0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (4,089 puan) tarafından
Çocuğunu oyun grubuna gönderip memnun kalan ya da pişman olan var mı? 

8 Cevaplar

0 oy
(9,668 puan) tarafından
Ben göndericem ama araştırmadım daha burda varmı yokmu 
(4,089 puan) tarafından
Ben araştırdım baya bi yerle konuştum sana fikir olsun benim kızım 20 aylık pazar günü hariç hep evdeyiz bazen günde bazen iki güne bir parka çıkarıyorum ama arkadaşla oynamaz kuş kedi kovalar oradaki oyuncaklarla takılır merdiven inip çıkar onun dışında sürekli evde benimle sıkılıyor yaptığım etkinlikler 10 15 dk dikkatini çekiyor ve hepimiz aynı durumdayız zaten anlarsın ev iş yemek konuştuğum yerde pedagog var etkinlikler onunla hazırlanıyormuş baya da eğlenceli 18 24 ay arası 6 7 kişilik gruplar haftada 2 gün 1 buçuk saat 1500 haftada 3 gün 1 buçuk saat 2200 dedi seansı 100 lira gibi bi şeye geliyor bana baya iyi geldi ama faydalı olur mu bilemedim götür getir boşa vakit kaybı mı diye düşünüyorum sadece
-Reklam-
0 oy
(6,256 puan) tarafından
Bende şurda bekliyim 
(4,089 puan) tarafından
Bekle bakalım inşallah çıkar canım
0 oy
tarafından
Ben götürüyorum çok da memnunum. Hem kreş için ön hazırlık oluyor.
(4,089 puan) tarafından
Kaç aylık sen yanında mı oluyorsun canm
tarafından
25 aylık. Evet ben de yanında oluyorum. Bir buçuk saat sürüyor.
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Evimin karşısında devlet destekli anaokulu var oraya vercem Eylül'de çok güzel etkinlikler falan yapıyorlar kızım birileriyle oynamayı çok seviyor yarım güne 1300 tüm güne 1500 demişlerdi ama artabilir bu rakamlar 
(4,089 puan) tarafından
Canım benim kızım küçük daha 20 aylık öyle kreşe veremem böyle oyun gruplarına vermeyi düşündüm zaten ebeveynler çocuklarının yanında olacak bilemedim iyi olur mu yoksa vakit kaybı mı kararsız kaldım ama fiyat olarak çok iyimiş
(3,823 puan) tarafından
Kızım da büyük değil canım 25 aylık daha 2 yaştan 6 yaşa kadar oyun grupları varmış ama bizde biz yanında olmuyoruz ama evimin hemen karşısı olduğu için çağırsalar 5 dk ordayım
(4,089 puan) tarafından
Anladım canım çok iyiymiş öyle olması yakın olmadı güzel
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Oğlum 22 aylıkken götürdüm 26. Ayına kadar gittik. Bende yanında oluyordum. Sonra yavaş yavaş 15 dakika kendi akranlarıyla oynuyordu. Atıştırma saatinde ebeveynleri yine dışarı çıkarıyorlardı.. Baya verimli geçti. 
(4,089 puan) tarafından
Evet canım benim kızım da 20 aylık ben yanında olacağım verimli geçmesi güzel bende boşa vakit kaybı mı yoksa iyi olur mu diye kararsız kaldım
(2,211 puan) tarafından
İnan ki çok eğlenceli aktiviteleri var, bizim gittiğimiz oyun okulunun ayrıca psikoloğuda vardı. Oda mesela çocuklar oyun oynarken not alır sonra çocukla alakalı bilgiler verirdi. Anne bebek baba bebek oyunları oluyordu. Sonra akran oyunları baya eğlenceli ve öğretici geçiyordu.. yine götürücem inşallah ama şuan korona tavan o yüzden erteledim biraz
(4,089 puan) tarafından
Aynen canım pedogog  var ay sonunda değerlendirme yapıyormuş veliyle birlikte götüreyim bende o zaman
(2,211 puan) tarafından
Götür ama dikkat et, dediğim gibi şuan korona tavan yapmış durumda, kimse takmıyorda.. az önce haberlerde izledim yoğun bakımlar %90 doluymuş.. dikkat edin
(4,089 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(12,740 puan) tarafından
Hydroterapy spa için göturduğum yerde var bıraz buyusun benım kız henüz iki bucuk aylık 
(4,089 puan) tarafından
Daha minicik :) büyüsün inşallah gidersiniz birlikte
0 oy
(2,606 puan) tarafından
Oyun gruplarının en dandiğinin bile faydası var bence. Ebeveynli oyun gruplarının.
(4,089 puan) tarafından
Baya iyi bi yere benziyor pedogog falan var canım etkinlikleri hoşuma gitti danışmak istedim yine de teşekkür ederim
(2,606 puan) tarafından
Biz birine gidiyorduk. Pedagog falan da yoktu. Çok iyi bi yer de değildi yani. Ama kızım çok seviyordu. Faydası da oldu bence baya.
(4,089 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Evet ben her pazartesi götürüyorum Haziran ayından beri şuan 17 aylik cok fa memnunum goturmedennonce bebek bakım tarafından sormuştum orda anneler götürüyor.

1.5 saat haftada bir gün (800 tl kk ile ödüyorum nakit 720 tl) aslında hafta iki gun yapıyorlar ama biz şimdilik tek katiliyoruz) kış donemi hafta da iki güne katılmayı düşünüyorum)benim kizim küçük olmasına rağmen oyuncak alisverisi yapmaya başladı, arkadas olmaya başladı milena ,Lina,Arat bizi bekliyor dediğimde heyecanlanıyor anlıyor oraya gideceğimizi bende bu kadar beklemiyordum ama kızımda bende keyif aliyoruz.
(4,089 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bende haftada 2 gün götüreceğim 1 buçuk saat 1500 dedi bende biraz arada kaldım cevabın rahatlattı beni sağol
(3,040 puan) tarafından
Deneyerek karar verin ben öyle yapmıştım iki hafta falan aboneliksiz ücret odedim hem kizimi hem diğer bebek ve anneleri hem oyun ablaların  gözlemledim sorun çıkarmadılar

Küçük bir not oradaki basit aktivite oyunlarını evde de yapıyoruz babasi ile oynuyor bana düşkünlüğü bir nebze azaldi valla artık başkalarıyla oyun oynuyor tek başına odada kalıp ta oynabiliyor bize çok faydası oldu
(4,089 puan) tarafından
Bana çok yapışık zaten canım biraz olsun kendi başına oyun oynayabilirse çok mutlu olurum sağol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 229 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 167 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde NILHAN (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 264 göst.