0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar son zamanlarda kıyafetler farklı kokmaya başladı ya, Bim den bulut marka siyah sarı yüzlü yumuşatıcıyı almıştım,normalde pembe ciceklisini kullanıyorum ama değişiklik yapıyım dedim, ondan mı oldu yoksa programdan mi ya, karışık programı var 1 saatte yıkıyo ona atıyorum bir süredir hani kısa diye,ondan da kaynaklı olabilir mi ya 

Bide yumuşatıcıyı kaç kapak koyuyorsunuz 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Teşekkürler kızlar bebeğimle ilgileniyordum ayrı ayrı yazamadım, hepsini uyguluycam bakalım,inşallah işe yarar ☺️❣️
-Reklam-
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Ben hep yumoş kullanıyorum ve bi kapak koyuyorum ama ben öyle aşırı yumuşatıcı kokusu sevmiyorum 
(74 puan) tarafından
:) iyi seviyorsan cnm. bana cok yogun geliyor. yumosun beyazlar icin olan yumusaticisini aldim beyaz gri karsiti diye o bi hafif guzel geliyor yikiyorum kokusu hafif hafif geliyor cok hoşuma gidiyor bu ara :) renkliler icinde mavi olanini hatta cogu zaman kapagin dibinde koyuyorum
(5,904 puan) tarafından
Allah Allah bide ben ağır yumuşatıcı kokusu sevmem shshsh ona rağmen çok az kokuyor bana shshsh :D kız acaba çarşaflarım falan çok mu kokuyor ki ahshsh :D hayır kapağıda minik bacım
(74 puan) tarafından
belkide makinan kokusu varsa canim ondan bastirmiyordur. hani bazi makinalarda bi koku olur yumusatici cok koysanda az fayda eder. valla o pembe olan ablam kullaniyor camasir yikadiginda balkona cikilmiyor ya da ben daraliyorum. bilmiyorum.ama bence şurada kime sorsan yogun der sanki :))
(5,904 puan) tarafından
Yok kız sürekli temizlerim makinemi :) bana hafif geliyo niye acaba :D
(74 puan) tarafından
:D o zman sıkıntı sende
0 oy
(10,081 puan) tarafından
B3nde bulut kullaniyorum mavi olan konsantreyi 1 kapak koyuyorum bende karmada yikarim genelde 1 saatte. Miss gibi kokuyo vallq
0 oy
tarafından
1 kapak koyuyorum canim ben yumoş mavi kullanıyorum 
(127 puan) tarafından
Yarim koy çok ağır yumoslar
tarafından
Zaten kapağı küçük kız
(127 puan) tarafından
Olsun ağır kokusu hem pahalı az koy:))))))
tarafından
Hahahaha evet pahalı ama vazgeçemiyorum ondan ☺
0 oy
(392 puan) tarafından
Bingo kırmızı kullanıyorum harikAa 1 kapak koyuyom 
0 oy
tarafından

Sen sevdiğim yumuşatıcı kokusu:Dyumos yada bingo kullanıyorum bazen 1 kapak bazende kenarından koyuveriyorum:D

0 oy
tarafından
Ben yumusatıcıyı arada bir kullanırım çünkü kaşıntı yapıyo o da maks. 1 kapak 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Canım en çok yapılan hatalardan bitanesi makineye çok güzel koksum diye dolu dolu bı kapak koyuyolar makinelerinde kapasitesi var çok koyma bide şöyle deneyebilirsin makineyi bitirdikten sonra yumoş koy sonra 15 dkya at 
0 oy
tarafından
1 kapak koyuyorum yeterli oluyor ve kokuyor 
0 oy
(88 puan) tarafından
Valla ben olcmuyorum direk aldığı kadar döküyorum gözü makinanın bayılırım yumuşatıcı kokusuna yumos pembe BİM'in mavisi ve siyah sarısı perosun sarısı ve komşu çatlatan çok guzeldir dönüşümlü hangisi denk gelirse onu aliyorum
(88 puan) tarafından
Ha birde makinanın içi kirlenmiş olabilir oda yumuşatıcı kokusunu bastırır makina temizleyici al ve alttaki kapaklı bölümü temizle
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Ben yumos pembe çiçeklisini kullanıyorum kapağı tam dolmuyorm kokusunu beğeniyorum 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Makine temizleyici kullan canım makinede kir kireç birikiyor. Hatta çamur giysi hamı falan kötü kokar.

Annemlerinde öyleydi.kazan temizleme tapleti ve kir kireç sökücü toz koyduk koku falan kalmadı.camasirlqr güzel kokmaya başladı.ondan önce bitince hemen çıkarmazsan koku yapıyordu.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 120 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 150 göst.
0 oy
4 cevap 81 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 210 göst.

381,348 soru