0 oy
2,234 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Normalde cocuk takip programi bu. Sarji yuzde kac, konum olarak nerede ve suan kiminle ne konusuyor hepsini gorebiliyorsunuz. Mesela telefon masada ama arkadaslariyla konusuyor. Siz ortam dinleme ozelligini secip orada ne konusuyorlar dinleyebilirsiniz.

Ilk 1 hafta herseyi bedava kullaniyorsunuz daha snr isterseniz kredi kartiyla abone olup sinirsiz ortam dinleme hakkina sahip olabiliyorsunuz. Bence muthis bir uygulama durumu olan herkes kullansin

Ben kocamsu yu takip ediyorum kari koca arasinda yasal oldugu icin ama baskasina yapmayin sakin 

Uygulama adi: Find My Kids

image

image

26 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Cok tehlikeli bir uygulama cocugun icinde olsa kocan icinde olsa insani paranoyak yapar hic gerek yok boyle seylere
tarafından
Kesinlikle katılıyorum sana
(1,358 puan) tarafından
Bi kadin bu uygulama sayesinde aldatildigini ogrenmis. Bos bi uygulama dedigin hayat kurtariyor bak o pislikle yasamak zorunda degil artik en onemlisi ayni yatagi paylasmicak
tarafından
Iyide bu uygula olmasa da o kadin aldatildigini ogrenecekti aldatilipta bunu hic ogrenmeyen kadin gormedim daha er yada gec ortaya cikiyor hersey.
-Reklam-
+2 oy
(27,352 puan) tarafından

Esime güvendiğim icin sorun tinne 

Baska kimseyide takip etme geregi duymuyorum verdigim paraya yazik:D

(1,358 puan) tarafından
Guvenle alakasi yok mesela kaynanan senle ilgili bisey konusuyo o an onuda dinleyebiliyorsub tercih meselesi
(27,352 puan) tarafından
Hee eymis :)
+2 oy
(3,862 puan) tarafından
eşim benden gizli telefonuma boyle bi uygulama yuksese sonu hic iyi bitmezdi,  bana yapilmasini dogru bulmadigim bir seyi de eşime yapmam , boyle gizli seyler hic hos degil , adi ustunde cocuk takip programiymis 
+1 oy
(97 puan) tarafından
Didikleyip üzülmektense hic bulasmam yanlisi yapan kendine yapar
(1,358 puan) tarafından
Hayir gunu nasil geciyor mesela boy zamaninda dinlemelik guzel bi program
(97 puan) tarafından
Kuzum orda kari kiz muhabbeti yapsa birden kalakalirsin al sana kavga al sana soğukluk
+1 oy
(2,211 puan) tarafından
Aman şimdi istemedigim birşey duyarım 5 yıl kafama takarım:) duymamam daha hayirli :) 
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Valla çok güzelmiş çocuğumu bakıcıya bırakmayı düşünüyorum tam benlik
0 oy
(10,045 puan) tarafından

Allaha sukur guvenim tam kocama. Hic uğraşamiyacagim birsey sana kolay gelsin :angel:

(1,358 puan) tarafından
Guven ne alaka?
(10,045 puan) tarafından
Ortami niye dinleyip nerde oldugunu neden takip ediyimki :D soyluyo adam zaten suraya buraya gidiyorum diye
(1,358 puan) tarafından
Bizimkide soyluyor ama her konusulani duyamiyoruz dimi
(10,045 puan) tarafından
Zaten istememde her konusulani duymayi. Istemedigin biseyi duysan seni dinledim boylemi oldu diyceksin
0 oy
(2,840 puan) tarafından
karsi tarafa yuklemmesi gereken bisi varmi kiz
(1,358 puan) tarafından
Evet karsi tarafa yukleyip kodu giriyosun uygulama ve bildirim gizlendikten snr belli olmuyor hic bisey
(2,840 puan) tarafından
he yok o olmadi bak kiz
0 oy
tarafından
Asla yapmam hiç sevmediğim şeyler böyle şeyler eşime sonsuz  güveniyorum buna gerek yok
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cocuk icin tamamda, kocayi takip edip dinlemek...ne bileyim gereksiz bence. Supheli durumlar icin anca gerek duyabilir belki. Tesekkurler yinede
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Karı koca arasında nasil yasal mahkemeye şunun delil olarak kullanılmaz özel hayata müdahil bence bu ve gerçekten gurur ve onur kırıcı ben kullanmam eşim yapsa çok fena olur yok beni aldattı ise yads karıya kıza mı gitti  böyle yapacağıma evliliği bitiririm 
(1,358 puan) tarafından
Esler arasi yasal isterseniz arastirin
(12,777 puan) tarafından
Yasal olsada benim için yasal değil mahkeme de de Bi hükmü yok
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Eşime yapmam da ilerde çocuğum için kullanırım diye düşünüyorum. Etraf o kadar pislik dolu ki. Peki karşı taraf görüyor mu herhangi bir sey telefonunda 
(1,358 puan) tarafından
Karsiyada program indirmek lazim zaten uygulama yonlendiriyo seni ama karsi tarafin bildirimini kapatinca bisey belli olmuyor
(12,513 puan) tarafından
Hmm anladm canım tesekkür ederim
0 oy
tarafından

Aslında kaynanaya yuklesem kızının arkamdan konusmalarını ispatlarım ordan cıkmıyor hiç. Yüklediğimi de anlamaz teknolojiden cok iyi anlamaz. Ama hiç uğraşamam cok üşengecim :ermm:

(1,358 puan) tarafından
1 hafta ucretsiz uygulama ama kaynanaya yasal degil tabi :)
tarafından
Aman ugrasmam zaten onlarla. Ay bi de uygulamanın adını yuva yıkan koysunlar. Cok yuva yıkılır
0 oy
(67 puan) tarafından
Programın adini yazmamışsın :)
(1,358 puan) tarafından
Find my kids
0 oy
(887 puan) tarafından
Programın adınıza yazarsın iyiydi
(1,358 puan) tarafından
Find my kids
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Kız nebileyim cok gereksiz geldi bana :D ama isine yariyorsa tabi bilemem
0 oy
(49 puan) tarafından
Karı koca arasında yasal olduğunu kim söylemisse fena keklemiș sizi 
(1,358 puan) tarafından
Avukatlar ve yasalar soyledi :D tuh fena keklendik
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bence kocanda olsa her kesin özeli var. Şahsen gerek bulmuyorum. Bazen biz bile kocamız hakkında kötü konaşabilyoruz bunu duysun istemeyiz. Sende duyma daha iyi yoksa her bişeyden evlilik bitebilir.
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Diger tlfdan ekranda falan gorunuyomu cnm
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Eğer kocanizi kayinvalidenizi dinleyecekseniz hiç evlenmeyin daha iyi böyle hayat yaşanmaz. Siz hiç mi kimse hakkında bişey soylemiyosunuz. Bu platformun dili olsa da kayınvalidelere söylese eşlere söylesene burada neler konusuluyo. Bence tek taraflı bakmayın olaya. Kendinize yapılmasından hoslanmadiginiz şeyi başkasına yapmayın. Kim ne konuşursa yaparsa kendisine yapar ve Allah bunu gorur. Bence yeterlidir.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 334 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 474 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde tgbdgl (489 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 454 göst.