0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,552 puan) tarafından

Ablalarım bacılarım, Allah aşkına bana bir akıl verin.. Normal deyin, geçici deyin bişey deyin, yoksa kafayı yiyeceğim :'( Dokuz ay, bir haftalık kızım var ve bir müddettir kafasını yere çarpıyor.. Görmezden gelsem bırakır mı dedim bırakmıyor.. Yapma desem bırakır mı dedim yine yok.. Sinirlenince mi yapıyor dedim, durduk yere de yapıyor.. Sıkıldığı için mi diye daha fazla ilgilenmeye çalışıyorum, dışarı falan çıkarıyorum ama yok, olmuyor

3 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimki şuan 2 yaşında neredeyse 1 yaşından beri ara ara yapıyor bu olayı unutuyor bir süre sonra en ummadık zamanda yapıyor duvara vuruyor sonra kendine vuruyor ilk başta uyarıyorum yapma etme canın acır felan diye artık bisi demiyorum çünkü canı acidiginda hemen yanıma geliyor 
(1,552 puan) tarafından
Benimki vuruyor, canı acıyınca ağlaya ağlaya vurmaya devam ediyor :-/ Evden bi kaç gün uzaklaşsam bişey değişir mi, sıkıldığı için yapıyor olabilir mi diye düşündüm ama
-Reklam-
0 oy
(606 puan) tarafından

1 yaşına girdi hâlâ yapıyo :dizzy:görmezden geliyorum canı yanı ağlıyo çocuk doktoruna göturdüm duygularını o şekilde ifade ediyormuş dikkat ettim bizimkisi elinden bişey alınınca uykusu gelince yapıyo

(1,552 puan) tarafından
Hımm, benimkinin de bişey anlatmak istediği kesin de ne olduğunu çözemedim
0 oy
(3,285 puan) tarafından
Oğlum öyle yapıyordu yere duvara kapıya her yere vuruyordu kafasını gördüğüm zaman hemen alıyordum dikkatini başka yöne çekiyordum.1 ay içinde unuttu 

Ama öyle bir vuruyordu ki alnı kıpkırmızı oluyordu herkes de vuruyorsun falan diyordu belirli zamanlarda bir alışkanlık tutturuyorlar işte gördüğünde bırakma kucağına al dikkatini dagit 
(1,552 puan) tarafından
Onu da yapıyorum, sanki kafasını çarptığını hiç görmemişim gibi tamamen alakasız bişey söylüyorum.. İnşallah bırakır en kısa zamanda
(800 puan) tarafından
Düzelme oldu mu acaba
(1,552 puan) tarafından
Benimki tamamen bırakmasa da baya azalttı, arada bir yapıyor.. Ama yorum sahibininki ne durumda bilmiyorum
(3,285 puan) tarafından
1 ay içinde unutmuştu oğlum şuan 4 yaşında o eski huyları kalmadı
(800 puan) tarafından
Ne güzel

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 130 göst.
0 oy
3 cevap 86 göst.
0 oy
7 cevap 115 göst.
3 Mart 2023 Aile kategorisinde Aslsmyr (800 puan) tarafından soruldu