0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde tarafından
13 aylık evliyiz bazen eşimle küçük çaplı kaynanamdan kaynaklı tartışmalarımiz oluyor. Ne zaman tartissak rüyamda eşim beni aldatiyor sabah uyandığımda o kadar çok sinirli oluyorum ki eşime ruyamin hesabını soruyorum ayan mi oluyor diye o da üstün açık kalmış diyerek alay ediyor. Psikolojik olarak mi görüyorum. O kadar canım sıkılıyor ki tüm gün rüyamı düşünüyorum. Ben seni niye aldatayim seni. Çocuğumuzun rızkını baskasina yedireyim ben seni seviyorum diyor. Benim gibi böyle rüya gören var mı ?

30 Cevaplar

0 oy
(7,864 puan) tarafından
Hiç görmedim böyle bişey seninki bilinç altı herhalde 
tarafından
Olabilir çok kıskancım ondan sanirim
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 yıldır evliyim haftada 2 kere görürüm aldatıldığımı
tarafından
:D yalnız degilmisim kıskanç biri misiniz
tarafından
Evet cok :))
0 oy
tarafından
Bende gördüm kaç kere çoksa iyi insan ama görüyorum baktım birbirimize olan bağımızmış
tarafından
Rüya da olsa sinir bozucu
tarafından
Hemde çokkkkkk
0 oy
tarafından
Canın sıkılıyor kocana çatacak yer arıyon ellam :) 
tarafından
:)) salonda uyuttum rüya yüzünden battaniye bile vermedim. Delirdin diyor bana
tarafından
Abi kaşınıyorsunuz siz ya :D
0 oy
tarafından
Ben burdaki postlarin etkisiyle ne rüyalar görüyom bir bilsen:))
tarafından
:)) bilinç aktimizdaki düşünceler yüzünden sanirim
0 oy
(108 puan) tarafından
Ayy bacım bende cok görüyorum sabah bitane yapıştırıyorum kalktığımda   oda aynı şeyleri söylüyor  bilinç altı ya düşünüyoruz ondan 
tarafından
Nasıl kurtuluruz bu bilinç altından rüyası biler kötü
(108 puan) tarafından
Ben çareyi yatarken eşimle ilgili hiç bişey düşünmemekte buldum kuzum dua mı ettim yattım 2 aydır felan görmüyorum
0 oy
tarafından

Burada takılan herkes o rüyaları görüyordur, görmüyorum diyende yalan söyler :D beynimiz eror veriyor resmen buradan gördüklerimizden sonra

tarafından
:D haklısın
(7,864 puan) tarafından
Valla ben 4 aydır takılıyorum burda hiç görmedim yalanda söylemiyorum bence genellleme yapma :)
tarafından
Daha çok yenisin biraz daha takıl ondan sonra yorum yap sen bana insanlar artık paranoyak oluyor bi süre sonra, yalnız o kadar yorum yapan arasında neden benimkine takılıp bana cevap verdin şaşırtıcı ? :)
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Gece gece başkasından çocuk yapmış bizimki neyine yetmedi diye ağlıyordum sabah uyandım gün boyu laf soktum 
tarafından
Yalnız olmadigima sevinsem mi uzulsem mi bilemedim.
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Ben bı ara çok şık görüyor dum psikoloji m bozulmuştu
tarafından
Benim de bozulacak bu gidisle
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Görmedim görsemde rüya için kocama sataşmam yani
tarafından
O rüyadan rüyaya değişir görünce böyle demezsin bence. Umarım gormezsinde
(25,224 puan) tarafından
Emin ol demem boş yere kıskançlık yapma huyumuz yok:)
tarafından
Ne güzel :)
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Adı üstünde rüya neden takılıyorsunuz

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben o ruyayi gordukten sonra kotu video izledigini yakalamistim ruyam cikmisti yani birinde de yalanini yakaldim benim tutuyo ruyasi cikan biri iseen ciddiye al. 

Aldatilmadim ama yalan da aldatmak video da oyle benim gözümde hani basite indorgenmis hali gerçek oldu cnm
tarafından
Tabi canım aldatmak sadece bedenen değil , düşünce ile göz ile yapılan şeylerde o sürekli telefonunu kurcaladım hatta wamr diye bir uygulama indirdim telefonuna whatsaptaki mesajları silse bile orda kalıyor
(7,791 puan) tarafından
Yok benim karsima Allah cikardi sans eseri buldum hep ... Aramzzken zaten srasan bulamazsın
tarafından
Aynen arayınca bulunmaz
0 oy
tarafından

Biyerlerin açıkta kalmış cnm   buranın etkisinde kalıyor olabilir sin

tarafından
Umarım öyledir. Esime güveniyorum ama nede olsa erkek
0 oy
(616 puan) tarafından
Evlendim hamile kaldım canım. O 9 aylık süre zarfında sayamayacağım kez eşimin beni aldattığını hep gördüm. Ve babamlardayım böyle değişikti yani. Ama ne kimseye anlattım ne de söyleme gereği duydum. Hamileliktir görülür dedim. eşim sorumsuzdu ilgisizdi ama sadakatlidir derdim. Tek tutunduğum yönü buydu. Ve sonunda doğum yaptım. Oğlum 2 aylıkken eşimi yurda aldılar. Bende 2 ay evimde kaldım olacak gibi değildi babamlara gittim. Ve eşim oğlum 6 aylıkken babamlara bizi almaya geldiğinde. Telefonuna öylesine bakarken engelli numara gördüm. Ve aldatılmışım hemde evliliğim nişanlılığım boyunca. Doğuma giderken. Oğlumla hastane köşelerinde kalırken. Ben ağlarken o onunla gece 3 bazen 4 dakikalarca muhabbet etmiş. Ve babamlarda öğrenmemde rüyamın detaylarından biriydi. Rüyamı yaşadım yani
tarafından
Allahim seni tüm sıkıntılarından kurtulsun zaten kadınlarin tek tutunduklari dal evlatlari
(616 puan) tarafından
Aynen canım. Her şey evlat için. Allah razı olsun duan için. Allah sana da hiç bir zaman yaşatmasın bu durumu. Huzur mutluluğun daim olsun
(616 puan) tarafından
Şu anda yapmıyor canım biliyorum. Ben rahatsızlığını çözene kadar bişeyleri anlayana kadar 2 sene geçti diyebilirim. Hamileliği bahane etti. Çocuk doğdu çocuğu bahane etti.  Sonra netleşti her şey kabullendi. Şu an öyle bişeye cesaret edebileceğini sanmıyorum zaten.
(616 puan) tarafından
Birliktelik olmuyor. Sertleşme ve isteksizlik öyle diyim. Biraz açık yazdım ama.
(616 puan) tarafından
Rahatsız hissetmiyor kendini eşim. O yüzden hastahne olayına yanaşmıyor. Ben artık saldım kendi haline.
0 oy
tarafından
Valla 2 senelik evliyim, nişanlıyken arayıp uyandırmıştım şeref.siz diye ahahah şimdi haftalık 2 kere kesin görürüm, buradaki postlar TV felan derken çok takıyorum ben. Bir de benim kendi öz abimim aldattığını biliyorum, hem de sadıklığına kefil olduğum, asla yapmaz dediğin abim yaptığı için hep kuruyorum kafamda sürekli 
tarafından
Erkek milletine güven yok. Bende çok takıntıliyim
tarafından
Benim eşimin sadakatine güvenim sonsuz canım telefonunu bile kurcalamam, eve geliş gidiş saati bellidir, benden önce uyur yanımda olur telefonu hep, yanımda oynar telefonla, bensiz genelde bir yere gitmez, gitse de sürekli arar benim çok meraklı olduğumu bildiği için
0 oy
tarafından
Dusundugum zaman ruyamda gorurum 
0 oy
tarafından
GördüM gerçek çıktı 
0 oy
(930 puan) tarafından
Psikolojik olarak yansır canım yada benim gibi rüyası çıkan birileri ne amel olur
0 oy
(389 puan) tarafından
Her gordugumde illaki bir şeyini yakaliyorum maalesef benimde piskolojim alt üst oldu
0 oy
(48,491 puan) tarafından
ben ara ara ayrildigimizi görüyorum hayir olsun insallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 328 göst.
0 oy
30 cevap 674 göst.
7 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ben (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 344 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu