+1 oy
1,214 göst.
Aile kategorisinde (453 puan) tarafından
Ben normalde böyle şeylere çok dikkat ederim gizli iş çevirme konusunda bayagi yetenekli oldugumu düşünüyorum:))) ama bugün maalesef yakalanmisim haberim yok ben bebeğimle ilgilenirken esim bana sepilcimmm die seslendi şaşırdım ne alaka dedim benim adım serpil değil çünkü onu burda kullanıyorum ne saçmalıyon dedim güldü yaa bırak ikimizde ne biliyoz dedi meğer telefonumdan uygulamayı asagida açık bırakmışım eşimde girmiş postlarimi cavaplarimi felan okumuş allahtan kötü birsey yok burda açılan postlari hepimiz biliyoruz neler neler var hatta babamla ilgili açtığım bi post için öyle hissettigini bilmiyordum banada anlatabilirdin ben senin her zaman yanındayım felan dedi aman dikkatli olun başınıza gelebilir :)))

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kocam TLFonumu eline bile almaz oyizden olmaz böle bişi 
tarafından
He komşum diyo sevda bana niye cevap yazmiyo,:)
(119,224 puan) tarafından
Laan  bassin geri yaa bele muhattap olmasin geldi suraya 3 gunde 3 senelik meltoyu aldi elimizden
tarafından
Ahaha sevdis kız demr öyle ev alma komşu al demişler
(453 puan) tarafından
Benim kocamdan alıp didik didik etmez canim sadece benim telefonum onun telefonuna karşı biraz daha hızlı o yüzden bazı işlemleri benim telefonumdan yapiyo yine almis altta görmüş uygulamayi
tarafından
Olabilir canim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bir keresinde birinin kocası gurbetteyken karısından erotik şeyler istemiş kadın bıktım diyordu belki 100 yorum vardı adam okumuş ve rezillik :D

(9,544 puan) tarafından
Hatırladım laa dndhdh
tarafından
Sjsjsjsjs çok kötüydü beee
(453 puan) tarafından
Öyle şeylerde olabilirdi tabi :))) Allah korumuş
(1,381 puan) tarafından
Gerçekten eşi görmüş mü o postu
tarafından
Görmüş öyle dedi bizede sjsj
0 oy
tarafından
Eşim biliyor telefonu elime alınca anneler sohbet ediyordami takılıyosun diyo :))
tarafından
Canım postlarinada baktimda kocanida övmüşsun he :)))
(453 puan) tarafından
Aaa ben kocamı Cook seviyorum arada odunluk yapıyor kabul ama severim onunda beni sevdiğini biliyorum
tarafından
Ayy ne güzel canım maşallah bende çok seviyorum kocacımı kız
(453 puan) tarafından
Rabbım sevginizi arttırsın
tarafından
Amin canım cumlemizinkini
0 oy
tarafından
Buraya girdiğimi bilir ama asla girip bakmaz açtığım postlarıda gizlerim  :)
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Baksın benim için hiç sıkıntı değil 
(453 puan) tarafından
Benim içinde değil canım ama birden buradaki nickim ile seslenince sasirdim:))
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bnm ki o ayku ye sahip değil rahatım sjsjsh 
(2,387 puan) tarafından
Benimkide anlamaz :))
(453 puan) tarafından
:))) bu yorum müthişmis yaa
0 oy
tarafından
Kız bende durmadan kocamı kayinbabami cekistiriyorum sorma bi de okunması da yüksek silemiyorumda eşim instagrama izin vermiyo burayı görse parcalar beni hep çıkış yapıyorum ama şifremi de bilmiyorum girişe dokunsa şifrem orda var direk girer okur 
tarafından
Onları editörleri veya Armine şöyle kaoatsin
(453 puan) tarafından
Ee sifreni degistirsene bacım ben de sürekli şifre ile giriş yapıyorum kocamın şifremi bulması zor olmaz çünkü kart sifrelerimin hepsi birbiriyle aynı sosyal medya sifreleeimde birbirleriyle aymi hepsini aklımda tutmaya yorulmam
tarafından
Eski şifreyi unuttum bacım kapatabildiklerimi kendim bi kapatayimds diğerlerini admine soylucem
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Serpilciiimmm bize niye böyle yapıyon :Dd ndmdmdmmd olabilir canımm :)
(453 puan) tarafından
:)))))
0 oy
(1,995 puan) tarafından
bebek için anlaşamadığımız konu olunca 

o sitedeki bayanlara da bi sor bakalım diye kendi diyo hep ağzımda çunki 

kızlara sordum şu şu normalmiş diye alsjhs 

oda alıştı hemen buraya sorduruyor /dd
(453 puan) tarafından
Anne sohbet kısmını biliyo arada oda soru sorduruyo bide kızlar soruyor die bi site var oradaki yorumları kendi okuyo burayada bana sordurtuyo ama konu dışı sohbeti bilmiyordu :))
(1,995 puan) tarafından
aa kızlar soruyor onu hiç duymadım bak ;D
(453 puan) tarafından
Evett kizlarsoruyor die bi site var bi tane daha vardı da adini unuttum oralara bakıyoruz birsey olduğu zaman bide çok endiselendigim zaman doktorsitesi die bi site var giriyorsun orda doktorlar var sorunu online soruyorsun onlar cevapliyo o sitede çok guzel
(1,995 puan) tarafından
aaa sağol canım bakim bende oraya
0 oy
tarafından
2019dan beri kullanıyorum burayı.hiç bilmez telefonumu bile eline almaz..zaten post açmıyorum açarsam cevaplarımı alıp siliyorum..ailevi postlara yazmıyorum
(453 puan) tarafından
Benimkide eline telefonumu pek almaz ama benim telefonum onun telefonuna göre biraz hızlı bazı işlemleri benimkinden yapiyo bende açık unutunca girmiş bakmış:))
0 oy
tarafından
Benimki gecen sinir oldum birine soylendim ne oluyir dedi ona bagirdim ver bakim dedi o ekrana ekran ona bakti ne oldugunu anlamadı:)
(453 puan) tarafından
Aa benimkininde favori sitesi sahibinden özellikle ultra lüks arabalara bakmayı çok sever ee zaten alamicaz nie bakiyon diom alamicam die görmezden mi geliyim gozum bari şenlensin dio bide ballandıra ballandıra bana anlatiyo özelliklerin i :) ama araba ali agaogli seviyesinde hayatta alamayız
tarafından
Benimki bir en dusuk.gosteriyo bir orta bir en yuksek sonra anlatiyo baska sohbet etmeyecegi icin bari sesi ciksin diye dinlemis gibi yapiyom
(453 puan) tarafından
:)) sesi çıksın die dinlemiş gibi yapiyom :) ne güldüm yaa bende anlamiyom ama dinliyor napiyim koca atsan atılmaz satsan satılmaz:))
tarafından
Aynen öyle valla tatlım askerede gitmemis eskerlik anini anlat diyim bende arabadan gidiyom anlayiyo sıkılınca bir cay koyim diyom geldigimde dalmıs susmuş oluyo:)
(453 puan) tarafından
:)) benimki bedelli yapti komando tugayinda kendini komando olarak tanıtır o yüzden:) 21 günlük bir komandocuk anlatabilecegi bi anı da yok maalesef sadece temel eğitimlerini anlatır
0 oy
(6,721 puan) tarafından
Benimki biliyor sıkıntı yok gizli saklı birşey de yok ☺️ hatta birşey olunca oraya sor onlar bilir der. 
(453 puan) tarafından
:)) anne sohbet yerini biliyor ama konu dişini bilmiyordu öğrenmiş oldu
(6,721 puan) tarafından
☺️☺️iyi olmuş ogrenmesi
0 oy
tarafından
Benim eşim asla telefonuma dokunmaz
(453 puan) tarafından
Bi kac kisi daha yazmış böyle ama benim kocamda bakmaz alayımda didik didik ediyim demez sadece benim telefonum onun telefonuna göre daha hızlı bazı işlemleri benimkinde yapiyo onun için aliyo
tarafından
Olabilir doğrudur canım
0 oy
(1,405 puan) tarafından
kocam üşenir :) 
(453 puan) tarafından
:) keske benimkide usense asla üsenmez ama hepsini mi okudun dedim postlari geçtim tüm cevaplar kısmını da okumuş:)
0 oy
tarafından
1 yıldır burdayım burayı kullandigimi da bilir bir gün olsun bir şey demedi çok sukur telefonumu eline bile almaz 
0 oy
tarafından

Burayı araştıracak kadar ilgili kocam olsaydi burda  var:D

0 oy
(12,565 puan) tarafından
Onu duşundum biliyonmu eski hesaptan postları silemedim komple sıldırdım aynı ısm pp le açtım artık paylaşip sonra sılıyorum.  Olurda gırerse de ben bi şey yazmıyorum demek için  jsfjlşşbc
(12,565 puan) tarafından
Doğrudur aşkım ben yabancı uyrukluyum pek coğrafyaya hakim değilim
(453 puan) tarafından
Nerelisiniz özel olmazsa
(12,565 puan) tarafından
Özbekistanliyım canım:)
(453 puan) tarafından
O kadar da yabancı değilmişsin:) Özbeklerde türkülere cok yakin
(12,565 puan) tarafından
Aynen kardeş millet
0 oy
(6,973 puan) tarafından
Benim ki uygulamayı kendi buldu ama açıp okumaz.
(453 puan) tarafından
:)) benimkide anne bebek kısmını biliyor ama konu dışı kısmını bilmiyordu :)
(6,973 puan) tarafından
Benimki de bebekle ilgili olduğunu sanıyordu sonra yemek tarifi falan aldığımı söyleyince maşallah çocuktan hariç her şeyi konuşuyorsunuz diyor  :))
0 oy
tarafından
Çok şükür eşimin öyle bir merakı yok biliyor  burda takıldığımi ama ne merak eder nede karışır :) 
0 oy
(17,703 puan) tarafından
:D en çok adının serpil olmayıp serpilcim nickli olmana güldm 
(453 puan) tarafından
Serpil kizimin adi:))
(17,703 puan) tarafından
:D ha tam o zaman
(453 puan) tarafından
:)) demi bi insan nickini neden serpil yapar siz deyince bi baktım da garip :))

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 767 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
0 oy
5 cevap 288 göst.
10 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+5 oy
47 cevap 1,374 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu