0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar trendyol balik yagi alicam daha once alan var mi eczanedeki daha mi iyidir bilmiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(13,340 puan) tarafından
Gecen eczaneye gittim.eczaneci genç biri chicco sinek ilacı alacaktım trednyolda uygundu İşte konuşurken dedi kesinlikle tavsiye etmiyorum Çoğu gerçek ürün olmuyor dedi
(388 puan) tarafından
Aynısını dün yaşadım. Taklit ürün oluyormuş. Bazen şurup renkleri bile farklı oluyormuş. Kesinlikle tavsiye etmiyoruz dediler.
tarafından
Eczacilar kendileri satmak icin oyle diyodur bence ama ayni marka eczanede 180 tl trendyola baktim 90 tl icime sinmedi ondan
(1,022 puan) tarafından
Eczane orijinal ve sayılı ürün alır toplu alım olmadığı için gelişi pahalıdır
İnternette ise taklit ürün ve çoklu alım olur aldığınız ürün orijinal olsa bile kimbilir ne kadar süreden beri ellerinde var ve nerede muhafaza ediyorlar bilmiyoruz son kullanma tarihi nasıl gelmicek bilmiyorsun ve sağlık bakanlığı onaylı ilaç firmaları normal bir butik gibi sağa sola satacağını sanmıyorum
tarafından
Haklisiniz eczaneden alicam ilac almak mantikli degil.galiba ordan faydasindan cok zarari.bile.olabilir baksaniza
-Reklam-
0 oy
(7,337 puan) tarafından
Ya sahteyse bence eczaneden al
tarafından
Eczaneden alcam sagolun
(7,337 puan) tarafından
Dün aldim 158 liraya postumda var canim bunun ıcerik orani olarak oceandan daha iyi dha si yüksek
tarafından
Markasi ne bende ocean aldim 3 4 defa aldim istah da acar diye dusundum fayda olmadi
(7,337 puan) tarafından
Dynavit canim
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Ben hep Trendyol dan alırım 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bir eczana teknisyeni olarak kesinlikle önerme internette ki 

Ama şöyle yapabilirsin büyük eczanelerde kozmetik balık yağı gibi ürünleri çok olan eczanelerde aynı ürünü daha uygun bulabilirsin bir mahalle eczanesi ile büyük eczaneler Bi tık farklı oluyor toplu alım yaptıkları için indirim uyhulayabiliyorlar 
tarafından
Tesekkur ederim eczaneden alicam riske atmiyim
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Canım trendyolda çalışan biri olarak söyleyeyim ilaç ve vb şeyleri trendyoldan alma sadece kıyafet takı vs alınabilir ilaçlar vb şeylerin çoğu çok uzun zamna ellerinde duruyor 
tarafından
Cok sagolun almicam
(7,375 puan) tarafından
Evet canım hayat söz konusu sonuçta hayırlı günlerin olsun
tarafından
Sagolun sizede hayirli gunler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bitkin anne (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Melektrn (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 573 göst.
15 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymenn (1,042 puan) tarafından soruldu

385,171 soru

11,519,215 cevap

35,179 kullanıcı

...