0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (3,086 puan) tarafından
Kızım bütün gün sıkılıyor evde açıkçası bende yoruluyorum bütün gün oynanmiyor. Hem kaliteli vakit geçirebilecegi hem onu gözlemleyebilecegim bi yer düşünüyorum. 15 aylık bu arada

5 Cevaplar

+1 oy
(4,170 puan) tarafından
Oğlum daha küçük ama şu zamanda ben olsam götürmezdim canım hastalık kol geziyor tüm çocuklar hasta Bi saat oyun oynasın diye günlerce perişan olmasındansa sen evde oynat 
(3,086 puan) tarafından
Yemek temizlik yapmadigim vakitler zaten hep kizimla oynuyoruz ama sosyalleşmesini istiyorum gurbetteyiz ben ve babası dışında kimseyi görmüyor her gün parka götürüyoruz ama yeterli gelmiyor.
-Reklam-
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Benimki 28 aylik ben goturuyorum 1 saat gunde
(135 puan) tarafından
Şehir neresi acaba
(10,047 puan) tarafından
Istanbuldayim ben canim
(3,086 puan) tarafından
A bende istanbuldayim hangi semt siz ben umraniyedeyim burda da varmidir acaba
(10,047 puan) tarafından
Ben avcilardayim canim bilmiyorum bi sor istersen belediyeye. Cok guzel bi uygulama valla
(3,086 puan) tarafından
Nasıl randevu aliyorsun telefondan mi yoksa
0 oy
(373 puan) tarafından
Biz gidiyoruz hastalıktan korkuyorum ama evde sıkılıyor en azından orada kaliteli zaman geçiriyoruz 
(3,086 puan) tarafından
Kaç aylik haftada kaç saat gidiyorsunuz
(373 puan) tarafından
Haftada bir gün ama hergun de gidebiliriz bir saat anneli oyun grubu 18 aylık tabi çocuklar bütün oyunları tam yapamıyorlar ama hem sosyalleşme hem eğlence bana da iyi geliyor
(3,086 puan) tarafından
Bende araştiracagim aklıma yattı :)
0 oy
(8,329 puan) tarafından
15 aylık yavru için erken gibi ama sen bilirsin canım 
(3,086 puan) tarafından
Ebeveyn katilimli oyun gruplari var onları düşünüyorum çocuğum gözümün önünde olucak
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Biz yazın hep gittik :) ebeveynler de içeri giriyor yavrular oynuyor etkinlik yapıyor, sonra anne ile yada baba ile yapılan etkinliğe sende katılıyorsun, atıştırma vakitleri oluyor. En son gözetmen tek tek yanına alıyor mesela odaklanma problemi varsa yada gruba uyumu vs, ne eksikse ertesi gün onun üzerinde duruyor. Aşırı memnun kalmıştım. Şimdi ayda 4 kere falan götürüyorum ama yazın inşallah hergün götürürüm yine. Tavsiye ediyorum hem eğitici hem öğretici hemde bilgi verici :) 

(2,211 puan) tarafından
14 aylıktı başladığında.
(2,211 puan) tarafından
Pandemiye denk gelmiştik o zaman sınırlı öğrenci alıyordu, haftanın 3 günü 1, 5 saatti, yasaklar kalktı haftanın 5 günü 3 saat oldu. ( yazın böyleydi) şimdi 1,5 saat haftanın bir günü götürüyorum genelde cumartesi gidiyoruz, bende çalışıyorum çünkü o gün müsait oluyorum.
(4,236 puan) tarafından
Yaa ne guzelmis. Ben de yazin napsak diye dusunuyodum. Bakayim bi yakinimizda var mi. Aslinda 24 aylik olunca krese verecegim, gunde bi kac saatle baslayip yarim gun daha sonra tam gune donecegiz. İse baslayacagim 27 aylik olunca. Ama suan evde ikimizde cok sıkılıyoruz ,cevrmizde insanda yok. Baharda ya da yaz ayinda bende arastirip gondereyim.
(2,211 puan) tarafından
Bende pandemide çok sıkıldı diye götürdüm, bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim. Vallahi ben ondan daha çok eğleniyorum :) ebeveyn bebek oyunları çok eğlenceli oluyor. Sonra öz güveni geliyor kendi kendine oynamaya oyun bulmaya çalışıyor falan, biz çok faydasını gördük. İnşallah sizlerde görürsünüz
(4,236 puan) tarafından
Bizde evdeyiz kis gunu, pandemi gibi geciyo gunlerimiz, az disari ciktik hemen hasta olduk. Eve kapandik. Ama yaz boyle gecmez. Disari cikiyoruz ama birazda verimli vakit gecirsin sosyallessin istiyorum.
Sagolun insallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 106 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde NILHAN (113 puan) tarafından soruldu
0 oy