0 oy
1,652 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kızlar  kayınbabalarinizi her hafta ararmisiniz 

Napiyon diye ?? ya da mesaj atarmisiniz ?

Benim kayinbabam tamam beni kizi gibi cok seviyor ama 

Her hafta beni aricaksin dakikan yoksa mesaj at diyor 

Ya ben her hafta onunla ne konusabilirim ki ?? 

Kendi babam bile aramam isleri oluyor gucleri oluyor ha birsey diyecek olurum ararim halini hatırını sorup soyelyecgimi soyleyip kapatirim ama 

Her hafta kayin babami arayip ne diyebilirim yani ? 

Küsüyor kayinbabam alınıyormuş  aramadığım için  

Ben anlamiyorum zaten hamilelik bi dert her yer yaniyor vucudum oylesine yaniyor bir de milletin naziyla ugrasmami bekliyorlqr ya 

Kayin babam gozunden amelyat oldu her neyse 10 gun raporluydu kaynanam calisiyor kayinbabam evde tek kaliyordu e bana diyo 10 gun boyunca gelmedin yemegimi yapmadin diyor 

Ben kendi evimde kendi yemegimi yapamiyorum sirtim agriyor belim agriyor rahim agrilarim var  kimse dusunmuyor yaa haksizjiyim ?? 

37 Cevaplar

+3 oy
(2,522 puan) tarafından
Canım içine kurt düşürmek istemem ama bana çok masum gelmedi bu istekleri . Tabiki aramak zorunda değilsin ben ayda bı ya olur ya olmaz kaynanamı ararım. Kayinpederim iyi biri ama aslakendim aramam o arar cocuklari sorar birşey ihtiyacınız varmı der kaynanama verir . Hatta bı keresinde hastaneden yeni gelmiştik kızım için gitmiştik ameliyat i vardı neyse üç gün üst üste aradı beni ben kendimi çok tuaf hissattim eşim bile şaşırdı .istemsizce rahatsız oldum biliyor torunu sormak için aradı ama daah dün konustuk iyi dedim öyle işte . Yoksa çok iyi biridir ama kim nasıl bilemeyiz
(1,726 puan) tarafından
Rahel sana katılıyorum o on gün mevzusu beni kuskulandirdi huylandim
(2,522 puan) tarafından
İşte normal değil gün sayacak kadar valla devir kötü dikkat etmek lazım .aramak zorundada değil ki
(1,381 puan) tarafından
Bu yoruma katilmiyorum kusura bakmayin bizde hamile olduk cocugumuz oldu adam ameliyat olmus hergun olmasa bile 3-4 gunde bir arayip nasilsin bir ihtiyacn varmi diye sorabilirsiniz ayrica kaynanan calisiyor evine gidemezsin kayinpederinin yaninda kimse yoksa ama yemek hazirlayip aksamdan esinle birlikte getirebilirsin kendin yemek yapip yemiyor musun ?
(2,522 puan) tarafından
O öyle değil işte o zmaan karisi ise gitmeyecek. Gidiyorsa demekki sadece dinlenmesi gerekir karısı akşamdan yemeğini yapabilir. Evet hamilelerde yemek yiyor ama kendinle bile bu dönemde uğraşmak tam işkence ben yemek kokuna dayanamiyordum mesela dışarı parka giderdim eşim yemeği yapar evi havalandirir di öyle gelirdim eve mutfağa bile giremezdim. Yetmiyormuş gibi yedigmide çıkarıyordum o kızın nasıl zor dönem gecirdigini bilemezssin hicbirsey olmasa bile hiçte mecbur değil karşı düşünecek önce
(1,381 puan) tarafından
Bu zmana kadar karisi ac birakmamis ama bide vicdan diye birsey var bi tas yemek yapsa yada yaptiginin biraz fazlasini yapsa aksamdan getirse eline yapismaz tek cocugu o dogurmadi bizde yemek yaptik bizde hastanin yaninda olduk bunlar normla seyler ama sizin gibi zihniyet aman hileyim onu bunu yapmayayim isten kacayim dusuncesinde olur genelde
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ciktir et gitsin
tarafından
Benden yemek beklio karin baksnn allah allahh hamile halimlee ben kendime bakamiyorumj
(119,282 puan) tarafından
+++++++
0 oy
tarafından
Melto kendini koru asko devir kotu
tarafından
Ya sinirlerim bozuluyor  deviride geç milletin naziyla ugrasmak zorundamiyim ben ya
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ben kayınbabami aramam. Ama bayramlarda vs lerde aramami bekler.

Kendi büyüdüğüm ailede evden bı kişiyi aramak yetiyordu. Ama malesef eşimin tarafında herkesi tek tek aramam gerekiyor. Aynı evde aynı odada otursalar dahi bayramlaşmak için mutlaka hepsini tek tek ararız. Onun dışında aramam,gel gelelim hastalık durumlarına. Hasta vs olduğunda yemeğini yaparım ya eşim ya da birlikte götürürüz. Kalma olayını sevmediğim için kalmam. 
tarafından
Ya ben de dedim iyi olsam hamile olmasam bende yaparim dedimm tabi yapcan diyorr bayram da dort gunn onlar da kaldik zaten yemege blmem neye yardim ettm etine v.s  neymiss her hafta arayacakmissim
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Kendi bildiğini yap boş ver 
tarafından
Insanlar gercektej tuhaff ya
(1,703 puan) tarafından
Aynısından bende var seninki yine haftda bir bekler benimki iki güne bir aramamı ister başta arıyordum ,o da arıyordu ama kayınbabayla ne konuşulur ki her gün sonra aramamaya başladım o da bana kızmış aramıyor,bu nedir yaa sanki başka derdim yok bir de onunla uğraşacam
tarafından
Aynen oylee ya valla billaa  napiyon diyee sorsamm neee sormasamm nee ya da senin naptiginiii ogrensemmm neee ogrenmesem nee  
 Herkesij derdi varr millet nazinizlami ugrascak sizin ya bide cocuk gbi kuserler ufff
(1,703 puan) tarafından
Vlla benimki de küsmüş trip atıyorlar habire ama asla umursamıyorum artık ,sanki ne faydalarını gördüm bu güne kadar,hep zarar hep huzursuzluk verdiler evime be hala da vermeye devam ediyorlar
tarafından
Benim evime oyle bisey yapmadılar simdi allah var kotuluk hic gormedim ama
 Kotuluk gormedim diyede her hafta aramak zorunda dglmkii
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Haftada 1 mi? Yine iyiymiş ben de haftada bir aramak için kavga ediyorum. Her un aralıksız aramami istiyorlar kaynanam ve k.pederim ikisini de ayrı ayrı her gün ariycakmisim. Aramayinca küsüp eşime şikayet ediyolar beni aramiyo sormuyo diye üstelik bide görüntülü olacak normalden de degil. Bir ara mecbur arıyordum her gün bir iki gün arayamadim işlerim vardı sonra aradım ooo hayırsız ne ariyon ne soruyon diye laf sokuyor. Eşim asker 2 3 ay 6 ay göreve gidiyor neymiş çocukları alıp neden onlarda kalmıyorum diye olay çıkarıyorlar gitmek istesem kendi anamın evine giderim o kadar ay ama kendi evimde daha rahattım ben. Çok şükür kavga ede ede olay cikara çıkara şuan minimuma indirdim bunları. Hafta bir iki defa arıyorum hal hatır sor çocukları göster kapt bitti.
tarafından
Insanlar kendilerinii biliyolar milletin gonlu olsun daa nasil olursa olsun elinden gelse eve gel kaynanan gelene kadar isleri gor gucleri gor yemegimi yap dicek  hamile halimlee  cogu zaman ben ekmek arasi yiyorum evim dee  yapamiyorum  kendime bisey
(3,151 puan) tarafından
Aynen öyle ben anlam veremiyorum herkesin işi gücü çoluğu çocuğu var yani. Ben çoğu zaman wc gidecek duş alacak vakit bulamıyorum evde oturup telefonda lak lak yapcam onlarla sanki. Herkes bencil herkes hiçte umursama valla boşuna demiyolar deveyi diken insanı sken diye. Boyle daha kıymetli oluyo
tarafından
Aynen öyle  yaa valla haklisinn
0 oy
tarafından
Selam canım benim❤️ ameliyat olduğu için arayıb sormanı mı beklemiş, yoksa her zaman böyle? 
tarafından
Yokk ameliyat olduu gecmis olsun da dedim aradiktaa
Her hafta diyor  suan raporu da bitti zatenn calisiyor
 Her hafta napiyon diye arayacakmissimm onu istiyor
tarafından
Tamam arama boş ver konuşur konuşur susar.
Yeni evlendiğimde eşimin halası bana sürekli trib atıyordu. Niye aramadım sormadım. Boş boş arayıb 20-30dkk konuşmamı bekliyordu. Geçiştirdim. Artık aylarca aramıyorum hiç niye aramadın demiyor:D
tarafından
Yok bende aramiyorum zaten de küsüyor bir araya geldigimiz de surati 9 karis cocuk gibi trip atiyor
0 oy
(3,473 puan) tarafından
Hamile kadından da iş bekliyorlar ya başka bisey demiyorum ben sıcaktan zaten eriyoruz kendimize hayrımiz yok kendi vücudumuzu taşıdık da Bi de onlara hizmetimiz kaldı 
(3,473 puan) tarafından
Doğru diyosun hepsi ayni b.k:))
tarafından
Saman kafalı beyinsizler
(3,473 puan) tarafından
Bi doğuralim da hayırlısıyla ne halleri varsa görsünler
tarafından
Bu sefer de çocukla ilgilenmekten dolayı iş göremeyeceğiz Bu sefer de yine anlamayacaklar yine Evi b** götürüyor diyecekler
(3,473 puan) tarafından
Bokun içinde boğulsun aman bana ne ben bu kadar sıkıntıyı karnımda ki için çekiyorum kocayı mı dert edicem beğenmeyen gitsin anasının evinde yaşasın
0 oy
(916 puan) tarafından
Valla herhalde bir yıldır daha telefon numarasını çevirmedim sksksksksj 
tarafından
Olması gereken o bayramda Seyran'da aranır anlarım her hafta her hafta ben seni arayıp ne konuşacağım arasam diyeceğim sana Ağrılarım var Sen ne yapabileceksin ya da sana sorsam ne yapıyorsun diye çalışıyorum diyeceksin ben ne yapabileceğim saçma sapan diyaloglar yani
(916 puan) tarafından
Amannn boşver kız valla bu ne alınganlık yapıyor sjsjsjsjsj
0 oy
(5,320 puan) tarafından
Daha samimi ol ki daha çok kullanabilmek için yoksa bayildiklari için değil 
tarafından
Olur iligimize kadar sömürsünler
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canımın içi sen bunları takma bırak kususn darıldın her gün kayinbabami aranır ya ben. Hiç aramiyorum şahsen bırak kussun alınsın zaten biz onları düşünüyoruz onlarda bizi düşünen yok hiç takma 
tarafından
Ya canım vallahi billahi ya tüm sinirlerim bozuldu yemin ederim eşim de babasını haklı buluyor işin garip tarafı bu
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Her gün görüntülü honusueuz Allah razı olsun ben afamasamda o arar sorar kendi öz babam gibide severim sayarım 
tarafından
Vallaa benim şu halimdee  bradd pitt arasa mesgule atarim kimseyle ugrasamam kendim bile kendime agir geliyor
0 oy
tarafından
Ay valla haklısın kuşum sal gitsin. Ben kendime zor bakıyorum de. Ne gerek varmış her hafta aramaya yani... Saçmalık sjsjsjjs
tarafından
Sakın fırsat verme
tarafından
Ya canım benim kocam anne meraklısı Şimdi ben annesine ters bir şey söylesem bu sefer Eşim bana yürüyecek kadın ne yapmış da sen onu tersledin kadın ne demişti sen ona ters cevap verdin demeye başlar
tarafından
Valla benim kide anne babasına düşkün ama onun öyle olması benim kendimi ezdirmem için bahane olamaz. Doğum öncesi lohusalık psikolojisinden bahset eşine hatta biraz da abart sjsjs o zaman bebekte var ya bişe diyemez sana
tarafından
Anlatıyorum söylüyorum internetten açıp okuyorum inanmıyor ki ben nazımdan yapıyorum ben çok abartıyorum oluyor olan şeyi bile söylesem sen çok abartıyorsun oluyor dünyada tek hamile sen misin oluyor suratı nasıl oluyor genel vücut Halimden dolayı ağrılarımdan dolayı her hamile kadın kocasına surat mı asıyor diyor
tarafından
Ay kıyamam ya senin kocada büyük problem.
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Karısının yapması gerekenleri senden beklemesi bana pek masumca gelmedi. Araya mesafe koymaya çalış bence 
tarafından
Neymiş karısı çalışıyormuş da evde değilmiş Onun için kayın babamın da gözünden ameliyat olduğu için doğru düzgün göremiyormuş yemek falan yiyemiyormuş yapamıyormuş gözüne Damla damlatılacakmış kendi yapamıyormuş Ben yapacakmışsın gelinmişsin ya hani o yüzden
(2,610 puan) tarafından
Yok canım ya dediğin gibi hamilesin bakıcılık mı yapacaksın bir de. Bende hamileyim inan bu sıcaklarda yemek yapamıyorum temizlik yapamıyorum kendime bakamıyorum çok zorluyor anlıyorum seni o yüzden kaynanan istese bunları neyse de kayınpeder bence yapmak zorunda değilsin
tarafından
Aynen öyle ya bir de kaynanam vefat etmiş olsa ne bileyim işte hani ona benzer şeyler olsa da benden istese gelini olarak tamam diyeceğim karısı çalışıyor akşam eve geliyor 2.80 yatıyor Ben de o kalkıp onlara yemek yapacağım hizmet edeceğim hamile halimle o süper
(2,610 puan) tarafından
Yüz verme kuzum boşver karısı yapsın
tarafından
Bana ne ya Kim yaparsa yapsın ister hizmetçi tutsunlar ister paralı aşçı tutsunlar beni ilgilendirmiyor benim her yerim ağrıyor kimseyle uğraşamam
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Valla benim kayınpeder de öyle geçen hemen eşime diyorki gelin bana laf atmiyo küstümü hiç konuşmuyor etmiyor vallaha bende bıktım bundan
tarafından
Ergen Ergen hareketler yaşını başına almış adamlarsınız gelinle de mi konuşulur telefonda her hafta her gün ağırlığınızı koruyun bir yaşınızın adamı olun
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben hic aramam kayinvalidemi haftada bir ararm. Babama selam soyle derim o kadar. Ben pek sıcak değilimdr zaten ne konusabilirkm telefonda
tarafından
Ben de anlamıyorum ben de onu merak ediyorum ne konuşacağım yani Ben arayıp e yapalım ben arayayım ne yapıyorsun baba diyeyim o da İyiyim kızım sen ne yapıyorsun desin Ben de iyiyim baba Sağ ol diyeyim sonra telefonu mu kapatalım saçma sapan hareketler saçma sapan istekler Arzular saçma sapan ergen Ergen küsmeler darılmalar ya saçmalık ya
(1,274 puan) tarafından
Dediginiz gibi ben kendi babami bile her hafta arayanam ayda yilda bir herkesin isi var gucu var. Kayinvalideni aradgn zaman babam nasil iyi mi selam soyleyin demeniz normalde yeterli olmasi lazim fazlasini istemek tuhaf
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bence haklısın benim kayınpederim hiç sıkıntı etmez saolsun bizim tarafda öyle hiç demez damat nie aramıyor kayınvalidemle konuşurum çünkü o bana yakın kadın kadına dertlesiyordum ama kayinpederiyle bayramdan bayrama 
tarafından
Ben kaynanamla da anlaşamıyorum kafam sarmıyor kayınbabamla zaten erkek olduğu için anlaşamam yani anlatacağım şeyleri anlatamam O anlatacağı şeyleri anlatamaz onun anlattığından Ben anlamam benim anlattığımdan o anlamaz hesabı bilemiyorum yani ben garip geliyor bana
(1,392 puan) tarafından
Normal canım herkes herkesle anlaşcak diye bir şey yok bence bu durumu eşinle paylaş ancak öyle bı çözüm ulastirirsinız herşey gönlünce olsun canım
0 oy
tarafından
Ben kayinbabamı hiç aramam lazım olunca falan ararım oda sıkıntı etmez zaten benim babamda öyle kızım beni niye aramiyon diye stem eder sürekli ama benim yapım biyle yanj arayip ne konusukurki bilemiyorum 

Bacım hadi Baba neysede kayinbabayi haftada aramak nedir yaa
tarafından
Ya benim babam Kendi öz Babam bu kadar dert etmiyor ben kendi Babamı da aramam bir şey söyleyecek olurum babamı ararım söylerim halini hatırını sorarım sonra kapatırım yani soracağım Bir şey olmadan hususi arayıp ne yapıyorsun baba diye sormam Çünkü bana saçma geliyor yani adamlar çalışıyor senle mi uğraşacak Ne yapıyorsun desen ne demesen ne Onların ne yaptığını öğrensem ne öğrenmesem ne ya da onlar benim ne yaptığımı öğrensene öğrenmesene kayınbabaya gelince tamamen saçmalık zaten ben kendi öz babamı aramıyorsam seni niye arayayım Sen kimsin yani
tarafından
Aynen öyle aman takma bosver ne derse desin hamilesin bı yandan ne kadar anlayışsızlat yaa
tarafından
Çocuğum doğmadan ergenlik sendromuna girmiş insanların kahrını çekiyorum ben yaşı olmuş bilmem kaç Ergin Ergen tavırlar
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Kız sen bi kaybolup bı geliyorsun nerdesin:D

(13,821 puan) tarafından
He anladım.canim bebiş nasil
tarafından
Vallahi bebiş çok çok iyi Nazar değmesin bebeğime bir kilo 750 gram oldu sağlığı sıhhati gayet yerinde henüz yüzünü göstermedi bize ama haftaya gideceğim Bakalım yüzünü görmek için
(13,821 puan) tarafından
Sağlıkla kavusun Canim.sukur♥️
tarafından
Amin canım amin tüm Hamile annelerin bebekleri İnşallah sağ salim kucaklarına varır
(13,821 puan) tarafından
İnşallah amin
0 oy
tarafından
Senin kayinbabanla benim kayinbabam sanki kardes sjjsjs benimki de her hafta demez ama ne zaman arasa esimi veya beni sen beni hiç aramıyorsun der ki diğer gelinleriyle tek kelime etmiyor ayıp sayılıyormus ama benden xe sürekli aramami bekliyor,eşim göreve gidecek olsun hemen diyor kaderi buraya gönder ben 15 günde bir 15 gün nasıl gideyim yanlarına veya dedugin gibi sürekli ne konuşabilirim aramıyom valla kimseyi sjsjsj

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 218 göst.
0 oy
12 cevap 426 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde Figenbzts (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 691 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 395 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (672 puan) tarafından soruldu