0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ben hamileyken hem cinsiyeti gördüm hem de oğlumu gördüm sizde de oldu mu bunlar :)

Bi gün rüya içinde rüya gördüm, bana kızın olacak diyorlardı, sonra rüyamda uyandım bir kaç kişi vardı tanıdık ya kızlar bi rüya gördüm bana kızın olacak dediler diyorum, onlar da rüyalar tersine çıkar bak gör senin oğlun olacak dediler. Sonra gerçek uyandım.

Bi gün de yine uyuyorum sarışın mavi gözlü bembeyaz tenli bir bebek gorsum rüyamda. O kadar güzeldi ki sevmelere doyamıyordum.

Oğlum aynen bu şekilde

Çok önceden de bi esyam kayboldugunda yerini rüyamda görürdüm ve uyandığımda gidip bakardım o yere gerçekten orda olurdu

27 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hamilelegin ilk aylarinda oglum oldugunu gormustum

Son gunler de ruyamda dogum yaptim normal dogumla kizim oldigunu gordum 
Sabahina suyum geldi normal olamadi ama sezaryen ile oglum dogdu ❤️
tarafından
Ömürleri uzun olsun inşallah ☺️❣️
tarafından
İnsallah ❤️
-Reklam-
0 oy
(192 puan) tarafından
Bende görmüştüm canım kızım olsun çok istedim tabi herseyden önce rabbim sağlıkla nasip etsin diye içimden geçirdim sonra aruyamda erkek bebek gördüm kucağımda emziriyordum şimdi oğlum altı aylık rabbim tüm çocuklara sağlık versin herkes sağ salim kucagina alsın inşallah.. ama ne kız ne erkek anne olmak çok güzel bir duygu şuan oğlum olduğu icin binlerce şükrediyorum iyi ki benim oğlum olmuş bize göndermiş rabbim 
tarafından
İyi ki canım ☺️❣️ Rabbim esirgesin evlatlarımızı inşallah ❣️ annelik hem zor hem de çok güzel ☺️❣️
(192 puan) tarafından
Kesinlikle çok bekledim ben bebeğini ilk gebeliğim dış gebelik oldu sağ tupum alındı tekrarlar dış gebelik yada tek tüple zor olur vs denildi 3 yıl sonunda hamile kalmıştım bu şekilde sonra çok dua ettim Allah im oğlumu bağışladı bize ameliyattan 3 buçuk ay sonra
0 oy
(448 puan) tarafından
Bekarken ruyamda bir agacin dibinde renkli gözlü  bir kız  çocuğu  ile oturuyordum ... saha16 yaşında  dalanim ben senin kizinim dedi ... ama hic unutmadim ruyayi cunku cok guzel bir kızdı  ...  yillar gecti hayatima giren kisiler hep ***** rengi goxlu falandi dedim heralde olmayacak sonra esimle tanıştım 1 ayda bana ailesini görücü  yolladi ve renkli gözlü  kizimizda renkli gözlü  :)) .... birde babami düğüne  5 ay kala kaybettim evlendim  vs neyse 4 aylik evliydim  babami ruyamda evin önünde  otururken gördüm  dediki gel kızım  otur sen hamilesin kızı  yorma , ama ruyamda da nisanliyim dedim baba olurmu oyle sey ben nişanlıyim nasil hamile olayim nasil dersin bunu dedim uyandim kan ter icinde esime anlattim  o gun gittim kan testi verdim hamileymisim sok  olmustum ... malum oluyor demisti annem ama kizimda cok etkilenmistim suan da hamileyim cinsiyet  gostermedi 2 hafta oldu babam dediki 2 kızınida cok sev  suan bilmeden eminim cinsiyetden ben babami yasiyor gibi goruyorum ruyamda kizimi sever benle dertlesir bazen diyorum rabbimin tesellisi
(656 puan) tarafından
Okurken ağladım cok duygulandım  baba çok farklı  Allah sabır versin canım
(448 puan) tarafından
Aminnn babaniz yasiyorsa bol bol arayin sesini duyun ... cok korkuyorum ya sesin unutursam diye  kendime hep hatirlatiyorum 3 yıl  oldu ama sanki daha uzun suredir yok gibi insan alismiyor daha da özlüyor  kızıma bazen kızarım  , esim hemen korur  diyorum tabi bizim babamiz yok kim korusun,   basit seylerde bile zor geliyor
(656 puan) tarafından
Allah inşallah sabrın mükafanı veriyor canm
tarafından
:((((
0 oy
(952 puan) tarafından
Kız olsun istiyordum ama cinsiyet belli olmadan önce hep oğlum olduğunu gördüm. Hatta son rüyamda kafede oturuyormuşum işte bakın oğlum geldi diyordum ahagaga
tarafından
:))))
0 oy
(590 puan) tarafından
ben ruyamda sari sacli kiz bebek gordum esimle 3 muz geziyoduk parkda dukkanlara giriyoduk falan bende kesin kizim olcak falan dedim oglum oldu :)
(888 puan) tarafından
Muz erkek bebek anlamına geliyor ki
tarafından
O da iyiymiş :D
(590 puan) tarafından
muz ne alaka kiz yanlis yazmisim üçümüz
(888 puan) tarafından
Gerçekten muz görmek erkek çocuğa isaretnis bende muz zannettim kusura bakmayın
0 oy
tarafından
Geçen yıl hamile kalmadan rüyamda cift cizgi gördüm ama hamile olmadığımı biliyordum ovulasyon testi yaptım yumurtlama günümmüş o gun tek iliskiden hamile kaldım ama boş gebelik olmuştu
tarafından
Hayırlısı oslun,ben de kürtaj olmuştum ilkinde
0 oy
(656 puan) tarafından

Hamileliğimi ilk öğrendiğim zamanlardı rüyamda anneme gitmiştim annem sandıktan kız bebek elbiseleri çıkardı verdi dedi ki.bunlar senin küçüklerin simdi sen bebeğine giydir 

Bir keresindede hâlâ cinsiyetini bilmiyordum evimde temizlik yapıyordum arkamdan biri ahsen sena diye seslenmişti rüyamda ve simdi 1 yaşında bi kızım.var herşeyim benim
tarafından
Allah bağışlasın inşallah evlatlarımızı
0 oy
(474 puan) tarafından
2 gebeliği de gördüm ilkini erkek gördüm hamile olduğumu bilmiyordum test yaptım pozitif çıktı direkt eşime dedim rüyasını gördüm erkek olacak. Bu gebelikte 2 gece üst üste kız bebek gördüm kucağımda sonra test yaptım pozitif çıktı. Henüz belli değil cinsiyeti:)
tarafından
Ay ben de bugün gördüm hamilelik testi :D ay Allah korusun bebeğim daha küçük :D
0 oy
(12,469 puan) tarafından

Rüyamda kız olacağını ve babasına benzediğini gördüm belki de öyle istediğim için kızım oldu ama babayla alakası  yok  :D

tarafından
:D :)
(12,469 puan) tarafından
Cok istedim babasına benzesin ama olmadı :)
Tabi sağlıklı çok şükür önce sağlık kime benzediginin önemi yok
tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(10,669 puan) tarafından
Bende sarışın bir oğlan cocuğu gördüm ama kapkara bir kızım oldu abdbdh
tarafından
:D ay bu tam tersi çıkmış
0 oy
tarafından
Evet bende gördüm. Hatta ilk zamanlar kanamam oluyordu ne kadar kafaya taktiysam bir kız çocuğu "anne beni bırakma"diyordu rüyamda bana. Sonra yine bir kaç kez daha kizcocugu gördüm.

Zaten cinsiyeti öğrenenene kadar hiç aklimdan erkek geçmedi.

Öylede oldu bir kızım var
tarafından
Allah bağışlasın inşallah canım
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Kızım olduğunu görmüştüm herkes erkek diyordu bende ben biliyorum kızım olacak diyordum kızım oldu 
tarafından
Ne güzel :) Allah bağışlasın inşallah evlatlarımızı
(7,375 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❤️
0 oy
(453 puan) tarafından
Hamile oldugumu bilmiyordum rahmetli annemin ilk defa silueti ni gördüm rüyamda kalktığımda gerçekten yanimda gibi hissettim vefat ettiğinden beri ne kendisini ne sesini duymuştum birazda hamile olduğumdan şüpheleniyordum test yaptım hamileymisim 9 ay sonra da kizim geldi :)
tarafından
Mekanı cennet olsun inşallah canım, Rabbim bağışlasın inşallah evlatlarımızı da
(453 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim cümlemizin evlatlarını bağışlasın sakınsın rabbim
0 oy
tarafından
Ben 2 sene önce bir oğlan çocuğunun pesinden koşuyordum ve oğlum dur koşma gel de karnını doyurayım diyordum ondan 1 ay sonra da kucağımda pembe battaniyeye sarılı bir bebek görmüştüm şuan hamileyim cinsiyet belli değil ama oğlanın yüzünü net bir şekilde hatırlıyorum bakalım cinsiyet ne olacak
tarafından
Hadi hayırlısı bakalım:)
0 oy
(4,097 puan) tarafından
3 kre kız gördm ve kızm oldu 2. Ye hamileyim henz dha cinsyt le alklı rya görmedm hiç 
tarafından
Hadi hayırlısı bakalım:))
0 oy
(364 puan) tarafından
Bende hamileyken ilk haftalarda oğlum olduğunu gördüm bembeyaz bi battaniyeye sarılmış ter temiz güzel bi oğlan doğurmuştum ve normal doğum yapmışım bide acayip kolay doğmuş olarak gördüm. Çok etkilenmiştim çok gerçekçiliydi. Bide yakın bi arkadaşım rüyasında horoz görmüş sanırım doğru hatırlıyorum bide beni görmüş bakmış tabirine oğlun olacak diyip duruyordu. SONUÇ=Normal doğumla bir oğlum oldu beyaz düz bi hastane çıkışına sarmislardi ve doğumun rüyamın aksine benim için zordu 
0 oy
(2,385 puan) tarafından
Bende hamile olduğumu bilmiyordum rüyamda küpe görmüştüm rüya tabirlerine baktım. Rüya gören kadın hamileyse oğlu olacak yazıyordu gerçekten de oğlum oldu. Hem hamile olduğumu öğrendim hemde oğlum olacağını yani :)
0 oy
(3,685 puan) tarafından

Hamile olduğumu bilmiyodum adetime iki gün varken rüyamda görmüştüm daha yeni doğmuş kedi yavrusu kadar Bi erkek bebekti ertesi günde rüyamda test yapiyodum pozitifti sonra dayanamadim test yaptım şimdi 33 haftalık hamileyim oğlum olacak :D

0 oy
(810 puan) tarafından
Ben de gördüm oğlum olacağını hem de hamile olduğumu bile bilmiyordum. Oğlum oldu.
0 oy
(7,371 puan) tarafından
İkisini de erkek gördüm bir kızım var hayırlısıyla bir tane de oğlum olacak.

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 720 göst.
7 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ben (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 373 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,745 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 471 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 754 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu

396,991 soru

11,873,831 cevap

35,988 kullanıcı

...