0 oy
611 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Kızlar kayınvalidem bana cok itici geliyor huyu suyu cok konuşuyor paraya ise aşırı tapan bi kadın bide altli ustlu oturuyoruz bebegim dogunca hic kurtulamicam her gün bana uğruyor bende evde yokmuş gibi yapıyorum eşimlede bizi cok rahatsiz ediyor pazar gunleri sizinkiler nasil huylari

40 Cevaplar

0 oy
(120 puan) tarafından
Bizde altlı üstlü oturuyoruz onlar yüzünden ben doğum yapınca kırkımi bile yatmadan geçirdim çat kapı gelirlerdi kayinpederle ikisi hic düşünce fikir yok bu kız yatar mi emzirir mi üstü başı müsait mi gitmeyelim demezlerdi her akşam gelirlerdi 
-Reklam-
0 oy
(4,966 puan) tarafından
Bnm kaynanamla bir sorunum yok vala yürüme mesafesi 20dk bazen keşke aynı apartmanda olsaydık dyrm çünkü çok yoruluyorum kızımla birde hamileyim arada onlara verirdim alırlardı ben calsrken yemek yollardi eve gelin yemek yiyin öyle gidin derdi  bazen keşke daha yakın tutsaydim evimi dye iç geçiriyorum 
0 oy
tarafından

Görüşmüyoruz ayrı şehirlerdeyiz:)

0 oy
(913 puan) tarafından
Benimki çok fena oğlunu doldurur kıyıda köşede önce ters ters konuşur benim moralim bozulunca da kızım şunu yapalım bunu yapalim gel oturalım eşimin yaninda yani asla iyi niyetli değil zaten başta çok şeyler yaptığı için sevemiyorum bunlarda tuzu biberi oluyor Allah yardımcımız olsun kuzum valla eşimden bile soğudum onun yüzünden 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hiç bir şeye karışmıyor zaten ben Kürtçe bilmiyorum oda Türkçe bilmiyor bide uzağız ondan bir sorunum yok 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ne istiyorsunuz bu Kaynanalardan yahu :)
0 oy
tarafından
Benimki iyidir anlaşırız bir sıkıntımız yok çok şükür 
0 oy
(736 puan) tarafından
Bn kaynanamı seviyorum. Tabi sevmediğim bazı huyları var ama onlarda çok önemli dgl ztn kimse 4 dörtlük dgl. 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bizimkini de bi sevemedim gitti ya çok kıskanç yaşıtı gibi sayiyor bizi
0 oy
(12,620 puan) tarafından
Benim kayın annem pırlanta gibi kadın 15 dk mesafede oturuyorum sabah iniyorum gece dükkanı kapatınca alıyor eşim. Allah ondan razı olsun öz annemi aratmaz ♥️♥️♥️

Birazdan inecem ona
0 oy
(248 puan) tarafından
Bende hıc sewmiyorum sadece esim ıcın haftada bikere giderim o gelmez muhatap olmam hele son olaydan sonra asla sewmem ıcın  sebebim yok  bana bo esarp wermısler evlendıgımız de bnde geri wermeyı unutmuşum 3 yıl sonra esım aracıyla istedi bnde goturdum masaya attım cıktım ondan sonra olse su wermem 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Valla sevmiyorum sevdrmwk içinde en ufak bişiyi yok görmek bile istemiyorum 
0 oy
(473 puan) tarafından
Benim yakınlarımdan biri olsaydı kaynanam , akrabam , eşim dostum falan , asla iletişim kurmazdim , öyle bir insan benim için.Ama esinzin annesi olunca atsan atılmaz satsan satilmaz konumunda oluyor , en acısı bu.Muhatap olduğum zaman bazen benim bu insanlarla ne işim var diye kendimi sorgularken buluyorum.
0 oy
(606 puan) tarafından
Ben eşimini bütüb ailesini sevemiyorum eminimki boşyere sevmiyorsundur illa görmüşsündür bişeylerini ben nisanlıyken ablası düğünde olmayı versin derdi evlendim herşeyimize kariştı ve ben uzak olduğum halde annesi 10 günlük evliyken millete sabaha kadar suyu açıyorda suyu bitiriyor demişti esimin abilerine dahi babası arar annemlerdemiyim evimdemiyim diye kontorol eder bana ulaşamasa abimin eşini azarlardı bekar kaynım ilk evlendiğim ay geceleri eşim işte olduğunu sorup işteyse gece köründe görüntülü arardı ve aç diye emir verirdi eltim ise sürekli gelinini benle kıyaslardı ben kimyagerim oda lise mezunu ama o daha çok okumuş markette çalışmış

Kışında gittiğimizde kaynanam millete bide danalara bakıyo kendi danasına analık edebilmişmiki dediğini duydum zaten yılda 10 gün görüyosun niye kendinden nefret ettiriyosun bebeğime mama verirdim kapıdan gelen herkese sıcak verdide usağı yaktı diyodu uyuyan çocuğu uyandırırdı 

Şimdi böyle insanlar niye sevilsin
0 oy
(123 puan) tarafından
Aynı ben canım senin durum bizde altlı üstlü oturuyoruz kadın her gün bizde bazı huylarını görmezsem aslında iyi biri ne desem yapar ama bazı huylari var beni sinir eden ben bazen cevap veriyorum bazen de hiç dinlemiyorum yada söyleyince ben hallederim ben bilirim deyip geçiyorum 
0 oy
tarafından
Bende ne severim ne sevmem arada:)
0 oy
(7,006 puan) tarafından
Tam tersi soğuk revani kendisini hiç sevmem kuma gibi resmen eşimin bana iyi davranmasını çekemez aramızı bozar bir de köle gibi sürekli gelinlerden iş bekler. 
(1,144 puan) tarafından
Kız o soğuk nevale :D çok güldüm soğuk revani ye :D
(7,006 puan) tarafından
Kız öyle miydi neyse bizimkinin farkı olsun :D
0 oy
tarafından
Ben severdim rahmetliyi, agzi var dili yok melek gibi kadindi. Allah yerinde huzurla yatirsin.
0 oy
(196 puan) tarafından
Günahlarımı daha çok seviyorum
0 oy
(62 puan) tarafından
Aynı dertten bendede var canım benimki en azından yazları köyde ama çocuk doğunca nolucak bilmiyorum valla çok strese giriyorum bu yüzden hiç kavga etmedik bu zamana kadar ama çocuk konusunda bayağı edicez gibime geliyo 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
11 Ağustos 2022 Aile kategorisinde xzuleyhaaa (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 398 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 936 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu

379,664 soru

11,365,131 cevap