0 oy
767 göst.
Diğer kategorisinde (2,381 puan) tarafından

Benim var vé sinir oluyorum. Benden 7 yaş büyük.  Edebiyat öğretmeni.  Hep ben sevileyim diYo.  Kendini nasıl övüyor bir görseniz :angry: dili de laf yapıyor. 

Kaynanagile gorumcegile nasıl kendinı övüyor. Bir ortam da iken beni ezikleyiveriyo. Ben pek konuşkan değilim kendimi ovmeyi de sevmem. 

Ama oyleler daha cok seviliyor gibi :ermm: bir yandan beni kiskaniyor bir yandan kendine üstün gösteriyo. Kurban bayraminda yaylaya gitmiştik. Bende alt üst kumaş tesettür takım almıştım. Önü V fırfırlı. Siyah renkti. Şalımı da krem rengi taktım. Dün babaannem in mevlüt yemeği vardı.  Oraya gitmişler.  Ben gitmedim de annem dedi. Senin takımının aynısıni almış dedi. Ki biliyorum öyle takımı yok. Aynı model ve aynı rengini almış. 

Beni kiskaniyorsun neden beni küçümsüyorsun anlamadım :( 

Sizin var mi öyle okumuş eltiniz?

Kendini birsey sanan yani 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimkide sanırım ilkokul ama havasi cumhurbaskaninda yok☺️☺️☺️☺️
(2,381 puan) tarafından
Yaaa aa  ahahahaha sesli güldüm kuz :D
-Reklam-
+7 oy
(48,620 puan) tarafından
benimki ilkokul mezunu gorsen havasi diplomat gibi bilmis davraniyo ☺️
(2,962 puan) tarafından
Oyle tabi en sonda ceyizindeki havlulari kaybolmuştu. Hocaya gitmis hocada beni tarif etmis bu aldi diye. Bu sefer susmadim hirsizlikla suclamak nedir diye actim agzimi o oldu o gun bugundur kafam rahat
(731 puan) tarafından
Onu hocanın söylediği ne malum içindeki düşünceyi hoca söyledi gibi gösterip patlatmış işte resmen hocanın kendi ağzından duymadın sonuçta ne insanlar var zihniyeti düşüncesi kötü olan
(2,962 puan) tarafından
Kendi gibi ici kotu bir hocaya gitmis iste. Isi gucu buyu hoca musveddeleri olan birinden ne hayir gelir ki uzak durmak en guzeli bende oyle yaptim. Sonradan bulmus haber salmis hakkini helal etsin diye Allah sorsun hesabini helal etmem dedim
(48,620 puan) tarafından
koskoca havluları nasil kaybettiyse
(2,962 puan) tarafından
Hic bilemicem bir de ben hic evine girmedim. Neymis belki kaynanam almistir benim ceyizime koymuştur. Ya da o yokken ben evine girmisimdir falan kalbi kotu Allaha havale ettim
+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Aşağılık kompleksi var canım okumakla insanlığın ne ilgisi var ki .. bana kalırsa aşağı kalma en azından laf carparsa.. ve mesafeli ol yüz verme
(2,381 puan) tarafından
Suan küsüm zaten
(4,961 puan) tarafından
Bazen en güzeli budur
+1 oy
tarafından
Henüz bir eltım yok olursa da eğitim seviyesi ne olur bilemiyorum ") gerçi eşek olduktan sonra altın semer de  vursan esek yine eşek ") yapacak hiç bir şey yok 
tarafından
Ahaaha Ayşem ya çok güldüm lafina. Aynen dediğin gibi essege altın semer takmışlar essek gene essek:))))
tarafından
Aynen öyle kuzum "D
0 oy
(410 puan) tarafından
eltim yok benim 
(8,858 puan) tarafından
Hayat sana güzel :D
(410 puan) tarafından
kaynanam da yok öldü ben evlendiğimde :)
(1,776 puan) tarafından
Çok şanslısın
(15 puan) tarafından
kiz neden öldü ki merak ettim
(410 puan) tarafından
akciğer kanseriydi 49 yaşında gençti dha
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Var cnm da beni kiskaniyor mu bilmiyorum.
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Eltim yok hiç olmayacakta :D
(8,858 puan) tarafından
Hayat sana güzel :D
(2,826 puan) tarafından
Demi :D
(8,858 puan) tarafından
Neyse ki benimki de kilometrelerce uzakta oturuyo :D
(2,826 puan) tarafından
İyi o zaman canım dırdır cekmezsin en azından :D
0 oy
tarafından

Eltim yok daha :D

(3,551 puan) tarafından
Daha dediğine göre olabilir yani hemi? Aman eltinin iyisi eşeğin dayısı olmaz demişler. Bana da geleli bir sene oldu. Daha gelmeden listeden sildim. İftiracı kıskanç salağın biri..
tarafından
Daha kaynım 15 yaşında :D
Daha çok var yani .d
(3,551 puan) tarafından
Vıyy ben evledindiğimde de 16 17 yaslarındaydı. Zaman öyle çabuk geçti ki sorma. Birde bakmışım sözlenmiş. Yanımda büyüdü işte de sözlüsü benim onda gözüm varmış gibi ithamlarda bulundu iftira attı.. Nişan dan sonra bende ilişiği kestim. Odur budur görüşmüyorum... Diyorum dünkü boklu bebeydi ne alaka tamam samimiyeti kıskanmış olabilirsin ama iftira atmak nedir. Sende dur yanlarında 11 sene aynı sofradan yemek ye sende artık kardeş gibi görürsün. Herkes hak verdi ama kimse bunu onun yanında sesli dile getirmedi.eee el kızı kaynım da lafına gitti. Bende hepsiyle küsüm konusmuyorum.. Ne verdiğin emeğin adı kalıyor ne hizmetin. Vaktinde kendi kardeşine abine yapmadığın hizmeti yapıyorsun ama neye yarar. Boş verrr. En iyisi küslük kafam agrımıyır en azından.
tarafından
Yok artık yaa nasıl bi insanmış nasıl öyle bi iftira atmış ben olsam bunu yanlarına bırakmam eşin ne dedi peki bu duruma?
(3,551 puan) tarafından
Eşim de küstü. Gerekli konuşmayı yaptı herkese. Şimdi kardeşi ile eski samimiyeti yok.
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Bunun okumakla ilgisi yok ki kişilikle ilgili. Evet okumak bazı kimselerde cehaletin önüne geçemiyor malesef ama burda elinin yaptığı onun okumasından değil kişiliğinden kaynaklı
0 oy
tarafından
6 eltiyiz 2 tane de bekarımız su ana kadar tanıdıklarım gayet iyiler,bekarlar nasıl biriyle evlenir onu bilemiyorum☺☺
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Benim eltim aileye girdigimden beri konusmuo benle yani.su zamana kadar hiç konuşmadık herhangi bir tartışma bile olmadı anneso karşı tarafımızda oturuyor ama kafasını çevirir bişe de yapmadım anlamadım bende konuşmuyorum artık sadece düğünümüze geldi onda da sürat beş karış hayırlı olsun bile demedi keşke gelmeseydi
0 oy
tarafından
Okumuşlukla alakası yok kesinlikle benim eltim okumamış ben okudum ama senin anlattığını aynısı
0 oy
tarafından

Benim ablam var edebiyat öğretmeni ;) biraz kibirli oluyorlar malesef

0 oy
tarafından
Var hiç sorma memur oda kendini ülke basbakani falan sanıyor 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Amannn olsa ne onumu takcam bak zaten o beni takiyo hiç ugrasamam ağzı boş laf yapiyo az konuşurum öz konuşurum hiç polemiğe giremem ağır taş yerinde ağırdır ❤️
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Şimdilik yok kaynim bekar. İlerde olursa, profesör de olsa asla beni ezikleyemez.. Bende öğretmenim,ki öğretmen olmasam bile asla kendimi ezdirmem 2 lafımla oturturum.
0 oy
(837 puan) tarafından
Malesef lise mezunu ama kendini bişey zannediyor kocasida aynı kendi gibi sürekli bi buyuklenmeler bi tepeden bakmalar
0 oy
(391 puan) tarafından
Benim eltim var, ben iki üniversite bitiridim, o lise terk. Ne ben ona bilmiş gibi davranırım nede o bana. İkimiz de aynı ananın kızı gibiyiz
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Benim eltim bende olan herhangi birseyin  aynını  kendisine almasını hiç dert etmem ne olcak onda da oluversin :)

Her insanın  kendine özgü  bir kişiliği  vardır unutma ağzı ne kadar laf yaparsa yapsın  tek bir hata yaptığı  an onu değil seni daha çok severler  en güzeli her zman mesafeni  koruman;)

0 oy
tarafından
4 eltiyiz 2 si hiç okumamış biz iki küçük ilkokul terkiz o yüzden yok yani 

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 1,215 göst.
11 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Serpilcimmm (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,817 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 363 göst.