0 oy
233 göst.
Aile kategorisinde (367 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba kizlar. Biliyorsunuz 6 bucuk aylik bir bebegi. Var ve 1 aylik hamileyim.bu duruma zaten sok oldum napicami bilemedim. Hala cok korkuyrm her konuda yetebilir miyim diye.. birde etrafimda isin cok zor hayatin bitti 4 sene nefes alamazsin disari cikamazsin psikolijin bozulur gbi seyler soyluyorlar gercwkten cok mu zor? Benim gbi pes pese bebegi olanlar bisey deyin lutfen en cok hangi konuda zorlandniz.. ailemden baska sehirdeyim bu arada ara ara gelip destek olacaklar
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onlara ne diceksin biliyor musun,benim hayatım bebeklerime kurban olsun diyip ağzının payını vereceksin o zaman susarlar patavatsızlar
-Reklam-
0 oy
(888 puan) tarafından
Niye zor olsun canım her zorlukta bi kolaylık vardır 
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Canım kimseyi takma Allah bakacak gücünde sabrida veriyor rizkiylada geliyor dert etme yani Olan olmuş Allah nasip etmiş kimseye laf düşmez ağzı olan konuşuyor 
0 oy
tarafından
Rabbim verdiyse o gücü de vermiştir sana
0 oy
(1,370 puan) tarafından
4 sene dediğin nedir ki göz açıp kapayıncaya kadar geçer :D
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Benim 1 tane ama o bile çokkk zor geliyor . Allah dağına göre kar verirmiş belki bebeğin seni hiç yormaz annesi sonuçta o kadar kili yapabiliyor bunu bence sen de yaparsın hiç korkma 
0 oy
tarafından
Aynı durumu arkadaşım yaşadı valla şuan çok güzel ikisini de büyütüyor. Herkesin durumu bir değil canım. Onun da hem kendi ailesi hem eşinin ailesi destek olamıyor eşi ve kendisi ilgileniyor sadece. Oda aynı korkuları yaşamıştı ama şuan ikisi bir arada büyüyor diyo gayet mutlu. Sende güzel düşün iyiyi çağır inşallah ikisini bir anda güzel güzel büyütürsün canim
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Valla kimseyi ilgilendirmez, boş konuşuyorlar. Diyeceksiniz ki, ben böyle istedim fikir almak isteseydim yaparken sorardım. 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ay çok istedim de nasıp olmadı öylesi. Zor ama ikiz gibi olacaklar. Kıskançlık neredeyse hiç olmayacak.. Birbirlerinin en yakın arkadaşı olacaklar ve sen ilk acemiligi atınca onlarla çok eğlenecek her hallerine hayran olacaksın. Olumsuz konuşanlara gül geç. Ne verirse Allah, en güzelini verir. ❤️
0 oy
(73 puan) tarafından
İkiz gibi düşün canım bı nevi oyleler benimde ard arda oldu allah o gücü verio hiç dert etme birlikte buyuyecekler 
0 oy
tarafından
Çocuğun istersen 20yasinda olsun yinede zorluk olur kolaymı evlat büyütmek yetiştirmek her yasta zorluğu vardır unutma takma evlat güzeldir 
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Olan olmuş artık destek vereceklerine moralini bozmalarina izin verme ne güzel Allah sana 2 evlat nasip etmiş ayrıca ikisi aynı anda büyür gider inşallah 
0 oy
(53 puan) tarafından
Benjmde ikizlerim var dert etmeyin inanin bazi sorluklari olsa da allah yardim ediyor ben ev temizlik esimin annesi kardesi hep beraber kaliyoruz cayi yinede yapiyorjm evet zorluklari olur elbet ama rabbim yardim wder
0 oy
tarafından
Yengem bebeği 4 aylıktı hamile kaldı 3  tanede çocuğu vardı

Hiperaktif bir çocuk 4 yaşında 

13 aylık bir bebe 

6 yasinda bir bebe ile hamileydi ve herkes hsen yapamazsin dedi kadın ,4 bebeyle konya senin Ankara benim geziyor 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 833 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mihriban ciftci (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 244 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Unalgll (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 138 göst.
2 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.