0 oy
607 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Kızlar kayınvalidem bana cok itici geliyor huyu suyu cok konuşuyor paraya ise aşırı tapan bi kadın bide altli ustlu oturuyoruz bebegim dogunca hic kurtulamicam her gün bana uğruyor bende evde yokmuş gibi yapıyorum eşimlede bizi cok rahatsiz ediyor pazar gunleri sizinkiler nasil huylari

40 Cevaplar

+1 oy
(2,224 puan) tarafından
Bende sevmiyorum zaten sevmem icin hiçbir cabada bulunmuyorlar. Sanki oğluyla evlenmedim de evini barkini yıktım ocaklarini söndürdüm :)) pis kiskanc çünkü. Cocugumun bile beni sevmesini çekemiyor. Emzirmesen sana bu kadar düşmezdi diyo. Bu pislik değilde ne. B0kumu yesin. Günahım kadar sevmem
(48,491 puan) tarafından
ayy sonuna cok güldüm ☺️☺️
(2,636 puan) tarafından
Te bu arkadaş ben sanki evini damını yıkmışım  nankör  karı kizima bigun benim benim diyodu bende dedim oğlunun  bile söz  hakki yokken sende kimsin dedim  şok  oldu☺️
(232 puan) tarafından
Benim kaynanada çocuk seni emmese ben onu yanıma götürürüm diyo. Sanki ben vercem çocu sana
-Reklam-
0 oy
(622 puan) tarafından
BU benim kaynanam netttt yemin edebilirim hatta ispatlayada bilirim 
(2,387 puan) tarafından
Nasıl ispatlıcn kız :)
0 oy
(622 puan) tarafından
Bu arada postun iki kere var birisini sil ikiside kapanmasın 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Sevmediğin belli aynı postu kaç defa açmışsın 
(48,491 puan) tarafından
☺️☺️☺️
(1,307 puan) tarafından
O bnde de oldu anlamıysn paylaşldğnı ki
(48,491 puan) tarafından
postu paylasa basinca beklemek gerekiyo kasiyo zannediyo cogu surekli paylasa basinca cok post çıkıyo
(1,307 puan) tarafından
Yok bole başlk var diyor ama paylaşmş dün 2 kere açtım hatta 3 cüye başlicaktm fark ettm sonra birini kapattm
0 oy
(5,275 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin 
(14 puan) tarafından
2 abla
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Ortak yönleri var ama kadın bizim için çok çabalıyor uğraşıyor seviyorum vallahi 
0 oy
(12 puan) tarafından
Ben de kaynanamla Aynı apartmanda oturuyorum o 1 katta ben 5 kattayım kaynanam sık sık gelip gider 2 tane küçük çocuğum var çünkü kaynanam elim ayağım resmen Tabii bazen sık gelip gitmelerinden sıkılıyorum Ama genelde çok işime yarıyor ne yalan söyleyeyim öyle geleyim 2 saat oturayım bir saati oturayım biri değil tam tersine geliyor niye birini götürüyor Ya birini götürüyor anne otur çayı içelim kahve içelim diyorum hayatta oturmaz ve şöyle bir şey var Bizimkiler kalabalık olan her Olayı farklı farklı anlatır beni şişirir tek kızdığım nokta bu
0 oy
tarafından
Bende bayılıyorum o yüzden bide kaşık suda boğasım geliyor :) kaynanasini seven nadir insan vardır ya kaynana tam böyle melek gibi bir köşe de oturursa sesi çıkmazsa aha o zaman sevilir öyle kaynana da nadir bulunur bulanlar çok şanslı bulamayanların gözü yaşlı:)
0 oy
tarafından
Ben seviyorum da noluyo yine sinir etmeye devam ediyor. Her hafta hastaneye mi gidilirmiş bilmem ne. 
0 oy
(10 puan) tarafından
Biz kayınvalidem ile arkadaş gibiyiz. Kızım dediği zaman sanki kırk kızım çıkar ağzından. Çok güzel anne-kız ilişkimiz var. Ben çok razıyım ve çok memnunum kendisinden. Herşey kafada bitiyor sanırım. Sizde eğer sevmeye çalışırsanız emin olun güzel anlaşırsınız. Hiçbir anne baba evlatlarının kötü ilişkisi olsun istemez çünkü. 
(402 puan) tarafından
Tabi ki öyle yapıyorum inan kayınbabam rahatsızlandı başka şehirde yaşıyorduk evimizi bıraktım 2 küçük çocukla 7 ay kaldım. Aynı şekilde kaynanam hastalandı evimi yine bıraktım 2 ay baktım. Şimdi 3. Ye hamileyim kaynanam yine ameliyat olcak eşime diyorki iznini benim ameliyatımda kullan buda bencillik değilmi 4 tane çocuğu var herşeyi neden bizden bekliyor. Bende dedim ama iznini benim doğumuma alcak diye. Annem hayatta olsa hiç umurumda olmazdı o bakardı bana ama şuan eşim yanımda olmak zorunda çocukların okulu da var. Bunları görünce de çok kızıyorum. Eltim hasta olur yada onların herhangi bir işi yapar yemeğine kadar yapıp yollar ama bana gelince işimize karışmak istemiyor. Ama bir yere gezmeye gitsek herşeye karışır diğer çocuklarına gelince de onların bir evi ailesi var kendi kararları der. Aman işte ne bileyim insanız hepimiz dört dörtlük değiliz ama bu hamileliğim beni çok alıngan yaptı.
(10 puan) tarafından
Kayınvalidenizin düşünce yapısını bilemiyorum tabiki ama belki en çok sizi seviyordur bu yüzden size nazı geçtiği için öyle bir istem içine giriyordur. Siz o hastayken ne kadar iyi baktığınızı görmüştür o yüzden sizi istiyordur belki. Ama aksini istemek de sizin en doğal hakkınız tabiki. Sizin de başka sorumluluklarınız ve çocuklarınız var. Eşiniz diğer kardeşleriyle konuşup durumu anlamalarını istemeli bence eğer onlar kendiliğinden anlamıyorsa
(402 puan) tarafından
Evet doğru söylüyorsunuz beni ailelerinde sevmeyen tek kişi eltim. Eltim aynı zamanda eşimin kuzeni. Kayınbabam da hep der bak o benim öp öz kardeşimin çocuğu ama sana sarıldığım gibi sarılmam ona der. Sevdikleerinide çok iyi biliyorum ama benim artık 3. Çocuğum olacak bizimde aile olduğumuzu kabul etmeleri lazım. Sürekli gözleri üzerimde. Karsı binamda oturuyorlar eşim biraz geç kalsın beni arar oğlumu rahatsız etmek istemedimde nerde kaldı diye. Ya da eşim onlara gider benim uyuduğumu söylemesine rağmen arar niye gelmedin der mesela uyuyorum deyince de biliyorum oğlum söyledi der. Bende hamileyim ve bu zor geçiyor özellikle her görüşmemizde söylüyorum diğerleri gibi değilim alınganım uykum çok diye ona rağmen böyle. Ha bu sorunların olmasının tek sebebi eşim. Bizi ilk sıraya koymadığı sürece ki bu on yıldır olmadı çokda severek evlendik halada sevgisinden zerre şüphem yok kendi sevgimden de şüphem yok ama sevince beklentiye de giriyor insan işte. Bilmiyorum ya allah sonumuzu hayır etsin ne onla ne onsuz gibi bir durumun içerisindeyim
(10 puan) tarafından
Sizi çok iyi anlıyorum. Benim eşimde ailesine çok düşkün özellikle erkek kardeşine. Keza annesine de öyle. Başlarda ben çok abartı buluyordum bu durumu. Ama bir şekilde konuşarak ona artık ikimizin çekirdek bir aile olduğunu önceliğini kime vermesi gerektiğini anlattım ve bazen hala hatırlatırım. O da beni haklı buldu artık ona göre davranıyor. O yüzden bende ailesine karşı daha anlayışlı ve sevgi doluyum. Sizin de bir şekilde bunu eşinize anlatmanız lazım. Ailesine sizin değil eşinizin söylemesi daha doğru olur yaşadığınız hamilelikle ilgili alınganlığınızı bazen yalnız kalmak istediğinizi. Ama ne güzel sizde şanslısınız sizi seven bir eşiniz ve size değer veren ebeveynleri var
(402 puan) tarafından
Eşim bana zaten bu konuda hak veriyor ama en fazla bir hafta bunu hareketlerine yansıtıyor sonrası yine aynı. işe girdim eşime dedimki çocukları servise verelim eşim tutturdu benim abimin arabası hergün boş gidecek ben çocuklarımı servisemi mi vercem adama gülerler dedi. Eltimi aradım sen çıkışta çocukları bırakabilirmisin bende giderken seninkileri götürüyüm diye. Bilmiyorum senin çocukların sıkıntılı falan dedi. Eşim kızmasın diye laf etmedim dedim ki sıkıntı çıkarırlarsa ozaman düşünürüz. Sadece bir hafta götürdükten sonra bana msj atmış. Ben her gün hergün uğraşamam işim gücüm var çocuğunla konuş diyorum konuşmuyorsun yazmış. Okuldan çıkış saatinden 12 dk sonra oğlum beni aradı halbuki anne biz eve geldik diye. Okuldan çıkıp eve gelip beni aramaları en kısa 12 dk sürer zaten. Sıkıntılı dediği şey de kuzenlerim bize gelsin diyormuş hergün. Ciddi anlamda kuzenlerini çok seviyor ve bakın size gelcem diye tutturmuyor bize gelin diye tutturuyor. Ben de eşimin buna ses çıkarmamasını aşamıyorum hemde hiç bir şekilde. Sonrası da hep böyle sürekli bana laf sokuyor. Ama ben iyi bişeyde desem kaynıma şikayet ediyor kaynım benle aylarca konuşmuyor. Kendimi kıymetsiz ve değersiz hissettiriyor buda.
0 oy
(686 puan) tarafından
Ayıp ya her dakka gelsin istemem aileden herhangi biri yani ama kaynanam iyidir e tabi olur huyu suyu sevmediğim huy var tabi ama görmem benimde vardır mutlaka onun gözünde ,,çok yakın değiliz ayda yılda bir gelir bana evinde mutlu biz gider geliriz görüşürüz ararım sürekli nasılsın anne diye uzak olunca iyi oluyor haliyle güzel ,,birbirimizi severiz biz dua eder bize sağolsun ,,bazı huyları var mesela eşime kizarsa banada cephe alır ama görmem ben artık çözdüm çünkü geçiyor 1 gün en fazla hahah o yüzden takilmamda cani sagolsunda 
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Sevmeye uğraşıyorum ama kendi nasıl sevdirmesem diye uğraşıyor 
0 oy
tarafından
Valla dünya iyisi olsada sevilmiyor kaynana. Evet bana bir zararı yok ama bende isinamiyorum. Her hareketi tuhaf geliyor.

Ama öyle kaynanalik yapmaz karışmaz kötü söz soylemez
0 oy
(48,491 puan) tarafından
bugun bizdelerdi Allah razi olsun rahatsızlığı yok kafama taktigim konularida buraya girdigimde abarttigimi anliyorum 
0 oy
(503 puan) tarafından
Bizim aramızda 1 km falan var kaynanamla. Aramız iyi çok şükür ama evliliğimizin ilk yıllarında oğlundan kopamadı bi türlü yani oğlunun evlendiğini kabullenmedi. Her haftasonuna kendi kafasına göre plan yapardı bizi de ona uydururdu. Allahtan sonra sonra hallettim o işi de:-) şimdilerde bizim de dahil olacağımız plan yaparken arar sorar,bi işiniz var mı diye. Ama şimdi daha iyiyiz çok şükür 
0 oy
tarafından

Altlı üstlü oturdugun halde nasıl evde yokmus gibi davranıyosun canım merak ettim valla :)) senşn kaynana benimki ile aynısı kopyala yapıştır 

0 oy
(1,257 puan) tarafından
Rahmetli oldu düğünden sonra 
0 oy
(453 puan) tarafından
Altlığı üstlü oturunca nasil evde yokmuş gibi yapiyon ki :) ben kaynanamla birlikte oturuyorum zararı yok faydası var herseyime yardım eder sagolsun hakkını ödeyemem 
(14 puan) tarafından
Ayy berabermi bir dk tahammül edemem car car car susmaz herseye karısır ben altli ustlu oturdugum halde baska eve tasinmayi dusunuyorum
(453 puan) tarafından
:) benim beraber oturmak işime geliyo evin yarı yükünü kaynanam aliyo oyle fazla konusuyum ona buna kariyim diyen biri değil çok yardım eder bana
0 oy
(590 puan) tarafından
ayni ben bende sevemiyorum deniyorum sevmeyi ama yok  fesat kotu kalpli hinayet kiskanc ben boyle insanlari sevmiyorum zaten onu nasil seveyim bide diyo ben sana yakin davraniyorum niye annen babana gidiyon bana gelmiyon niye babanla asiya gidiyon bizi cagirmiyon sen git oglunla ugras 
0 oy
(127 puan) tarafından
Elimden gelse bi kasik suda bogcam ordpuyu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
11 Ağustos 2022 Aile kategorisinde xzuleyhaaa (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 395 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 929 göst.