0 oy
904 göst.
Diğer kategorisinde (443 puan) tarafından

Arkadaşlar 4 aylık evliyim gebe kalmak çok istiyorum adetim 1 gün gecikti ve umut ediyorum başımda ağrı göğüs ucumda dokununca sızı halsizlik ve uyku isteği geliyor sizce nedir hamile olanlar ilk belirtiler neler oluyor??

10 Cevaplar

0 oy
(2,604 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Cnm adetin duzenlimi yani daha evvelde gecikme oluyomuydu eyer olmuyosa ihtimal var erken gevelik testi alip yapa bilirsin yada eyer sabrin varsa bi kac gun bekleye bilirsin ben 1 gun gecince yaomistim 2 cizgi cikmisti insallah hamilesindir cnm
(443 puan) tarafından
İnşallah ya evet adetim düzenli oluyor du her zaman bazı ay 2 veya 3 gün önce oluyor du Şimdi 1 gün günti eşim sabırsızlikla güzel haber bekliyor olmasını çok istiyorum
(2,604 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Insallah olur cnm adetin duzenliyse hamile kalirsin :))
(2,604 puan) tarafından
Insallah olur cnm insallah hamilesindir
(443 puan) tarafından
Evet düzenli İnşallah amin
-Reklam-
0 oy
(28 puan) tarafından
Gebelik belirtileri her kadında aynı olmuyor. Bir kaç gün daha bekleyip test yapmanızı öneririm 
(443 puan) tarafından
Adetim kaç gün gecikince test yapmam doğru olur peki
(28 puan) tarafından
Söyle diyim daha önce adetiniz hiç geç gelmediyse hep düzenli geldiyse eğer 4 5 gün bekleyin derim keisn ve net sonuç için kan tahlili öneririm
(443 puan) tarafından
Evet düzenli oluyor bazen 2 veya 3 gün önce olurdu ama ilk defa 1 gün gecikti teşekkür ederim yorum için
0 oy
(161 puan) tarafından
Canm hemen umutlanma ama insalh hamilesindir bir kaç gün bekle eğer adet olmzsan test yap sonra da buraya müjdeli haberi yaz :))
(443 puan) tarafından
Amin öyle yapicam bende Allah'ın izniyle yazarım tabikide
(161 puan) tarafından
İnsalah bekleriz
(443 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Test yapın cıkar ben adet günü öğrenmiştim
(443 puan) tarafından
Bı kaç gün bekleyip yaptırmak istiyorum umarım  yanilmam
(25,224 puan) tarafından
Siz bilirsiniz varsa suan cıkar hayırlısı neyse o olsun
(443 puan) tarafından
Amin İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(12,869 puan) tarafından

Ben de hiçbir belirti yoktu biraz kaşık ağrım vardı oda adet olacağım diye bekledim somr olmadım test yaptım hamileymişim :)

(443 puan) tarafından
Gözün aydın ozaman olmayanların başına İnşallah diyelim
(12,869 puan) tarafından
Sağol canım amin
(443 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(471 puan) tarafından
Canım benim adetim o kadar düzenliydi normalde hep adet olduğum tarihten 3 gün önce olurdum. Olmadım o gün. Sonra adet olduğum tarihte gidip test yaptım pozitif çıktı. Bende ama hiç gecikme olmazdı 1 gün bile. Eğer sende de öyleyse hamile olabilirsin. Bu dediğin belirtiler hamilelik belirtileri. Bende de göğüs hassasiyeti bel ağrısı halsizlik vardı canım. Şimdi doğum yaptım oğlum 7 aylık. Rabbim sana da nasip etsin inşallah 
(443 puan) tarafından
Amin İnşallah yorumun beni tarif etti benimde adetim çok duzenliydi hatta adetten 2 veya 3 gün önce veya tam gününde olurdu 1 gün gecikti umarım olur Allah analı babalı büyütsün
(471 puan) tarafından
Yarında bekle eğer olmazsan diğer gün sabahtan evde test yap. İlk idrarınla yap canım daha iyi sonuç alırsın. Eğer böyleyse hamile olabilirsin bence canım :) sagol ayrıca canım
(443 puan) tarafından
Tamam peki öyle yapicam benim için dua edermisin lütfen tek duam çocuğum olsun
(471 puan) tarafından
Ederim canım insallahta olur. Ama stres yapma psikolojik olarakta engelleniyo çünkü
(443 puan) tarafından
Teşekkür ederim bu güzel yorum için
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Insallah hamilesindir o heyecani bekleyisi guzel bilirim hemen simdi test yapsan cikar yarin hemen al yap;)
(443 puan) tarafından
Adetim 1 kaç gün daha gecirkirse yapicam yorum için teşekkürler
0 oy
tarafından
Evet bahsettigin belirtiler hamilelikte sık rastlanan durumlardan fakat henüz bir günün geçtiğini dile getirdin bi bekle 3  4 gün geçmesine test yap inşallah vardır bize de haber edersin ☺
(443 puan) tarafından
Tabiki haber ederim herşey gönlümuzce olsun inşallah tşk ederim
0 oy
(343 puan) tarafından
Canım hamile olduğunu biz bilemeyiz idrar testi yada kan testi yaptır öğrenirsin 
(443 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim
0 oy
(268 puan) tarafından
Canım bi üç dört gün daha bekle test yap daha emin sonuc alırsın InşaAllah hayırlı haberle gel tekrar buraya  :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 393 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sevgimm (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 162 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Seheravann (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 222 göst.
2 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edahifa2204. (231 puan) tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,949 cevap

34,753 kullanıcı

...