0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
İyi geceler canlarım.kimseye.anlatamadigimdan derdimi.buraya soylim.dedim. yoksa eşimde  gecistiriyo.neyse   eşimle bu yılbaşı biyere gitmicez yani her sene hep kaynanamdaydik.basbasa kutlayalım dedik neyse.gorumcem.aramisti sana gelicez babaamla.die o sıra sok gecirdim hadi  görümcem.gelsin ama kayinbabam.ne alaka dedim kendimce çünkü elbise.almistim sık giyinmek istedim bugüne özel .. kaynanamda iş cikisi bize geldi oda.her.sene bizdesiniz.sizi bu sene kendi halinize bıraktım dien kadın bize geldi neyse.megersem eşim aramış gorumcemi benim de haberim yokdu o çağırmış sanırım çok sinirm bozuldu.  Hazırlık yapmıştım kendimize göre yemekler falan bizde geliyoruz diyince elim ayağım birbine girdi ne kendime baka bildim ne yiyebildim icebildim çok yoruldum bide hamileyimde 1 bucuk yaşında da oğlum var görumcemin aklı bı karis havada kaynanamda.vurdum.duymaz yediler içtiler masayı biraktilar mutfak heryer birbirindeydi gittiler 

8 Cevaplar

+2 oy
(11,217 puan) tarafından

Neyse ki önünde 365 gün daha var:) o elbiseyi ılla bugun gıymemiş olman bır kayıp dgl;)

(2,562 puan) tarafından
En güzel yorum
-Reklam-
0 oy
(400 puan) tarafından
Geçmiş olsun bacım valla ne desem bilemedim
0 oy
(4,250 puan) tarafından
Geçmişolsun:))))
0 oy
(315 puan) tarafından
Eşin sana sormadan neden çağırıyor ki yaa en nefret ettiğim şey 
0 oy
(119,483 puan) tarafından
kötü olmus yaa
0 oy
(357 puan) tarafından

Bu saate burda olan hangi bacımın istediği olsu ki bende o kadar üzgünüm ki üzüntüden uyuyamıyorum geçmiş olsun size de :(

0 oy
(13,834 puan) tarafından
Takildigim tek şey eşinin yaptigi davranış amaç nedir yani baştan soyleseymis arkadan iş cevirecegine
0 oy
(8,979 puan) tarafından
Ayy çok sinir olurum ya böyle durumlarda. Eşin niye öyle sana danışmadan çağırmış ki. Gel derse insanlar gelir tabi. Elbiseyi de yine giyersin sıkma canını. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 110 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 574 göst.
11 Ağustos 2022 Aile kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minik20 (5,366 puan) tarafından soruldu

381,160 soru

11,410,683 cevap