0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar bulundugum bolge 50 60 derece oluyor sıcaktan kavruluyoruz resmen. Hep klima açıktı bu ay .1000 tl fatura geldi asgari ücret bu ay baya sıkıstik toplu kira verecez zaten. Bende artik acmayalim dedik. Ama cok sicak ben dayaniyorum hadi oglum cok cok terliyor gunde kac kere üstünü degistiriyorum bilmiyorum balkondada yatamıyoruz emziriyorum 100 kere kalkiyor. Sorum su. Oglum çok aşırı terliyor. Şakaklari dan damla damla ter akıyor. Cok hareketli. Gun icinde duş aldiriyorum ama bazen kurutma makinesiyle kurutuyorum hasta olurmu acaba. Sürekli akinca siliyorum yüzünü yikiyorum ama yatinca sabaha kadar yastığını üstünü degistiriyorum napailirim hasta olamsin diye

1 cevap

0 oy
(4,285 puan) tarafından
Vantilatör alın çocuklar soğuktan değil sıcaktan hasta olur
(446 puan) tarafından
Gündüzü atlatiyoruz öyle böyle gececok zor gece bile 40 oluyor düşün
(453 puan) tarafından
Tabi çocuktan çocuğa değişir ben vantilatöre hiç dayanamam esim açar ertesi gün mutlaka bir yerimiz tutulmuş bir şekilde kalkarız çocukların bulunduğu odaya sokmuyorum vantilatöru o yüzden çok sıcaklarda incecik giydirip üstlerini çok ince örtüyorum oda olmadı camlarını araliyorum tülü çekiyorum
(446 puan) tarafından
Ne tül kalıyor cnaim ne pencere aşırı sıcak 7/24 saat pencere tül açık çok sıcak aşırı. Klimayida acamiyoruz 1000 tl bidaha gelir yani vantilatore annemlere var ama bos sicak hava verdigi icin uyuyamiyoruz evimde cok gunes aliyor yazın  kısın almiyor yazin ogleden aksama kadar güneş
(453 puan) tarafından
:)) bigun gece kalktığımda kizimi kanepenin altında betonda yatarken buldum 21 aylik ödüm koptu kiz yok nerde die salona gittim yerde uzanmış uyuyo olmadi oyle yatircaz :) şaka bi yana benim cocuklarimda sıcağa asla dayanamıyor sipil sipil terliyorlar ama evimiz merkeze uzak ağaçlık bu yüzden aşırı sıcakta bile geceleri eser o yüzden bi tik şanslıyım fazla birsey yapmıyorum Rabbım size kolaylık versin
(4,285 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun gerçekten kışın ısınma derdi yazın soğutma derdi her türlü fatura bedeli yukseliyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 107 göst.
0 oy
2 cevap 135 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.

377,936 soru

11,312,089 cevap

34,745 kullanıcı