0 oy
476 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Arkadaşlar babamın yanına gittim bugün ziyarete ben görmeden üvey annem 2,5 aylık çocuğuma mercimek çorbası içirmiş Tavuk kemiği vermiş ağzına.  duyunca kızdım O daha küçük sindiremez bağırsakları gelişmedi dedim biz böyle büyüdük bir şey olmaz dedi fazla uzatmadım ama çok sinirlendim Neyse sonra Çay içiyorduk gelirken ekler almıştım lavaboya gittiğim sırada Çocuğun ağzına vermiş geldiğimde çocuğun ağzı hep çikolataydı Bir de parmağını boğazına kadar sokmuş yesin diye anlamıyorum bilerek mi yapıyor çok zararlı olduğunu söyledim ama ne fayda. 

14 Cevaplar

+1 oy
(48,735 puan) tarafından
napiyosun bir daha bebegini onunla yalniz birakmiyorsun
-Reklam-
0 oy
(119,497 puan) tarafından
ozellikle uvey diye belirtmen uvey oldu icin yapiyo anlamina gelmez bunu yapmaya  anne kaynana binde birdir
valla öz anamda bu ara bana batiyo üvey olsa daha cok batar
(42 puan) tarafından
E yani doğru yaptın diyip alkışlayım mı
hayir alkisla demiyorum diyorumki; bunu uvey oldu icin kasitli yapmadi bunu her ebe dede yapiyo
(9,657 puan) tarafından
Üvey üvey diye altını çizmişsin ya üveylikle alakası yok yani öz ana baba kaynana yapıyor bunları onu diyor
(42 puan) tarafından
Sağol özellikle açıkladığın için
0 oy
(13,314 puan) tarafından
Bence kafayı yediği için yapıyor aklı başında kimse zarar vereceğini bile bile el kadar bebeğe bu kadar şeyi yedirmeye çalışmaz 
0 oy
(1,471 puan) tarafından
Öz anneler bile yapıyo burda nelerini okuyoz. Gercek hayatta nelerini görüyoz senin üvey diye bile isteye yaptıgını sanıyosun ama herkezde böle dengesizler var üvey öz farketmıyo
0 oy
(1,554 puan) tarafından
O ruh hastasiyla cocugu tek birakma sakin.

2.5 aylik cocuga tavuk kemigi ekler verilir mi ya? Manyak oglu manyak
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Bence ya zeka sorunu var ya da gıcık olup bir daha gelme diye
0 oy
(231 puan) tarafından
Bunun uveylikle kesinlikle alakasi yok onu geçtim bütün anneler öyle bebeğim gazlı  47 günlük biri diyor zeytinyağı ver biri kimyon nöbet şekeri hindistan cevizi karışımlı bişey var suya köy sonra çocuğa ver diyor bak 47 günlük duusn yani bilerek değil eskiler bilmiyor malesef herşey biz böyle yapardık diyorlar 
(3,133 puan) tarafından
Kız hadi onları anlarım da kemik nedir kemik
0 oy
(3,133 puan) tarafından
İki tane ağzına yalatamadın mı kafayi mi yemiş 
0 oy
(653 puan) tarafından
Canim bunun uveylikle alakasi yok tamamen cahillikten benim öz teyzem kizim asagi yukari o aylardayken agzina greyfurt sıkmıştı ben dibindeydim hemen aldim cocugu ama uzakta olsam komple yedirridi sanırım bunlari yapan insan cok malesef
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Yanlız bırakmayacaksin.gerekirse muhatap olmayacaksın ki herşeye karismasinlar
0 oy
tarafından
Cocugunu onunla yalnız bırakma öyle insandan zarar gelir çünkü paranoyak pislik dengesiz olduğu belli bi gün zarar verse cocuguna daha kötü 
0 oy
(2,906 puan) tarafından
Anne üstüne Çay da ver bari deseydin

Geri kafalı ya 
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Sanırım ben senin kadar sakin karşılayamam böyle bir durumu kıyamet kopar sesimden bina inlerdi.. Benim evladıma benden habersiz bişey yedirilirse hele bide daha 2.5 aylık o çocuğun işlenmiş gıda ile ne işi var ayyy sinir oldum 
0 oy
(815 puan) tarafından
Ya pardon bn yanlış okudum başta 2 yaş sandım ama 2 aylık bebeye nasıl bukdr şey vermiş bn tekrar okuyunca şok oldum ya boğazında kalsa bde sindiremez hep gazlanır yani nekdr cahil insanlar var ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 199 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 765 göst.
0 oy
16 cevap 549 göst.
9 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kizinaasikbiranne (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 686 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu

381,229 soru

11,412,781 cevap

34,956 kullanıcı

...