0 oy
688 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kayınbabam sana bakamıyorlar doymuyor diyor. Seni tutamıyor diyor. Sıkıldım valla. Bazen alıyor yatak odasına götürüyor ve beni odadan kovuyor. Gitmek istemediğini beli etsemde odadan kovuyor. Aralarına alıp bir kaç dakika yatıyor mu? Sizin kaynananız veya kayın babanız böyle yapıyor mu? Kayın babam sürekli bu çocuk büyümüyor. Diyor. Sütün yaramıyor bakamıyor diyor mu?

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kayınbaban bıraz daha konusursa dogurur yanı sasırmam, cok dogurup buyutmus gıbı
tarafından
düzenlendi
Sarı mi ne diyor. 1 aylık bebeğe. Hemşire bir şey dememiş. Öyle diyor
-Reklam-
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Kafayı mı yemişler al çocuğunu verme onlara
(12,504 puan) tarafından
Benim kayınpederım göturur uzun uzun konuşur kızım ıkı aylıkken torun olduğu için hiç takılmıyorum kızıma düşkün olmaları hoşuma gidiyor
tarafından
Hamile iken doğ seni vermiyecem kimselere demeye başta. Pin pirikli yaptı
(12,504 puan) tarafından
Tövbe tövbe o kadar da olmaz ya
(12,504 puan) tarafından
Bende kırkımı burda çıkardım eve dönmemizi istemediler beraber yaşayalım diye tutturdular eşim yok dedı anlattı döndük eve ama her gün görüntulu ararlar iki günde bir gelip alırlar  ama hepsi dozunda. İlk torun olduğu için ayrıca benimde ağzımdan çikanı yaparlar sağ olsunlar
tarafından
İkinci gelini getirecek eve. Yani bir rahatlama olacak
0 oy
(87 puan) tarafından
Bir tane doğurup emzirsin kayinbaban belli çok merakli 
0 oy
(101 puan) tarafından
Bende şimdi buna benzer bir post acicaktim. Banada yapıyorlar oturmaya gidiyoruz çocuğu benden alıp odaya gidip kapıyı kapatıyorlar ağladığı halde yok gülüyor o diyorlar hani doğurmus büyütmüşler ya çok biliyorlar kendi bebekleri gibi davranıyorlar 
(48,465 puan) tarafından
çok garip bebek sevmek nedir alirsin kucagina oynatirsin biziklayinca anasina verirsin kapi kapatmak nedir kiskaniyorlar cocugu belliki
(101 puan) tarafından
Valla bacım benim  annem hamile iken de doguruncada yanımda durdu herşeye koştu kaynana herşeye karıştı doğurdum yok ben hastaneden cikaricsm yok ilk banyosunu ben yaoicam yok kirkini mevlüdu benim evde okutcam yaptı da bunları he neler neler yaptı gezmeye gıdım bebeğimle niye gittin kimle gttin nereye götürdun çocuğu der herşeye karışır onlar yüzüne anneme gidemiyorum 9 aydır burnumdan getirdi Allah belasını versin ne digim nefret ediyorum
(101 puan) tarafından
Sevmegi bilmiyorlar yok bakım pipisi büyümüş mu poposu çokmu büyük dudağından öpim bişi olmaz çocuk daha gbi oturuyorum pat diye sormadan alıyorlar veremeyince çocuğu bizden kıskanıyor diyorlar alicam elime sopayı yermisin yemesmisin
(48,465 puan) tarafından
is esinde bitiyo canim kiskaniyo desinler sen tepkini koy
(101 puan) tarafından
O onlar ne derse ne yaparsa yapıyor baba olmayı bile hak etmiyor isden geliyor bir saat kadar görür oda yemek yerken sonra çocuk uyur hep büyüsünde ortama sokim araba kullanmayı öğretim karı kız keselim modundalar
0 oy
(606 puan) tarafından
Yapmıyorlar zaten saçma yani senin yanında sevsinler 
tarafından
Aklım kalıyor diyorum. Ginede kovuyorlar odadan valla. Yatak odasının kapısını da kapatıyorlar. Dudağından mi öpüyor bilmiyorum. Yapmadığı şey değil. 2. Sınıfa gidecek yaşta. Çocuğun dudağından öptürüyor.
tarafından
Yahu niye sessiz kalıyorsunuz? Kıyameti koparmaniz lazım sizin, o sizin yavrumuz. Odanızın kapısını kilitleyin gerekirse.
(606 puan) tarafından
Valla esine şöyle annesigiel söylesin bir daha gidip gelmem böyle yaparlarsa de hayır i kadar sacmami gerek yok odaya götürmek ne çocuğu illa kötü biseyden ötürü değil akla.mantiga ters benim çocuğum.kusura bakmayın de gerekirse gitme evlerine
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bu adamlar ne gelinin etine sütüne karışıyor ya terbiyesiz kayınbaban 
0 oy
tarafından
Piskolojik baski yapiolar Allah islah etsin
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Ne münasebet. Alıp odaya gidip kovmak ne demek  yuh yani
0 oy
tarafından
Yaa biraz sesini çıkarsana kuzum bu ne yaa ne haddine onların seni kovmak eşin napıyor onlar seni kovarken 
tarafından
Mışıl mışıl uyuyor. Ne yapsın. Odaya aldılar gine  diyorum. O yukuya devam. Hani götürecektin eve diyorum. Kaç gündür oyalıyor. Kırkım çıktı çıkacak. 10 gün kala dedi. 5 gün kaldı resmen
0 oy
tarafından
Ben annesiyim bebeğime Gayet iyi baktığımı düşünüyorum de takılma laflara sen kendinden eminsen.. 
tarafından
Sütüm azaldı burda dura dura
tarafından
Strese girme bak bebeğinin sütüne ihtiyacı var
0 oy
(17,633 puan) tarafından
Allah Allah nasıl erkek o kadın işine karışan cins biri sanırım 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Odada bebekle kayınpederin tek napıyor?
(1,552 puan) tarafından
Aynen bence de bi cıngar çıkar.. Ben de sessiz sakin, kaynanamın karşısından konuşmayan biriydim.. Ama konu çocuğum olunca arayıp ağzıma geleni söyledim, aylardır benimle küs, hiç de umrumda da değil.. Ki bizim konu bu kadar da kötü bişey değildi, eşim sürekli ailesinin işine yardım ettiği için sobayı temizlememe yardıma vakti yoktu.. Kızım isten dumandan nezle olmuştu, bunun için bile ağzıma geleni saydım.. En azından dudağından falan öpen yoktu yani, Allah korusun bi de öyle bişey yapmaya kalksalar evlerini başlarına yıkarım
(7,768 puan) tarafından
Kız havva bizi takan yok kendi kendimize konuşuyoruz insan zahmet ederde bi cevap yazar
(1,552 puan) tarafından
Biraz öyle oldu :) Gerekeni yapsa keşke de, bize cevap vermese de olur
(7,768 puan) tarafından
Umarım evladını korur
(1,552 puan) tarafından
İnşallah :(
0 oy
(48,465 puan) tarafından
nasil ya bebegi alip seni odadan cikariyorlar bildigin seni saymiyorlar
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Kız ayrıl birliksinz galiba Kurtul
0 oy
(7,219 puan) tarafından
Bebeğini al ćok istiyorsa kendilerine dögursunlar bi tane daha manyak mı ne 
tarafından
Var 3 yaşında kızları olmuyor
(7,219 puan) tarafından
Bida yapsin belki kiz olur kizınida yalniz bîrakma bana hic masum gelmiyor
0 oy
(684 puan) tarafından

Kayınbabam bi kere sütün var mı demişti kafamdan asagı kaynar sular döküldü kızıma aşırı düşkün ama aynı odada sarılıp uyuduğu da oldu ama baska odaya götüremez ayrıca benimki de tam tersi mama mı veriyorsun çok hızlı kilo alıyor derdi yok anne sütü diyince masallah derdi:D çok ayıp bi erkeğe yakıştırmadıgım konuşmalar 

0 oy
tarafından
Kayınpeder uyurken kaynana bebeğimi alıp yanına götürdü ben başta ses etmedim ama bebeğim zaten durmaz biliyorum diye durmadı geri getird hemen kayınpederim bebeğime sana bakamkyolar kal burda gibi bi laf etti ne münasebet dedim herkes kendi çocuğuna baksın herkes yerini bilsin benim çocuğum neden burda kalıyormuş gibi bir ifade kullandım daha da diyen yok
tarafından
Ya ne demezsin. Evler yakın banada aynısını diyor. Doğdu doğalı yaş mama mı versek. Doymuyor. Ben alırım eve getirdim. Benden ayrı olmasını istemiyorum dedim.
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Kayınbaban bir etek giysin en iyisi 
0 oy
(351 puan) tarafından
Bazen iyiki uzağım diyorum çok şükür Rabbime.. Yıllık izinde gidiyoruz kızım 4 aylıktı ağlasa normal gece kaynanam pat diye odaya dalardı üstün müsaitmiş değilmiş vs hiç önemi yok onun için çocuk sanki ağlamaktan patlamış gibi direk girerdi odaya yahut sabahta erkenden pat diye girer odaya uyandı mı çocuk diye haliyle uzanmış ve uykulu oluyosun kalkıyorum hemen falan daha böyle bi sürü şey öyle saçma şeyler ki göğsünü aç bakayım sütün var mı demişti mesela bikez de.. Çok şükür uzağım Yılda 20 gün sabredebiliyorum hep Yanlarında olsam bilmiyorum napardım eltim var mesela ona hiç karışmazlar. 
tarafından
Bizim kayın babam da aynısını yapıyor. Kaynanamı yolluyor. Hayır kapının dibine geçmiş bakamıyorsun diyor. Süttüm azaldı valla sitresten. Evde iken durmayan sütüm kaynama gelince azalıyor valla

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,145 göst.
0 oy
8 cevap 327 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 714 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,628 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu