğer kötü niyetle deseydi ablası vardı bizle yaşıt ona verirdi ay kadın aglama krizine girdi bir delirdi o dağın başında aldı başını gitti kocama göz dikmiş kız dedi yemin şok oldum buda o misal:))
(48,620 puan) tarafından
hee oyle manyaklarda var bizde esimin arkadasi cagiriyodu gittik esi sacma sapan triplere girdi
(7,939 puan) tarafından
Haydaa bir daha slm bile verme o karıya sanki tek onun kocası var triplere girmis
(48,620 puan) tarafından
yok kiskanmadi beni simarik cocuk gibi dikkat etmeye çalıştı
(7,939 puan) tarafından
Değişik insanlar cok
0 oy
(12,945 puan) tarafından

Foto attığı kıyafet ile gün içinde işe gittiyse :sick:

(48,620 puan) tarafından
dün giydiyse yarin inadina giyerse
(12,945 puan) tarafından
Demi inadına da giyebilir

Aana ne yazdı cevap olarak
(48,620 puan) tarafından
esinden eminsen sona alsaydin durumu kendini niye küçük dusurdun ki durduk yere esin ne dedi peki mesaj olayına bide kiz ne cevap verdi
0 oy
(7,705 puan) tarafından
Eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak diye bir deyim var ya, vücut bulmuş hali şu anda bu olay. Sen öyle yaptın diye eşin bundan sonra daha çok dikkat çeker, kız da daha çok gösterir. Bir de ayrı post açmana gerek yoktu. O durum tek eşine değil sonuçta. Ve eşin de kızın bu halini bilerek almıştır işe. 
(7,705 puan) tarafından
Ablacığım bu insanın normali budur. Dışarıda da çok fazla var öyle insan, içimizde de. Ne kadar büyüttün bir olayı. Senin yaptığın normal değil. Bunu bir anla. Madem çok kıskanıyorsun, eşine söyle. Bundan sonra sadece erkek çalışan alsın
tarafından
Aşko deme öyle erkeklerinde var t*p olanı ahaha aşık oluyor fln
(7,705 puan) tarafından
Ay evet. Mesela ben ne yapayım. Eşime iki kere öylesi denk geldi. Ne yapayım adamı kafese mi koyayım
tarafından
BekArken çoktu öyle tanıdığım ınsanlar normal bildiğin erkek gbı giyiniyorlar ama orjinal değiller ahaha
(7,705 puan) tarafından
Kız eşime teklif eden olmuş. Eşim de dövmüş salakları. Bunu bana iş arkadaşları anlattı. Herifim benim iyi yapmış :D
0 oy
(174 puan) tarafından
Bence uyuyan volkani uyandirmaya calişmişsin. Aklinda yoksa bile aklina saldin artik. Giyim tarzi odur. Kimse karisamaz ki. Benimde esimin teledonunda var oyle tanidiklari. Asla demem bakma. Yada sessize al. Yada karsi tarafa yazmam.  Esime guveniyorum.  
(174 puan) tarafından
Olmuş iste. Yazman kotu olmus. Hem kendini ozguvensiz gosterdin. Hemde kizin aklina saldin yoktuysa bile.
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Canım tek kayıtlı numara eşin değildir elbet başkalarıda görüyodur abartmasan mı 
0 oy
(1,002 puan) tarafından
Telefonunda görmen doğru değilse neden iş yerinde aynı mekanda çalışıyorlar madem rahatsızsın eşine ya farklı iş bul girsin ya da çıkartma imkanın varsa çıkart ne diye onun aklını karıştırıyosun eğer normal biri değilse eşine gelir eşiniz böyle dedi der eşinle aran kötü olur kızında ayıbı bi nevi senin olur ki eşinin huyunda yoksa dönüpte bir başkasına bakmaz zaten biraz mantık görmen doğru değil ama iş yerinde hep görüyor. 
(1,002 puan) tarafından
Bende alışık değilim senide anlıyorum eşinden direk sona alsaydın durumlarını görmezdi ben de rahatsız edici erkek nosu görsem bile eşimden sona alırdım görmek istemiyorum diye mecburen kayıtlı ama bari durumlarını görmeyelim eşimde unuturdu   bi süre sonra anlıyorum seni eğer gerçekten asılıyor gibisinden düşünüyorsan da söylemeyip tam gidip izleseydin eşine de ben bu kızdan rahatsız oldum çıkart deseydın çıkarırdı çıkarmazsa da eşinde bi problem arardın en azından bu bi nevi yangına körükle gitmek
tarafından
Zaten bugün oradaydım ve bakışları hiç hoşuma gitmemişti ben arabada bekliyordum ve arabada beni görünce direk kendini değiştirdi esim zaten çok muhatap olmuyor ama kız çok samimi
(1,002 puan) tarafından
O zaman eşine söyle gitsin benden demesi yol yakınken
0 oy
(8,041 puan) tarafından
Neden Eşinizin işe aldığı kadını önce siz görmüyorsunuz ben dükkan işletirken alacağı elemanı kendim seçerdim ki daha önceki postunuza yazdım yine yazıyorum hadi kıza yazdınız bu duruma engel oldunuz dışarıda o kız gibi giyinen bir sürü kadın var hepsine engel olamazsınız önce kendi kocanızon gözünü kapatın 
tarafından
Ben sana o kelimeyi söylemiyorum ama sen elin kızına o kelimeyi çoktan söyletmişsin bir benim mi yorumum batıyor sana mantığın yolu birdir yorumda herkes aynı şeyi yazmış sen ısrarla otomatiğe bağlamış gibi hayır hayır diyip inkar ediyorsun yetmiyor yeni post açıyorsun biri çıksın haklısın desin diye bekliyorsun istediğin sözleri duyamayınca hırçınlaşıyorsun arzu
(8,041 puan) tarafından
Öyle bile olsa yine karışmaya hakkın yok elinde ispatın var mı yine söylüyorum eşiniz kayıt etmemeliydi numarayı nokta
tarafından
O kızcağıza acıdım yazık kız sen işinden edersin yakında senin baya piskolojin bozuk neler düşünüp konuşuyorsun öyle yaş kaç 15 fln galiba
tarafından
2. Durumunda ne yazmışım o kadar çok yorum yapıldı ki hepsine tek tek cevap vermemek için açtım herkesin kendi düşüncesi diye tamam kızlar siz kazandınız haklısınız:Ddd buraya daha fazla vaktimi harciyamicam
tarafından
hadi Allah’a emanet olun ☀️
0 oy
(266 puan) tarafından
Kasma güzelim şal biraz ya valla. Ozaman git kocanı eve hapset çünkü böyle giyinip gezen sokakta bisuru üç beş değil yani kaldı ki yapacaksa ayarcaksa kocan her türlü senden habersiz de ayarir aslında senin burda yapman gereken aslında kocanla ya bu konu hakkında konusup dile getirmek rahatsızlığını. Yada cesur olup kocana da  güvenmek eşimin işyerinde de var o tip kadınlar evli bekar ozaman kocam işe gitmesin ne ayartirlar. Çok gereksiz güzelim. Aç kurt sürüye saldırır canım anladın mı boşver sen elinden geleni yap kocana sev okşa ruhunu mutlu olun bırakın gotunu başını açsın açan boşver geç bunları kocana güven önce kendine güven kendine o kadınsa sende kadınsın anasın.

Relax....
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Ne kadar uzamış konu bu kaçıncı post aynı anda 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 560 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde Yusufcan (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 957 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 271 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Feslegen (830 puan) tarafından soruldu

379,032 soru

11,345,190 cevap

34,809 kullanıcı

...