0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (592 puan) tarafından

Benim makine daha 2 yıllık ama ilk günden beri ilk başta koyuyordum direk gidiyordu.Sonradan son durulama zamanı koy dediler onuda denedim bu sefer kokusu kalmıyor yani bütün yumuşatıcılarıda hemen hemen denedim yok yani gram koku kalmıyor makineden kaynaklı mı ben mi yanlış birşey yapıyorum:) sizler ne zaman koyuyorsunuz:angel:

7 Cevaplar

0 oy
(568 puan) tarafından
Hepsi en başta koyulur yumuşatıcı zaten ilk etapta alınmıyor ilk etapta on yıkama gözündeki sabun alınıyor 
(592 puan) tarafından
Valla ben koymamla gidiyor boşa heralde :/
-Reklam-
0 oy
(2,672 puan) tarafından
En başından koyuyorsun son 14 dkaika kalan fala kendi alıyor . Gitmiyor yani ilk baştaki suyla
(592 puan) tarafından
Benim makine çekiyor canım ya :/ o zaman makinede sorun var
0 oy
(2,814 puan) tarafından
Ben sıkmada kouyirdum yumusatici cikmjuodu kokusu sonra sıvı deterjani kesfettim kafam rahat ;)
(592 puan) tarafından
Sıvı deterjan candır ya gerçekten ilk zamanlar kullanıyordum bir dahaki sene vakumlu hurçtan çamaşırları çıkarttğmda mis gibi kokuyordu halâ :)
0 oy
(3,289 puan) tarafından
Deterjanla birlikte yıkama başlatmadan koyuyorum peros sarı olan acayip kalıcı kocam bile dedi gelen gün 3 gündür giyiyorum kokusu gitmiyor sen bunlara neyle koyuyorsun diye halbuki bir kapak koyuyorum 
(592 puan) tarafından
Birde onu deniyim sanırım bir peros denemedim ya :)
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Canım eğer yumuşatıcı bölümününbir ölçüsü oluyor ordan biraz fazla koyunca yumuşatıcı boşa gidiyor diye biliyorum başlarda bende çok koksun diye göz kararı koyuyordum kokmuyordu şimdi hangi yumuşatıcı olursa olsun bir kapak koyuyorum mis gibi kokuyor :)
(592 puan) tarafından
Vallaha bende son zamanlarda koksun diye koydukça koyuyordum :) bundan sonra az koymayı deniycem bende diyorum annemin çamaşırları nasıl mis gibi yumuşatıcı kokuyor aynısını kullanıyoruz meğer geçen gördüm harbiden çok az koydu :D demek ondan
0 oy
(290 puan) tarafından
Cnm Maxsı geçiyor demeki az koymayı deneyin maxsı geçince evet o dakka gidiyor yumuşatıcı benimde başıma bir iki geldi biraz daha az doldurdum 14 dk kalınca gidiyor 
(592 puan) tarafından
Tamam bide bu şekilde deniyim bende koksun diye son zamanlar döktükçe döküyordum :)
0 oy
(15,944 puan) tarafından
Çalıştırmadan önce katarim ben. Bende burdan çok duydum yumuşatıcısı durulama anında makineye koyanları ama benim makine zaten yumuşatıcısı durulama esnasında alıyor. 
(592 puan) tarafından
Anladım canım benimki ilk başta koyunca hüüüp diye çekiyor valla :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 205 göst.
0 oy
23 cevap 355 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 714 göst.
0 oy
32 cevap 611 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu

379,284 soru