0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Ben çok önem veren biri değilim Bi pasta olsn yiyelim yetr kafasındayım.
Komşum kahve içmeye çağırdı eee eşin ne aldı doğm günün içn dedi şok oldum adm sabh işten geldi farknda mısn bişy almasına Grek varmı dedim. Ay benm kocam bna çick aldı psta aldı faln dye anltmya başldı ki sürekli paramız yok dyp eşine kredi çektirip tatile flan gidyolr hava atmayı srvn bri. 
Çok şükr bizm drumumz iyi yani ay sonunu getrebliyoruz azda olsa Bi brkim yapıyoruz. Ben hiç böyle beklentilere girmiyorum önem vermiyorum eşim ne istiyorsan alalm dedi ama bi ihtiyaçm yok dedm 30 lu yumurta alalm yetr dedm cidden bnu söyledim ya :) 
Çnkü evdeki teml ihtiyacım buydu 
Sz önem veriyo musunuz illede şnu istiyorum diyo musunz

19 Cevaplar

0 oy
(1,451 puan) tarafından

Hatırlasa şaşacam ben o derece bizmki bi beklentim olmadı hiç hatırlasa bi söz söyle oda yeter bide bu yönden düşün hiç hatırlamayanlar var :)

-Reklam-
0 oy
tarafından

Aynı kafadayım canım özel günleri unutmaz ama hediye beklentisine de girmem ona da söylemiştim kutlasan yeter He illa hediye alacam dersen hediye alma bana para ver diyorum:D:D 

tarafından
Karsliiii
tarafından
Heee karsliiiii
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bizde doğum günlerinin bir önemi yok 
0 oy
(606 puan) tarafından
Aman ya her yıl  her yıl sıkılıyo insan artık evlendiğimizin ilk yılı yapmıştım ben ona o bana bu sene yapmadik
0 oy
(5,827 puan) tarafından
Valla hatırlasın yeter bacım evli barklı insanlarız parası olmaz vs o yüzden hediye almadı diye üzülmem alınca ekstra sevinirim :) bi yemeğe götürür bi pasta alır yada bi buket çiçek yetiyor :) 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben çok önem vermem bizde eşim çok önem verir bazı zamnalar hediye almadığı da olur pasta ile kutladığımız ama  o genelde iyi hediyeler alır eşim sağolsun beklentim olmadığı halde ,komşun görgüsüzmus biraz karı koca özele giriyor ona ne ki yani senin doğum gününde ne hediye aldığını soruyor 
0 oy
(48,633 puan) tarafından
icten bir kutlama yapsın yeter ya mesaj ya soyleyerek hediye alirsa ayri tabi de ☺️ 5 gun sonra dogum gunum o zaman yine yazarım ne yapti diye☺️
(2,194 puan) tarafından
Bende 17 Ağustos doğumluyum bebeğim 15 Ağustos :)
(48,633 puan) tarafından
ucumuze tek parti yapariz ☺️☺️☺️
0 oy
(5,955 puan) tarafından
Hatırlar hediye istemem ama her sene birsey alir sagolsun  
0 oy
(597 puan) tarafından
Hatirlamaz , canim bugün ayin kaçı derim düşünürr aa doğum günün der) iyiki doğdun canım der. Bana yetiyo
0 oy
tarafından
Yılda 1 iki defa 9luyor böyle şeyler ben önem veririm ha durmum  olmaz o ayrı anlayışla karşılarım ama imkan varsa güzel bnce
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Eğer ihtiyacım bir şey olursa alırız yoksa hiç gereği yok tatlı dil güler yüz  bana yeter 
0 oy
tarafından

Eşime dedim ki bana hediye alma en güzel hediye huzurumuz <3 sağolsun güzel bir mesaj attı işteyken bana yetti 

0 oy
(8,311 puan) tarafından
Ben düşünmeye önem veriyorum.Bir de benim için nelerden vazgeçebiliyor.:)
0 oy
(598 puan) tarafından
16 sında doğum günüm hiç Bir beklentim yok ama yanımda olsaydı o günün sabahında birlikte uyansaydik o bile hediyeydi Benim için:(
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hiçbir şey beklemiyorum hep aynı gelip öpüyor kutluyor o kadar 
0 oy
tarafından

Bizim 12 Şubat doğum günüm 14 Şubat sevgililer günü 22 Şubat Nisan yıl dönümü 25 nikâh yıl dönümü :D bende birtek doğum gününe ve evlilik yıl dönümü önem veriyorum doğum günümde fotoğraflarimizla ahşap kalp baskı yaptırmışti. Evlilik yıldönümü Air fary alacaktı dedim alma gerek yok ehliyete yaz beni :) bı yenge gittik okadar 

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Beklenti içinde olmama fırsat vermiyor ki :) Doğum günüm de en geç öglene kadar o zile basılır ve çiceğim gelmiş olur. Aksam gelirken de hediye ve pasta ile gelir. Hep böyle olmustur. Rabbim basımdan eksik etmesin. Ama senin gibi düşünüyorum ben de. Hatta pasta olmasa bile sözlü olarak kutlasa bile yeter bana. Unutsa da trip falan atmam.
0 oy
(3,330 puan) tarafından

Kocamannnn bir çikolatalı pasta alsın Yeter :D bu arada yanında lahmacun da alabilir yemeklen gelsin bağaaa:D

0 oy
(12,589 puan) tarafından
Evet ben  istiyorum 

Düşünmen yeter sokaktan bi çiçek koparıp getirsen o bile yeter diyorum ama inanmiyor benimki sen kuyumcudan seçmişindır dıyor seçmiş oluyorum zaten jsfjlşşöbv

Şaka bi yana tek takıntım altın en azından kötu gününde bi ihtiyacını goruyor 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 292 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 186 göst.
0 oy
10 cevap 267 göst.
16 Şubat 2022 Aile kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 334 göst.