0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (473 puan) tarafından
Günaydın kızlar. Sabahları erken mi uyanirsiniz geç mi. Ben geç uyanırım ve günüm hep yoğun geçer böylelikle akşama kadar iş anca bitiyo ve gün de bitmiş oluyor. Alışkanlık haline gelmiş geç uyanmak erken uyandigim gün akşama kadar sersem gibi oluyorum. Gece de geç uyuyoruz. Siz kaç ta uyanirsiniz işiniz ne zaman biter   ben 11 12 arası uyanıyorum 

13 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Sabah 7 de kalkarım eşime kahvaltı hazırlarım ise yollarım sonra mutfağı toplarım oğlumun karnını doyururum evi süpürme işini 11 de yaparım bı o kalır o saatte sonra oğlum uyur yemek yaparım vs 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erken yada geç uyanıp uyanmamak bebeğime bağlı. Bu saatlerde uyuyorsa uyurum. Uyanıksa bende ayaktayım. Çok düzensiz uyku halimiz maalesef. Ne zaman uyanirsam kahvaltı yapmadan bir işe elimi sürmem kahvaltı yapar sonra işimi yaparım 
(473 puan) tarafından
Bende aynı dunya yansa önce kahvaltı yapacam
tarafından
Evet evetttt aç duramam hemen midem bulanır
0 oy
(9,626 puan) tarafından
6 veya 8 arası uyanırım çocuklara kahvaltı yaptırırım onlar beraber oyun oynarken ben işimi hallederim sonra yanlarına gelip onlarla ilgilenip meyvelerini falan yediririm uyuturum onlar uyurken yemegimi yaparım öğlen 1 gibi bütün işim bitmiş olur ama eger genel temizlik yapicaksam yemeği saat 4 5 gibi yapıyorum akşamda baya geç uyuyorum bazen gece 3 te 4te uyuyorum 
(473 puan) tarafından
Ki enerjin nasıl oluyor o kadar lik uyku ile
(9,626 puan) tarafından
Artik bünyem o kadar alıştı ki fazla uyusam başım ağırıyo,tabi hergun o saatlere kalmıyorum 12 gibi uyudugumda oluyo
0 oy
tarafından
7de uyanırız ailecek kahvaltı yaparız eşimi işe gönderirim biraz çay keyfi yaparım 9 a kadar sonra kalkarım işlere koyulurum koltukları çek sil süpür öğlene kadar işlerimiz bitiyor kızımı uyutuyorum dinleniyorum kızm uyanınca oyun oynuyoruz akşama yemek yapyoruz vakit geçiyor akşam oluyor 
0 oy
tarafından
Eşim işe gideceği için ona kahvaltı hazırlarım 7de kalkarım 8de gider.çocuklar da uyanmış olur onlar tv izler ben geri yatıyorum ama çok da uyuyamıyorum oyun oynarken sesleri çok olur 11 gibi geri kalkarım(onlar da kahvaltı yapmış oluyorlar babalarıyla) yapılacak işleri yaparım küçüğü uyuturum.o uyurken yemek yaparım.uyanınca yer parka gideriz.dönüşte de uyurlar kendime çay yapsr tv bakarım.eşim geç gelir onu beklemeyiz yemeğe.çay içer sadece
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım eşim 6 da gidiyor saati kuruyor çalınca bende uyanıyorum onu yolcu diyorum bir dahada yatmiyorum kızım saat 9 da uyanıyor zaten işimi gece yaparım genelde sadece süpürüp silmem olur bide yatağım kalkar kalmaz yatağımı tolarim kızım uyanınca kahvaltı ediyoruz sonra süpürüp siliyorum çamaşırları kuruduğu gibi toplarken katların birikmez direkte yerine yerleştirilen çamaşırları asarım işim biter sonra egzersiz saatimiz sonrada kızımla dans saatimiz var günümüz böyle geçiyor 
0 oy
tarafından
07:30 gibi kalkıyorum temizlik işimin saati yok :) 
0 oy
tarafından
7 de bazen 6 da bazen 5 de isim öğleden önce biter oğlum öğle uykusuna yatar ben dinlenmeye
(7,289 puan) tarafından
Gunaydinnnnnn mm :D♥️♥️♥️☺️☺️☺️
tarafından
Kalp kaplbe karsiymis☺️❤️
(7,289 puan) tarafından
Vala kız ☺️☺️♥️
tarafından
Nabiyon bidiklar uyanikmi
0 oy
(520 puan) tarafından

6.30 da uyanırım 7.15  servise binerim 8.30 mesai başlar  aksam 17.30 iş çıkışı 18.30 eve varış ve sonrası bitmeyen mesai:D

0 oy
(3,681 puan) tarafından
11 gibi uyanıyorum eşimi ise yollayıp uyuyurum geceden evi toplarım mutfak salon heryer topludur bir kalktığımda kahvaltı oğlumu yedir için altını değiştir sonra hemen süpür sil toz alırım sürekli elim evin üstünde o yüzden kirlenmez işimde kolay biter 3 gibi oğlumu uyutup hemen yemeğe girer onu hallederim yatmadan önce de WC banyo temizlerim 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Valla çocuk kaçta uyanırsam o saatte uyanırım 11 aylık daha 

Daha sonra iş yapasım varsa iş yaparım yoksa çocukla zaman geçiririm sabah uykusuna yattığı zaman bende yatarım kalkınca yaparım işleri 

Öğleden sonrada genelde dışarıda oluruz park çarşı anneler VS 
0 oy
(340 puan) tarafından
Saat 6da uyanırım sonra oğluma mama icirip geri uyurum 20 30dkk sonra uyanigim gün boyu gece 1 2de bitiyor isim kahvaltı temizlik v.b yoğun olur günüm hep evde eşim göreve gider akşam 8/de ben oğlum ile ilgilenirim sonra 2de isim bitince yorgun bitkin oldumu anlayip uyurum ,☺️☺️☺️ bunlar şuan için yormuyor oğlum 6aylik hamille iken gece 3de yatıp hep 6da uyanirdim yetiyordu şuan 5 saatlik uyku anca yetiyor ortalama ☺️☺️
0 oy
tarafından
Kız nickin erkenci kuş ama :) 
(473 puan) tarafından
Belki nickimden esinlenirim dedim ama yok olmuyor

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 269 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 385 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 317 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu

379,518 soru

11,361,142 cevap

34,839 kullanıcı

...