0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
9 yıllık evliyim 2 oğlum var ama eşim hiç istediğim gibi biri değil diyeceksiniz ki evlenmeden böyle değilmiydi tanimadin mi falan diye evlendikten sonra her geçen gün yeni bir huyu çıktı ortaya çok aileci özellikle anneci ana kuzusu annesi olmazsa bir hiç sürekli anne sözü dinleyen biri bı yere giderken ailesi annesi illa çağırır onlar gelmezse beni de götürmüyor ben sürekli ikinci plandayim ailesinin akrabalarının yanında benden önce oar gelir onlar ne derse odur  ben bisey desem yapmaz çok el iyisi bir insan arkadaşlarinin yanında falan bile ilk önce onlar sonra biz düşünün çocukları bile ikinci planda geçenlerde çay içmeye pikniğe gittik arkadaşı karısı ve oğlumla yaşıt bir tane kızı çiğ köfte aldık eşim de çocuklara çiğ köfte dürümü yaptı arkadaşının kızıyla o kadar kibar konuşuyor ki ve bu çocuklar henüz 7 yaşında ne istiyorsan nasıl yapayım falan neyse bunlar ye de benim oğlum ikinci dürümünü istedi benim kucağımda da küçük bebeğim var mama veriyorum  eşimdi arabaya kadar gitti ben de babanı bekle yapsın dedim benim eşim arkadaşın kızına dürüm yaptı fakat arkadaşı da karısı da demedi ki ya gel biz yapalım sana demedi babanı bekle dediler neyse işim geldi  dedim ki çocuğa dürüm yap işim var beklesin işimi bitirdikten sonra yapayım dedim ki çocuğa durum yap işini sonra yap sinirlendi sinirli sinirli çocuğa dürüm yaptı ama bunu bir başkası isteseydi zevkle yapardı çok yaşadığım örneklerin sadece bir tanesi bu eşimin kendine güveni yok evimiz de  her olan biteni annesini anlatıyor sürekli rapor veriyor yatak odasina varana kadar anlatmış biri beni çok oyalar yalan söyler yani demem o ki böyle biriyle ben mutlu olamıyorum yanımızda kimse yokken çok iyiyiz bizim etrafımızda pervane ama tek bir kişi gelsin mesela kız kardeşi bizi hemen ikinci plana atar ailesinin yanında bana çok değişik   davranır eşim annesi ile bir hayat kurmuş annem beni yönlendirsin  annemle gezeyim annemle iyiyim annemle içeyim istiyor tüm hayatı anne yani annesinden sonra diğer aile fertleri arkadaşları ve hepsinden sonra biz geliyoruz böyle hayat geçer mi bilmiyorum tam düzeliyor diyorum eskiye geri dönüyor tam tamam aile olduk diyorum eskiye geri dönüyor biraz da annesinin de rolü var her şeyimizi bilmek istiyor nereye gittik nereden geldik ne yedik ne aldık ne sattık saat kaçta gittik saat kaçta geldik her yaptığımız şeye karışmak istiyor her gittiğimiz yere bizimle gelmek istiyor düşünün evlilik yıldönümünde bile beni de çağırın diyor  daha yazmakla bitmez de bu kadar yeterli

9 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
9 yıldır değişmemiş artık değişmez canım ya böyle bi hayatı kabul edeceksin ya da yolları ayıracaksın mutlaka belli etmiştir aslında kendini şimdi çocuklarda varmış işin zor artık vazgeçtim ne olursa olsun diyorsan et kavganı kıyameti kopar gözünü açmasını sağla anlat aile nasıl olunur en bilim bi aile danışmanından randevu alabilirsiniz psikolog da olur manevi rehberler oluyor diyanette araştır onlarda olur 
(123 puan) tarafından
Çok anlattım çok kavga ettim tamam diyor değişiyorum birini görsün eskiye dönüyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne demek annesine yatak odasını anlatmak orası sizin mahreminiz özeliniz vallah anneye düşkün adamla yaşamak çok zor ilk eşimle sırf annesi yüzünden boşandık
(123 puan) tarafından
Ben bayan olduğum halde kesinlikle ne annemi ne kız kardeşimi anlatmam utanırım bu istiyor ki annem her şeyimi bilsin beni yönlendirsin
tarafından
Karı kılıklı bunlar ya cidden madem annecisin ne diye evlendin
(123 puan) tarafından
Evcilik oynamak istedi herhalde
0 oy
(482 puan) tarafından
Cok ama çok üzgünüm ama iki arkadaşım ikisi de farklı şehirlerde bu arada. Sirf anaya düşkünlük yüzünden birinin  7 yıllık diğerinin de 3 yıllık evlilikleri bitti. Değişmesince değişmiyor insan. Zaten sizin yerinize kendi anasını bacısını tercih eden erkekdne baba da koca olmuyor. Olsaydı arkadaşlarım biri iki çocukla biri de 2 yasinda bebekle ortada kalmayi tercih etmezdi :(
(123 puan) tarafından
Biraz da anneden kaynaklanıyor bırakmıyor bizi bize hala bizi yönetmek istiyor hala oğlunu ele almak istiyor bekarlığındaki gibi davranmak istiyor sizin her şeyinizi bileyim her şeyi beraber yapalım sizi de evinizi de ben yönetmek istiyor eşim de bu durumdan gayet memnun olduğu için sesini çıkartmıyor annesine taviz veriyor
(123 puan) tarafından
Yani annesi her şeyime karışır demez ki anne sana ne biz böyle yapıyoruz haklısın der geçer ve annesine derse onu yapar
(482 puan) tarafından
Iste böyleleri yok olmalı inan ki. Huzur bozunca eline  ne geçiyor bu kadını  n
0 oy
(402 puan) tarafından
Ah şu erkek anneleri yokmu(hepsi değil tabi) gelin gelsin ailesini silsin isterler ama oğulları yanlarından ayrılmasın isterler. Kesinlikle iş kocanda bitiyor ama canım. Benim kaynanamda bizim herşeyimize karışır eşim izin veriyor çünkü. Ama aynı kadın fiğer çocuklarına birşey diyemez onların evi var ailesi var der. Sanki bizimki aile ev değil çok sinir bozucu hatta böyle olması dahada can sıkıcı. 
0 oy
tarafından
Ayy arkana bakmadan kaç , Allah kahretsin el iyisi denir böylelerine. Aptalll millete yaranmak için her şeyi yapıyor kendi ailesine kıymet vermiyor. Böylesine çocukların bokuu bile fazla. Gitsin anasının eteğinde yaşasın utanmazz yatak odası anlatılır mi anneye değil hiç kimseye anlatılmaz günah. Kuş beyinli gerizeklai sinirimi bozdu ya. Boşan kurtul fazla bile dayanmissin.
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Eşimin bi eşi de senin eşin olabilir. Benim her dediğim ters gelir ama başkalarına akan sular durur. Annesi canını istese verir. Bende 5 yıllık evliyim mutlu değilim ama bu deveyi gütmeye karar verdim çünkü ailemin evi daha beter. 
0 oy
(401 puan) tarafından
O kadar da değil ya erkek dediğin namusunu nasıl anlatır kim olursa olsun anneside olsa anlatamaz çok ayıp değiştiremezsin malesef ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin diye bı söz var bacım malesef Allah yardımcın olsun 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Evlilik terapisi alın canım. Olmuyorsa da hakkınızda hayırlısı olsun.
0 oy
(5,053 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 399 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 684 göst.