0 oy
547 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Ya kızıma sürekli anne dedirtmeye çalışıyor rahatsız olduğumu soledigim halde çok canım sıkılıyor 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aman desin abartmayin ya ne olacak valla dert arıyorsunuz 
tarafından
3 gün önce üye olmuşsun dalga mı geçiyorsun :D dağdan gelip bağdakini kovana ne denir bilirsin :)) mahalle ablası doldu iyice burası. Sayınız giderek artıyor
tarafından
Belli sen mahalle ablasisin eski üyeyim burasi babaninda bağı değil herkese açık
tarafından
Evet ağzından çıkanı kulağında da duysa keşke. HERŞEY HERKESE AÇIK. :)) O ağzınızla çocuk yetiştiriyorsunuz bi de. Türkiye'nin iyi halleri bunlar. O çocuklar büyüdükçe ne hale dönecek Allah bilir. Neyse iyi geceler diliyorum. Münakaşa edemeyeceğim
tarafından
Türkiye'nin hali iyi değilse senin gibiler yüzünden emin ol şükür Rabbime çocuklarımda gayet edepli dinine bağlı çalışkan çocuklar sen kendi evlatlarını düşün
İyu yaparsın çünkü senin posta yorum yapmadim yapmam da
tarafından
En kızdığım noktalardan birisi lütfen kimse kimsenin anneliğine laf etmesin çok çirkin sözler
-Reklam-
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Kendine.mi anne demeye çalıştırıyor 
(66 puan) tarafından
Kendisine
(1,918 puan) tarafından
Çok istiyorsa anne olmak yenisini yapsin bence öyle söyle
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Sen takıldığın sürece daha çok yapar desin hiçbir sıkıntı yok bebekler annesi kim babası kim çok iyi biliyorlar merak etme 
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Cok istiyorsa bi tane daha dogursun tövbee ya rabbim ya:)

0 oy
(888 puan) tarafından
Niye babaanne nin suyumu cikmis da anne dedirtmeye çalışıyor 
0 oy
tarafından
Kafayı yemiş bu Kaynanalar ne istiyorlar anlamadım. Kaynananın kendi büyüttükleri başkasına anne mi demiste şimdi torunana anne dedirtiyor ayy kesinlikle müdahale edin yanlış anlarsa anlasın. Ne demek ya ne kadar raahtlar vallahi ben bunların kafasını çözemedim 
0 oy
(12,627 puan) tarafından
Benimki de severken annem diye seviyor sevsin canım  
0 oy
(952 puan) tarafından
Amannn dert arama kendine çocuk bilmiyor mu annesinin kim olduğunu boşver sen takıldıkça tekrarlar umursama hiç
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Haklisin bende karsiyim. Annenin yerini kimse tutmaz kim oluyomus da kendine anne dedirmeye calisiyomus. Anne annedir Babanne babanne. Bitmistir dahasi yok
0 oy
(473 puan) tarafından
Sert çıkın , çocuğun kafasını karıştırmaya hakkı yok. 
0 oy
tarafından
Sende onun yanında nine dedirtmeye çalış kayınvalidene çıldırsın. Ben ninesi değilim derse annesinde değilsin ama anne dedirtmeye calisiyosun annesi varken dersin. O israrciysa sende ısrarcı ol laftan anlamiyosa onu onun taktigiyle vur
0 oy
(441 puan) tarafından
Esin annesi ile konuşsun rahatsız olduğunu söylesin. Uyarsın. Olur mu öyle şey. Annesi sensin yani. 
0 oy
(341 puan) tarafından
Nolacak diyenleri anlamak guc adam belli ki ana kiz baglanmasini bilerek ve kasitli olrak zedelemek istiyp bunun nesi.masum asla sakin izin verme 
0 oy
(134 puan) tarafından
Benim kayınvalidemde ver annem al annem der bebeğime ama bunun dışımda özel bir çaba harcamıyor kızım beni annesi biliyor farkındayım k. Validem sevgisinden diyor eğer farketseydim kendine anne dedirtmeye çalışıyor canımı yakmak için bende sinir olurdum onun dışında kalp kırmaya gerek yok 
0 oy
tarafından
bizim görümce yapiyor bunu
0 oy
tarafından

eşin yanındayken eşine de ki "annen de baba dedirttirmiyor bak canım annem" falan de eşin kıskanıp kendi annesini darlar söyleyemez :D

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 475 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zeynopy (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 198 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 762 göst.
0 oy
34 cevap 686 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu