0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından

Kızlar annemle babam köyde kardeşimi bana bıraktılar ( erkek 18 yaşında )  yanlış anlaşılmasın lütfen asla gözümü dar etmiyorum eşimde bende elimiz çok açıktır ama kardeşim ne yardımcı oluyor bana nede laftan anlıyor kızım 15 aylık güzellikle diyorum ki en azından yatağını topla yastığı alsa diğerlerini almaz eşyalarını dolaba düzenledim bundan sonra böyle kalsın dedim hepsi bir yerde eşim 11 de kahvaltıya geliyor kalk diyorum yok kesinlikle onu suçlamak için abartmıyorum en 15 gündür böyle bugün babamı aradım yanında anlattım delirdi resmen kapıları çarptı siz görürsünüz dışarı çıktı asla kabullenmiyor kızımın ödü koptu çok bağırma dedim kızımı sakinlestirdim 

Asla.beni dinlemiyor dağınık uyuşuk gamsız bütün gün yoruluyorum yardımcı ol bari çocuğu parka götür diyorum sen ne yapıyorsun ki diyor 

Midesi hastalandı hemen acile götürdüm 4 ilaç yazmış çoğu şeyi yasakladı akşam kola dondurma almış ben alma diyince gene başladı bağırıp söylenmeye annem babam hepsi elinden geldiğince güzellikle konuş diyor konuşuyorum anlamıyor onlarda farkında sadece babamdan çekiniyor oda köyde bunaldım çok sinirliyim abartıyor muyum sizce bu arada ailem ölülere hayır yapmak için gittiler ama kardeşim bunu da anlamıyor 

14 Cevaplar

0 oy
(7,618 puan) tarafından
Bu annelerde bayılıyorlar ogullarını kızlarının evine yamamaya hayır senin kocanda Eloğlu nihayetinde kalkıp bişey dese sen zor durumda kalacaksın.
(220 puan) tarafından
Allah razı olsun kocamı kiyaslamıyorum farkında zaten bana alttan al çok kızınca parka komşuya çok diyor düşün artık
(7,618 puan) tarafından
İşte iyi niyet hep suistimal edilir böyle peki çalışmıyor mu kardeşin
(220 puan) tarafından
Okul tatilinde biz iş nedeniyle Ankara'dayız annemler köydeler eşimde alttan al boşver djyor ama bana sorun temizliyorum evi ertesi gün belli değil sanki iki bebek bakıyorum
(7,618 puan) tarafından
Tabiki kolay değil zaten bebeğin tüm vaktini alır
-Reklam-
0 oy
(952 puan) tarafından
Işte bunlar hep çok şımartmaktan. Yolla köye gitsin 
(220 puan) tarafından
Zaten köydeydi 1 ay zoru görünce kaçtı babam yanımdaydı dinliyordu babam senelik izin aldı 15 gün ölülere hayır için gittiler meydan ona kaldı resmen çıldırdım
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ergenus galiba zor işin
(220 puan) tarafından
Bu kadar da olmaz ki aşırı uyuşuk her gün mü yorgun olur insan bütün gün telefon elinde yatıyor
(17,796 puan) tarafından
Aman şimdiki nesil işte bian önce gitsin
0 oy
tarafından
Valla bu devirde kimsenin nazı çekilmez yolla gitsin 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Eşek kadar oğlan kendi kalsaydı ya evinde niye verdiler senin yanına
(220 puan) tarafından
Aynen benim lafım annemin cevabı ....ya camı açık bırakır ya ocağı ya evi batırır yada birşey olur tek başına işte gerçekten annemin şımartması
0 oy
(448 puan) tarafından
Gitsin  köye  hem bagirip çağırıyor  hem laf dinlemiyor onla mi uğraşacaksın  yaşı  kucuk desen oy bile veriyor kucuk degil baksin isjne ... insan kendi isini zor yapiyor sicak bir yandan cocuk biryandan ev isi desen bitmez çile  ... kardeste olsa fark etmez az düşünsünler  köle degiliz ya ablasi sever eder ama uşak  degil annen çağırıyormu anlamadim oyle dediğinde 
(220 puan) tarafından
İş nedeniyle Ankara'da yız zaten ev düzenli değil koydeydi annemle beraber dayanamadı geldi annemler de ablani dinle hergun arıyor öğüt veriyordu ama dinlemiyor
(448 puan) tarafından
Geliyorsa dinleyecek yapacak birsey uok
0 oy
tarafından
Carparim ağzının tam ortasına. Hiç gelemem öyle şeylere
(220 puan) tarafından
İnan gücüm yetmiyor
tarafından
Yok benim gücüm herkese yeter çok şükür, Rabbim vermiş işte,valla kodum mu oturturum karsimdakini :D
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Tam deli dolu ergenlik çağı ağız açmaya gelmiyo bu yaşta sayılı günse az daha dişini sık. Benimde var 2 tane erkek kardeşim 23 24 yaşlarindalar
0 oy
tarafından
Ailen çok simartmis kardeşini 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Yolla gitsin o da köye 18 yaşında çocuk yapmaz yaptığını 
(220 puan) tarafından
Annemler 10 gün sonra gelecek zaten koydeydi dayanamdi bide ev çok küçük mecburiyetten geldi ve benim istemediğini bile bile ama asla ne anlıyor nede umrumda
0 oy
(213 puan) tarafından
Aynı durumu yaşadım canım benimki daha büyüktü eşimle aynı maaşı alırdı ama. Eve beş kuruş vermez kılık kıyafet alırdı hep 3 4 yıl dayandım pisligide çabası sonunda artık git dedim ve gtti inan şuan herşey daha iyi onun yüzünden eşimle etmedigimiz kavga kalmıyordu bu şekilde adam olmuyorlar bırakacaksın kendi haline zoru görecekler 
(220 puan) tarafından
Eşim iki kez ise götürdü at yarışında çalışıyor bana sessizce kardeşin çok uyuşuk hiç birşey yapmıyor dedi Allah razı olsun ben kavga ediyorum kardeşimle o alttan al diyor idare et diyor
(213 puan) tarafından
Canım bizimkide öyleydi hatta o çağırdı ben istemedim annemlere yük olmasın gelsin çalışmasın dedi ama 3 4 yıl diyorum kimse kabul etmek zorunda değil daha size 15 gün olmuş yol yakınken ağırlığını köy kardeş de olsa sorumluluklarini bilecek
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Kendi tek başına kalamiyormuymus küçük değil ki yaşı. Kendi iade edebiliridi annen baban donene kadar bu şekilde llsayvala bende kızarım 
(220 puan) tarafından
Evimiz İzmir'de  ben iş nedeniyle Ankara'da ya evi yakarmis ya hırsız girermis işte böyle simartiyor
(2,522 puan) tarafından
Ya ne dicemi bilemedim Allah yardımcın olsun bazı gençler malesef sınırları çok zorluyo
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Ergenlik zamanı şimdiki gençlerin çoğu aynı ya
0 oy
tarafından
Isin zor canim ailende hata kardesini sana birakmicak da bide erkek cocuk tam ergen hic dusunmuyolar damat ister mi onca gun diye sen esinin kardesi gelse 15 gun kalsa ister misin esin bisey demiyodur ama empati yapmak lazim allah yardimcin olsun annene soyle gonder koye cocugu
(220 puan) tarafından
Annemin bunu düşünmesi gerek işte hem biliyor hem bana yolluyor neymiş evde tek kalsa birşey olurmuş

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 523 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 496 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 261 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 107 göst.