0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Kizlar esimin telefonuna yuklemek istiyorum ya da whatsapp yazismalarini gormek istiyorum haberi olmadan nasil yapabilirim

10 Cevaplar

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Yasadışı bir şey istiyorsun şu an burda farkında mısın?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç bilmiyom kuzu ama öğrenirse kızar snaa bnce yapma
tarafından
Ney yazdn canm görmedim valla görsem yazarım
tarafından
Soğan kürü sende patlamaya neden olmuş ya? Onu sordum
tarafından
Görmedim yazdığını az önce girdim 28 tanw bildirim vardı atladm sanıırm k.bakma

Canm soğan kürü aynı zmaanda kistleri küçültüp yok ediyo bendede yumurtalıklarıma zarar vermişri 6. Gündü birden kasık ağrısı olmaya başladı 1 büklüm kaldım hasteye gttik serum felan taktılae bana vicudumdan tamemen çıksn die sabah oldu kadın doğum muayne etti yumurtalıklarından biri zarar görmüş her duyduğunuzu çocuk olucak die uygulamayın dedi . 5 sene çocuk tedavisi gördüm denemediğim yöntem kalmamıştı o zamanlar
tarafından
Geçmiş olsun. Peki o zarar kalıcımı oldu? Yoksa tedaviyle düzeldimi? 5 gündür içiyorum bende. Kasık ağrım hafifledi işte o kadar.
tarafından
Canm kalıcı hasar olmadı ama hastaneye gtmesem yumurtalığım patlıcakmış işte ben 1 ay kendime gelemwdim kasık ağrısından . Sen bilirsn gene ben snaa soğan kürü yapma diyemem ben bunu yaşadm paylaşmak istwdim seninle . Bide canm herşey psikolojik çocuk işini kafandan at benim 5 snee olmadı tedavilere qrq verdim kendimi tamamen salmıştm olmuyo gözüyle baktm sonra hamile olduğumu öğrendim 1.5 yaşında kızım var şuan
0 oy
(242 puan) tarafından
Watsabını kendi tlfonu da da açabilir sin 
0 oy
(9 puan) tarafından
Neden gerek duyuyorsunuz buna görseniz nolacak sanki bnce bosverin kendinize bakın evlatlariniz varsa eşinizi takip etmek yerine onlarla ilgilenin daha çok mutlu olacaksınız .. 
0 oy
tarafından
Find my kids 

Çoçukların telefonunu kontril etmek için. Her iki telefona yüklenecek. Biri çoçuk, diğeri evebeyn olarak çiftlenecek. Sonra bildirim kapanacak, ekrandan uygulama saklanacak öyle.
(2,252 puan) tarafından
Ekrandan uygulama nasil saklaniyor canim
0 oy
tarafından
Aynısı sana yapılsın ister misin canım bence istemezsin 
(2,252 puan) tarafından
Esimin hareketleri bana kafayi yedirtecek ama. Ben ona bunu yasatmazdim..
0 oy
tarafından
Eşin bunu fark etse boşanma davası açsa haklı çıkar bence hiç o toplara girme
0 oy
tarafından
Komsuyla mi gorustugunden şüphe ediyosun ?
tarafından
Merhaba. O zaman iki ihtimal var. Birincisi bazi telefonlarda uygulamalar oluyor ya oyle kendiliginden olustugunu dusundu ya da senin şüphelendiğini anladi ama bozuntuya vermiyor. Bundan sonra eger gizli sakli isler yapiyorsa daha dikkatli olur canim ne yazik ki. Bak canım şunu unutma bi insan yalan da soylese gizli sakli islerde yapsa bi yerde pot kirar. Sinavina az kaldi. Zor bi durum. Allah yardımcın olsun sen sinava odaklan.  İki yil daha beklemek zorunda kalma. Kim olursa olsun birine muhtac olmak cok zor bişey. O düşünsün seni kaybetmeyi ama inşallah inşallah bos yere boyle supheli harekeetler yapiyodur da altindan ihanet aldatma vs cikmaz. Allah kimsenin yuvasini bozmasin ortada bi yavrunuz var.
(2,252 puan) tarafından
Muhtemelen anladı malesef. Dedigin gibi iyisimi kapatayim konuyu sinava kadar :(
tarafından
Odaklanabilecek misin?
(2,252 puan) tarafından
Elimden geldigince olmaaak zorundayim cocugum icin :(
tarafından
Anne baba dahi olsa bi noktada bisileri isteyemeyebiliriz. O yuzden çocuğun icin odaklan. Koca biri gider biri bulunur ya da evladinla guzelce hayat surersin baska erkeği basina bela etmezsin. Sen hic uzulme. Kötülük yapan elbet kötülük bulur. Bu herkes icin geçerli. Bu kadar calistin guzelce odaklan. Atandigin zaman kimseye eyvallahin olmaz. Yavruna güçlü bi anne olursun

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 2,243 göst.
10 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 457 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Meral34 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 273 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,204 soru

11,412,080 cevap

34,956 kullanıcı