0 oy
267 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Kızlar birsey soracağım evlilikten ve bir ilişkiden beklenti içine girdiğin zaman mimara çok.yorulursun yoksa birsey beklemez ve umursamaz olursan mi yani ben aslında beklentisi olan bur insandım su aralar yavaş yavaş azalıyor bu his bende yani esten yana bir beklenti içine girmek  artık beni çok yoruyor her konuda kimlerde var böyle  okuyorum bazen şakalaşan mi dersin uzun muhabbet eden sohbet eden mi üzerine titreyen mi benim eşim odun gibi o öyle olunca sende pek bisey yapamiuorsjn  şimdiki aklım olsa tam tersi bir eş isterdim

10 Cevaplar

0 oy
(2,634 puan) tarafından
Tek beklentim konuşması. Yalnızım çünkü bu şehirde. Hergün evdeyiz, ister istemez sıkılıyorum. Gelip sohbet etmeyince deli oluyorum. Başka bir şeye gerek yok. 

Bu sorunumu da oturup konuştum zaten, çok şükür dikkat ediyor. Etmese ben başının etini yiyorum :D
tarafından
Canim sen açık degilmiydin yoksa yanlis mi hatırlıyorum. Uzun zamandır yoktun hoşgeldin:)
(2,634 puan) tarafından
Evet açıktım, geçen sene haziran ayında kapandım :) hosbuldumm :)
-Reklam-
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Malesef bazı erkekler böyle odun oluyor benim eşimde böyle ama pişmanlık duymuyorum kabulleniyorum çünkü seviyorum
0 oy
(704 puan) tarafından
Benim eşimde yapı gereği sessiz kendi halinde asosyal. Ben demesem çıkalım demez bi yere. Konuşmaz. Başta bu durum beni çok yıprattı değiştirmeye çalıştım. Olmadı. Beklentilerim bni hep yordu smdi 4 yılı aştı evleneli çocuk sahibi oldum biraz daha saldm. Umursamıyorum. Beklemiyorum. Ama. Ever sorun buysa beklenti insanı yorar
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Olmasını istrdiğim şeykeri açık açık eşime söylüyorum brklentiye girip kenarda onun anlamasını beklemiyorum imkanları el verdikçe maddi manevi her isyediğimi yapıyor çok şükür. Konuşarak birbirimizi anlıyoruz trip atarak veya kalp kırarak değil. Küçük bişeyden küstüysem bile ben sana küsüm bana böyle dediğin için diyorum mesela. Sorunsuz çözüm bence bu
0 oy
(264 puan) tarafından
beklentim su gereksiz para harcamasn cocuklarina bana ilgili olsun :)  
0 oy
(320 puan) tarafından
hiç öyle problemimiz olmadı eşimle iyi anlaşırız eve geldiğindede sohbet muhabbet hep yaparız ne istersem yapar zaten kavga gürültü bizim evde olmaz tartişsak bile en fazla 2 saaat sonra gelir barışırız :d
0 oy
(1,703 puan) tarafından
O telefonu wlinden bırakıp insan gibi konuşması ve o annesinin ağzına bakmamasi 
0 oy
tarafından
Benim tek beklentim durduk yerde hadi gidelim demesidir ama hiç Bi zaman olmadı. Kabullendim. Öküzdür biraz dinlesede anlamaz anlam veremez bazı duygulara ama ilgilidir sevgilidir her zaman.
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Sadece eşten değil hiç bir insandan beklenti içine girmem.İlişkiden beklentimde yoktur.istediğim ilişki her durumda sevgili saygılı kalp kırmadan anlaşmak ama buda mümkün olmuyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 158 göst.
16 Şubat 2022 Aile kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 162 göst.
11 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 234 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Sinemkuzey (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 340 göst.