0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından
Ya sürekli böyleyim haksızlık odlu diyelim çok sinirleniyorum istemsiz tepki veriyorum mesela çocuğuma yakma dediğim şeyi yapınca dur diyorum ama bunu sinirli. Mesela anlıyor birde sesim istemsiz yüksek çıkıyor tek çocuğuma değil herkese karşı şimdi eşimle tek bu yüzden anlaşamıyoruz tartismammiz oldu  ben sinirimi nasıl kontrol ede bilirim şimdi  çocuğundan sonra daha çok sinirli oldum tedavisi falan derken içime attım hep dışardan çok sessizim aslında ama genelde sinirliyim herkes diyor ne olur bana yardımcı olun linç etmeyin sinirlendim zaman gitmelimiyim özelliklerde haksizliga gelemiyorum 

Yada cocumla ilgimi biri ileri geri konuşunca daha çok sinirleniyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Çocuguma kızmıyorum ama benim hu sinirli halim ona yansıyor hemen kucaklıyorum ama yapım bu değiştirmek istiyorum 
-Reklam-
0 oy
(7,122 puan) tarafından
4 çocuğu olan birinin evine kahve içmeye git sonra nasıl tahammül ettiğini izle . Tlc de 14 çocuklu bir aile var esmerler hepsi onları izle iyi gelecektir sana da 
(2,687 puan) tarafından
Nehirrrrrr ablayin sakinliginden lazim banada
(7,122 puan) tarafından
Vallah bana da ben cinnet geçiriyorum . Ben sofra bezi sererim ablam elleme sesleri çıkmasın gezerek yesinler ben toplarım der toplar temizler de öyle pis bir kadın değil ama çok sakin ben yoruluyorum o hiç oturmuyor
(2,687 puan) tarafından
Ayni benim ablam demekki ablalarda var bisey oda cok sakin bana kiziyo ben iki taneyi nasi buyuttum sen niye bu kadar sinirlisin bizik canimiz yokmuydu falan valla pskytdn randevu kovaliyom yoksa kendi kendine gececek gibi degil dişlerim kiriliyo dislerimi sıka sıka
(7,122 puan) tarafından
Bende öyleydim aslında tek alanları ev olduğu için de çocuklara da zor kuzum ya
(2,369 puan) tarafından
Ay en canım
0 oy
(115 puan) tarafından
Ayni beni anlatmisin  2 cocukluyum haksilik olunca asla tahmul edemiyorum hide gunum  bi an kotu giderse aksama kadar onu cozmeden morrlim bozuk gezerim  hatta sinirlenince annemi arar anne onumde gezsene  sinirim gecsin diyorum o akil veriyor sakinlesiyorum @@

-------
(2,369 puan) tarafından
Ay benidme eşim benimle tartıştı güler yüzlü görmek istiyorum seni diyor
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Sen eşittir ben.. bende çok sinirliyim. Bazen aşırıya kaçıyorum. Özellikle çocuk sahibi olduktan sinra tahammül seviyem sıfıra indi. Hiç beye tahammül edemiyorum. 
(2,369 puan) tarafından
Ay dimi demi ay eşim üzülüyor nasıl belli etmemem lazım çok ciddi tartıştı seni güler yüzlü görmek istiyorum diyor
0 oy
(455 puan) tarafından
Canım evinde öncelikle bakara suresi aç dinle, daha sonra evini kapının girişini camlarının önünü sirkeli su ile sil aynı zamanda Felak nas surelerini oku abdest almayı unutma rahatlarsın. Nazar vardır üzerinde 
(2,369 puan) tarafından
Ay bilmiyom gözlerim ağrıyor başım ağrıyor
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim Allah razı olsun
(455 puan) tarafından
Rica ederim canım, gergin aşırı sinirli olduğum zamanlarda böyle yaparım hep rahatlarim

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 391 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 514 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Gurbett (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 490 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (729 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 105 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu

377,150 soru

11,287,160 cevap

34,692 kullanıcı