0 oy
836 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Annemin babama ihanet ettiğini öğrendim şu anda onlardayım benim bildiğimi bilmiyor ne yapayım şimdi ben babama söylesem kan çıkar allahim çıkmazdayim onun yerine utandım yüzüne bakasım gelmiyor yarın gidicem hemen 

26 Cevaplar

+1 oy
(17,651 puan) tarafından
Nasıl bi devire denk geldik yaa
(2,211 puan) tarafından
Ben yazacaktım :( vallahi eskiden erkekler aldatırdı şimdi tersine döndü. Korkunç ya
-Reklam-
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah tövbe ne oluyor bu yaşlılara ben anlamıyorum ya 
0 oy
(3,236 puan) tarafından
Sakın zamanında ve evde annenle yalnızken konuş uyar. Kendine çeki düzen veremiyorsan boşan de. Devam ederse bağını kopar.
(38 puan) tarafından
Psikolojim bozuk kac saattir babama çok üzülüyorum söylesemde inkar edecek ispatlasam bile inkar eder ben bunu babamdan nasıl saklayacam ya
(13,824 puan) tarafından
Allah doğru yolu göstersin zor bir durum
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Nerden biliyorsun ay ☹️Allah'ım yardım etsin varsa da
(38 puan) tarafından
Telefondan görüşmelerini yakaladım kac zamandır şüpheleniyorum zaten doğru çıkmış demek ki kurban olsun babama melek gibi adama yapılmaz bu ya
(6,441 puan) tarafından
Ss almadın mı canım ispat etseydin hemen boşanacaksın babamdan hemen falan desen
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Allah sabır versin canım bence söyleme söylesen daha kötü olur senin üstüne kalır 
(38 puan) tarafından
Peki babama söylemezsem ona ihanet etmiş olmazmiyim
tarafından
Kan cikar diyosun o zaman annene soyliycen boyle boyle devam edersen soylerim de rezil ederim de korkut hatta tehtit et deki babama  telefonum kirildi diycem senin teli ben alcam sende vercen de oylelikle telefonu olmaz
(7,376 puan) tarafından
Aynen ben ede arkadaş mantıklı olanı diyor yoksa kan ciksada sen üzüleceksin
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Ay çok büyük bi çıkmaz yaa rabbim sabır versin bacım babana soylesen ben biliyorum falan desen ne der yada annene söylesen ne olur 
(38 puan) tarafından
Yani anneme söylerken bile onun yerine utanırım oda zaten yapmadım öyle bisey falan der babama söylesem  erkek yani sonuçta neler yapabileceğini kestiremiyorum çok korkuyorum ama eninde sonunda öğrenecek o zman ne olacağını bilmiyorum
(6,516 puan) tarafından
Yani insan ne diyeceğini bilmiyor çok zor inşallah bir çıkış yolu bulursun
0 oy
(287 puan) tarafından
Nasıl öğrendin peki 
(38 puan) tarafından
Telefon görüşmeleri var cop kutusunda adamın fotoları falan telefonunu açık yerde bırakmaz
0 oy
(4,923 puan) tarafından
Nasıl öğrendin canım yani nasıl anladın öncelikle emin misin 
(38 puan) tarafından
Kac zamandır şüpheleniyordum artik eminim fotoğrafları var adamın cop kutusunda hep gizli konuşuyor biz onun yanına gidince bi anda kapatıyor telefonu
(4,923 puan) tarafından
Tamam o zaman ilk başta sadece annen ile başbaşa yanlız konuş ona hata yaptığını herşeyi bildiğini ve bu davranışa son vermesi gerektiğini anlat ilk önce ona göre tepkisine bak bakalım ne diyecek
0 oy
tarafından
Tövbe bismillah Allah'ım sen akıl fikir ver ne oluyor bu insanlara ya annenle konuş muhakkak 
0 oy
(325 puan) tarafından
Allah sabır versin canım annenle konuş baban evde Yokken kendine çeki düzen ver de çok zor biliyorum benimde babamin hayatında başkası var hatta bizi terk etti falan ama senin durum daha farklı kesinlikle konuş annenle
(38 puan) tarafından
Ablama anlatmalimiyim acaba durumu ikimiz belki bi çözüm yolu ararız çünkü birine anlatma ihtiyacım var şu anda boğulacak gibiyim
(325 puan) tarafından
Eğer babana bişey soylemezse anlatmalısin bence şuan seni en iyi anliycak kişi ablan
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Kaç yaşında annen??

Cidden çok zor bir durum önce annenle konuşsan?
(38 puan) tarafından
49 yaşında yaşından başından utansın 3 torunu var
(8,965 puan) tarafından
Baya da varmış yine derdine nolmus..
Tövbeeee
Sosyal medaya mi yine.
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Ya çok kötü bir olay. Ablan kız kardeşin varsa mümkünse sakin olan biri olsun ona anlat. Bu senin tek başına üstesinden gelebileceğin bir şey değil. Beraber konuşun annenizle.allah ıslah etsin çok üzüldüm.
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Emin misin 

Babana asla anlatma elinden kaza çıkar 

Karşına al konuş dinen affı yok baban açısından bosan naparsan yap de 

Ama bi konuş belki farklı bi durumdur bu konu çok hassas bi konu olmazsa hemen psikolojik destek alın 
0 oy
(221 puan) tarafından
Cok zor bi durum eğer eminsen ablan v.s varsa anlamalısın ikiniz annenle konusmalisiniz
0 oy
tarafından
Önce elinde kesin kanıt olsun inkar edemesin baban gidince birebirken et ağzına annen de olsa hatasını bilsin salı tehdit etme bu devirde kimseye güven olmaz kaçar gider sende bilirler üzgünüm 
0 oy
(125 puan) tarafından
Aldatanin yanında olma babanın yanında ol annenin tüm açıklarını topla mahkemede delil olsun.hadi bacım göster kendini.bizi aldatan bizden değildir.
0 oy
(12,893 puan) tarafından
Babana söyleme ama annemle konul 
0 oy
(4,921 puan) tarafından
Yaaa kiyamam şimdi ben bu babana çok zor bir durum acaba baban hiç farketmedi mi cnm yada babanla aralarında bı soğukluk mu oldu anenn niye böyle bişey yapma gereği duymuş 

O yaşta insan artık kocasıyla torunlarıyla haşır neşir olur Allah'ım doğru yola getirsin inşallah üzüldüm senin adına 
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Evlat olarak babanı düşünüyorsan lütfen annenide düşün, gidip annenle konuş direk anlatmak zor geliyorsa dolaylı yollardan anlat çöp kutusunda bişeyler gördüm de noluyor diye nasihat ver biraz onları öyle birakma yakalanır babana sonra Allah korusun şeytan işi bişey yapar annene 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Babana söyleme bence annenle önce konuş 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 214 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Awzem.123 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 263 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 405 göst.
+1 oy
18 cevap 1,053 göst.
20 saat önce Diğer kategorisinde Ozinin Annesi (78 puan) tarafından soruldu

378,327 soru

11,323,797 cevap

34,775 kullanıcı

...