0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Post atmıştım okuyan bilir kayinbabam 1 yaşındaki oğlumu manavda hırpaladi diye aynı gün oğlum kayinbabamin yemeğine kaşık soktu kendi kasigini kaynanamda demişti oğlun kaşığını soktu die yemedi die bende dedim benim oğlumun ağzında ne var ozaman opmesin die demiştim kaynanama smdi kayinbabam beni görüntülu arıyor sesli arıyor açmadım smdide kaynanam yazıyor gerçekten o adamın sesini duymak istemiyorum 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Açma valla. Küçücük bebeğin kaşığından igrenmek ne ya. Evet hırpaladığı postu hatırlıyorum. Ben de olsam açmam.
(146 puan) tarafından
Evet canım çok sinirlendim iki gündür arıyor açmak istemiyorum esimede dedim çünkü el kadar bebeden tiskiniyor neymiş kendi cocuklarin ağzındanda yemzmis kendi alkoll alıp oğlumu öpüyor ozaman bende buna tepki göstereyim dimi ama
tarafından
Göster tabi. Bu zamana kadar tepki göstermemekle hata etmişsin.. kendi alkollü opcek ama bebegin kaşığından tiksinecek yok daha neler
-Reklam-
0 oy
(388 puan) tarafından
Engelle gitsin. Terbiyesizliğe bak. Ne olcak o cocuğun kaşığından ağzından.  Benim dedem ağzımdan çıkanı yiyordu. Haketmiyor böyle insanlar torun sevmeyi falan. 
(146 puan) tarafından
Haklısın canım bende yigenlerimin agizindan çıkanı yiyorum yani el kadar bebekler ağızları daha süt kokuyor
(388 puan) tarafından
Taviz verme kesinlikle.
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Açma kız bosver öylesine engeli bas gitsin çocuğun o senin dede ise dede gibi davransn çocuğu hırpalamak ne demek canın o senin ya. Zıkkım yesin bosver çocuğun ağzında ne var da kaşık soktu diye yemiyor haspam çok temiz kendi bana ayy sinirlendim :D
0 oy
(454 puan) tarafından
Smdi lafa gelse afedersiniz oğullarının yanında göze girmek için b.kunu yerim diye seviyolardir . Ay bizimkiler öyle iki yüzlü çocuğun kaşığından tiksinip bide diyor mu onun için yemedi diye

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 365 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,420 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 304 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,850 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,952 soru

11,343,094 cevap

34,809 kullanıcı