0 oy
908 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Kızlar 3 yıldır eşimin ailesiyle beraberiz 6 aylık hamileyim ev aldık  1 ay SONRA taşınmayı düşünüyoruz eşimle yeni evim kayınvalidemlere 1 buçuk saat uzakta yeni ev alacakken eşim bana dedi sen gelme kız kardeşlerim gelsin eve baksın sana video atarım o kadar yok gidemzesin dedi bende zar zor kavga ederek gireceğim eve bakmaya gittim onlarla şimdi de bulaşıklarim yok eşim 3 bin lira kaynanama verecek diyor ne eksiğimiz varsa al kaynanam da resmen bana diyor sen gelme ne gerekiyorsa ben alırım eşimde fazla abarttigimi düşünüyor oysa kendisine dedim benim kullanacağım bulaşıkları niye görümcem ve kaynanam seçiyor herşeyimi onlar seçiyor evimi bulaşığımi ilerde halı ve perde mı de 20 yaşına bastım hesaplarına gelince küçüğüm hesaplarına gelmeyince artık çocuk değilim kendime gelmeliymisim ya bilmiyorum ben mi abartıyorum çok zoruma gidiyor kendi evimdeki bulaşığı ben almayacam diye sonuçta onu ben ve eşim tek kullanacaz nefret ettim hepsinden çok çektim onlardan ama sorsam onlar benden çekmiş onlar kusurumu ört bas etmiş bı akıl verin ya. Nee diyeyim kaynanama

30 Cevaplar

0 oy
(4,948 puan) tarafından
Herşey eşinde biter cnm hep onun suçu. Ne münasebet eşyalarımı onlar seçecek kullaazdm olur boter
(77 puan) tarafından
Bilmiyorum kimse destek çıkmıyor ki
-Reklam-
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Hamilesin diye mi acaba Eşin o parayı geri alsın internetten alın kendiniz kargoyla direkt gelir açmadan eve goturursunuz 
(77 puan) tarafından
Öyle bir şansımız yok maalesef
0 oy
tarafından
Düğünden  önce kaynanam eşim ben evimize geldik bana dediler sen eşyaları diz biz gidip eve alışveriş yapıp gelelim bende dedim öyle seymi olur evime ne lazımsa ben alacağım takıldım peşlerine gittim. Sende onalr gideceği vakit hazırlan git yanlarına de bende geliyorum diye müsade etme. Kaynana gorumcemde kendin söyle ben begenecegim diye 
(77 puan) tarafından
İnanın inanın çok zoruna gidiyor kimse beni insan yerine koymuyor ki
tarafından
Yasin küçük olduğu için öyle yapıyorlar ama tavrını koyarsan eğer hiç kimsede birşey yapamaz. Sineye çekilip kalma
(77 puan) tarafından
Bugün tavrımi koydum ama fayda etmedi Allahindan bulsun varsın iki bulaşık o alsın ayrılınca zerre biseye karışmasına izin vermeyecem
0 oy
(1,500 puan) tarafından
Allah var ya kabul etmesin böylelerine gelin almaya gelince yaşı küçük değil ama onun düzenini kurmaya gelince küçük öyle mi valla bu ev meselesi değilde çocuğa isim koyma muhabbeti vardı bir ara bende dedim ki kendi çocuklarına isimlerini koymuşlar hala da heveslerini alamayıp niye benim çocuğumun üstündende hayall kuruyorlar bir müsade edin bizde sizin gibi alalim hevesimizi .. bence sen gayet güzel yapmışsın zorla evini görmeye giderek alışverişe de istersen gidebilirsin sakın onların ağzına bakma ama sakın kavgayla falan değil ben yapicam alışverişimi de bu kadar bitti üstüne daha kimseyle ne bir diyolaga gir ne de bir tartışma yap çünkü sende biliyorsun ki bunlar hep sonra başına kakilcak yok efendim sen saygısızlık yaptın da büyük sözü koca sözü dinlemedin
(77 puan) tarafından
Aynen öyle canım hesaplarına göre y küçüğüm ya büyük bilmiyorum zor bir aile
(1,500 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım insanın ömrünü tüketiyorlar Allah seni eşinin gözünde tatlı yapsın ki en önemlisi budur
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Sen net olursan eşim izin vermiyor kaynana falan boş aldıklaŕını bilerek kırarım atarım çöpehatta bi tanesini bilerek gözünün içine baka baka kırarım o ne ya ben kullanıcam senin zamanında bunlar yoktu benim zamanımda var sen nerden bilirsin bana lazım olanı benim annem bile karışmadıki
(77 puan) tarafından
Eşim o konu da sert
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Aynısını ben yaşadım canım benim ya sonra insanın aklı başına geliyor ama geç oluyor öncelikle evin hayırlı olsun çok mutlu ol evinde bende 17 yaşimda evlendim neredeyse 10 yıldır evliyim ilk kızıma hamileyken görümcem vardı o ile eşim şehre inip bebek eşyaları alıyorlardı çok kızıyordum ki haklıydım benim çoçoğum olacaktı onun değil çok zor zamanlar geçirdim eşim hep annesinin yanindaydı çok laf ediyorlardı ilk 5 yıl bu dünyadaki cehenemi yaşadım sonra ayrıldık kaynanamla çok şükür yeni ev yaptık eşim çok değişti benim fikirlerime çok değer veriyo son 5 yıldır sen ne istiyorsan onu alalım sen kulanacaksın gibisinden çok şükür diyorum nasılda değişti ilk bana diyodu ki kim sana kemik atıda konuşuyon kim fikrini sordu vs boşanmaya kadar geldi ilk 5 yılda emin ol ayrılınca kaynanandan herşey daha güzel olacak 
(77 puan) tarafından
Keske duzelsek bizde :(
0 oy
(37 puan) tarafından
Aynı yaşta evlenmişiz ve şuan bende 20 yaşındayım. 3 yıl oldu evleneli 2 çocuğum var birisi 2 yaşında biri de daha 20 günlük aynısını bana da yapıyolar işlerine gelince küçüğüm işlerine gelmeyince büyüğüm eşim de 35 yaşında 
(77 puan) tarafından
Nerelisin canım
(37 puan) tarafından
Çankırıyım sen
(77 puan) tarafından
Diyarbakır bende canım
(37 puan) tarafından
Ne güzel nerde evlisin canım benim
(77 puan) tarafından
Diyarbakır canım
0 oy
(736 puan) tarafından