0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Oglum kolik. Doktoru 3 ayda gecer demişti 3 ay neler çektim bir ben bir Allah bilir dogumdan önceki kilomun 4 kilo altına indim o derece.

Bende hep sabrettim geçecek geçecek diye ama geçmedi yani geçmeye yakın bile değil alerji testleri yapıldı alerjisi de yok.

Şüpheli herseyine baktirdik yok akşam 7 de bir başlıyor aman allahım.

Boyle olunca kaçıncı ayda geçiyor gerçekten 9 10 ay filan mı? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Malesef canım bizimki 6 ayda azaldi 9 10 aylıkken tam bitti☹
(147 puan) tarafından
Mezar yeri bakayım kendime çünkü bittim. Ne uyku var ne yemek
tarafından
Oyyy Allah korusun çok zor seni çok iyi anlıyorum aklı dengeni iyi koru sabret demekten başka bisey gelmiyor elimden☹
-Reklam-
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Cok zor gecmisti baby boyumda 6 ayda geciyo ama sonraki ataklar koliklikdebde beter
(147 puan) tarafından
6 ay mı yemin ederim zombiye döndüm 6 ayda ölürüm ben.
(119,248 puan) tarafından
Erkek bebekler ekstra gazli oluyo zaten cok zor bi durum allah yardimcin olsun
(147 puan) tarafından
Valla cok zor çeken anlar ancak. Evet doktorumuzda çoğunlukla erkek bebeklerde koliklik görülür demişti
0 oy
tarafından
Bizmki 4 bucuk ayda bitti canim mahvoldum kafayi yedim seni cok iyi anliyorum renudix surup verdi doktor en son onu verdim 1 ay ondan mi gecti  bilmiyorum tabi 1 aya kadar  daha surer bence daha suan en atak zamani 3 aylik 
(147 puan) tarafından
Cok zor ne yemek ne uyku hiç bisey kalmadi. 1 ay varsa iyi ama 9 10 ay da geçenler varmış ona nasıl dayanırım bilmiyorum
tarafından
Bizimki 5 ayda bitti tamamen sonrasi klasik bebek aglmasi disten aglar uyumaz falan onlar geciyo idare ediliyo kolik gecti mi hic korkma canim ozaman anneligini hissediyosun suan aglamasindan bisey anlamiyosun dur yasadim dibine kadar biliyorum tek care zaman bunda bide sicak tutma iyice fena olur
(147 puan) tarafından
Evet anneligide yaşayamıyorum ki bütün günüm nolur ağlamasın diye geçiyor. Zeka kartları oyun halisi dokunsal kitaplar hepsini heves edip aldim daha hic birini çıkartamadım tum hevesim kursağımda kaldi
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Her bebek için geçerli değil bana doktor üç ayda geçerse şanslı annelerdensin demişti ama geçmemişti malesef 
(147 puan) tarafından
Ben ağlayarak sormuştum acaba acidi mi bana 3 ay sabret geçecek demişti yarın 3 ay hala aynı hiç hiç hiç değişme yok.
(13,824 puan) tarafından
En alt süre üç ay çünkü üç ayda geçende var gerçekten zor bir süreç sabahlara kadar salladik sallamaya alıştı 26, ay salladım zor ama geçiyor işte canım az daha sabir
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Bizimki 5 aylıkken geçmişti cnm
(147 puan) tarafından
2 ay daha bittim ben.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
6 da hafifler tam dönmeye başladığında 10 bıter
(147 puan) tarafından
6 ya 3 ay var insallah ölmeden o gunleri görürüm o degil aglamasi da içimi parçalıyor
(9,247 puan) tarafından
Bak ben 11 ayı devırdım.ama yaramazlık aldı basını gidiyor
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Bende çok çektim canım 5 ayda bitti çok şükür 5 buçuk aylık şimdi 2 haftadır rahatız 
(147 puan) tarafından
Ayy maşallah ya benimki de bitsin valla ağlamasın diye dua ediyorum hergün
(1,237 puan) tarafından
Uykusu nasıl canım
(147 puan) tarafından
Gece 30 dklik uykular gündüz 20 30 dk uyu uyan durumu ama daha hic 2 3 saati görmedik
0 oy
tarafından
Malesef benm kziim 1 taş na girdi sonra bitti ama 6.aydan sonra azalıyor 
(147 puan) tarafından
1 yaşa kadarsa ben göremem o günleri uykusuzluktan ölürüm.
tarafından
Kimse yok mu benm kardeism gelip bakardı sabah bende yatardim
(147 puan) tarafından
Benim kaynanam ve annem yaklasik 8 9 ay bende kaldı hamileligim yatarak gecti bebek doğunca da 40 gun kaldılar bir gittiler ölüyorum dedim gelmiyorlar. O yüzden yapayalnızım.
tarafından
Ayy kotü yaa  komşun öyle aran iyi biri yokmu yengemin mesela vardı bazen komşu kızı gelirdi bakardı bazende komşusu yani yakın sevgidgin güvendiğin komşun varsa yada büyük kızları çağır 1 2 saatlik bebeğin başında beklesin sende yat agladigi gibi seni uyandirsinlar
(147 puan) tarafından
Samimi bir komsum var o da çalışıyor kimse yok bildiğin tek başınayim
0 oy
(2,519 puan) tarafından
Bizim 4 aydan sonra geçti çok zor süreç Allah yardımcın olsun 
(147 puan) tarafından
1 ayım mi kaldı hadi inşallah ya.
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim turk doktorlarin cocgu koligi bilmiyor ben yabancidan ogrenip arastirdim gercek kolik 1 yasa kadar devam ediyor bizim ulkede gazli bebege kolik diyorlar bebegin gazdan ahliyorsa evet ilk 3 4 ayda gecer ama gercek kolikse onun suresini kimse bilemiyor
(147 puan) tarafından
Benimki sanırım gerçek kolik çünkü gazı yok artık ama ağlama huy gibi kaldı hemde ciglik çığlığa ağlıyor
(632 puan) tarafından
Benimki de oyleydi 10 ay cok siddetliydi 1 yasinda azalmaya basladi 15 ayda bitti
(632 puan) tarafından
Bana annem cok yardim etti canim destek imkanin varsa al anne kaynana ya da baska biri degilse zamanla insan agir bunalima girebiliyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 212 göst.
27 Haziran 2021 Aile kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
65 cevap 981 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ne fark eder (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,141 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,205 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı