0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (1,471 puan) tarafından
Öncelikle herkese hayırlı geceler arabamızı daha yeni sattık Bi kaç bişey vardı onları aldık geriye kalan parayla kırk bine nasıl bişey alabiliriz fikir verir misiniz araba bana şart ortapedik engelliyim araba olmadan Bi yere gidemem malum hayat çok zor yasak post mu onuda bilmiyorum yakınlarınıza araba satan varsa bergamadayım bilgi verir misiniz kiminin duası kiminin parası çok moralim bozuk alamazsak Dr dahi gitmem zorlaşacak belki denk gelirse hayırlı geceler 

4 Cevaplar

+1 oy
(1,758 puan) tarafından
Üzmek istemem ama Valla artık o fiyata çok zor gibi araba almak alırsın ama tamir köşelerinden de cikamazsiniz 
(1,471 puan) tarafından
Çok zor ama bilmem belki buluruz Allah büyük dua eder misiniz
(1,758 puan) tarafından
Allah gönlünüze göre versin inşallah bulursunuz canm
(1,471 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Moralini bozmak istemem ama o fiyata sanmıyorum araba olduğunu. Engelli raporuyla alsan indirimli oluyor baya kredi fln cekseniz hem sende kullanırsın.
(1,471 puan) tarafından
Eşim kredi asla çekmez abisinden biraz isticek bakalım verirse alırız cevabın için sağol dua eder misiniz kimin duası kabul olur bilinmez hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Canım Allah gönlüne göre versin de o fiyata araba alsanız elinizde kalır. Sigorta, kasko dünyanın masrafı. Onun yerine taksi kullanman daha iyi olur ama ins denk gelir ne diyim.
+1 oy
(280 puan) tarafından
40 bine araba yok varsada tamirciden çıkmazsınız
(1,471 puan) tarafından
Yandık o zaman abisinden biraz isticek verirse alırız artık açık sözlülüğün için çok sağol
(280 puan) tarafından
Rica ederim kuzum inşallah güzel bir araba alırsınız ve kazasız belasız kullanırsınız ♡
(1,471 puan) tarafından
Amin inşallah
+1 oy
(1,086 puan) tarafından
İnşallah yeni yasa yolda ötv düşecek yüksek fiyat cekenler görecek fiyatların düştügünü canım rabbim en güzelini nasip etsin sana kuzummmm❤
(1,471 puan) tarafından
Çok sağol canım benim hayırlısı olsun Allah razı olsun
(1,086 puan) tarafından
İsmin elifmi cocugunun ismi felanmı elifim diye bagrıma basasım geliyor yavrumdan dolayı yakın olsakta yardımcı olsam sana ne cok isterdim:((
(1,471 puan) tarafından
Benim adım Elif Allah razı olsun çok sağolun şu anda çok duygulandım
(1,471 puan) tarafından
Soramadım bile sakın üzülme dua et
(1,086 puan) tarafından
Dualarımda hep olacaksın bundan sonra rabbim derdine derman versin elifim seni kimseye muhtaç etmesin kendinden başka bi derdin sıkıntın olur ankara da bi işin olur ablan olarak kapım acık bil ne olur
(1,471 puan) tarafından
Allah razı olsun çok sağolun ben Ankara'dan buraya geldim evlenince

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 804 göst.
0 oy
8 cevap 541 göst.
14 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,195 puan) tarafından soruldu
0 oy