0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Kızım 3 yaş tam konuşamıyor bugün tırnağını keselim mi dedim geldi uzattı ama korkuyor belli kesmeye başladım hafif ağlar gibi oldu çekti ellerini sonra kesmedim ama o eller aynı öyle uzattığı gibi kaldı hemen hemen yakalask bir 6 saat abartısız öylece havaya kaldırıp aynı şekil tuttu indiremedim de neden böyle yaptı acaba

5 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Uyurken kesin bence travma olmaisn
(442 puan) tarafından
Tramva mi oldu sizce ondan mı o şekilde tutmuştur
-Reklam-
0 oy
(48,683 puan) tarafından
6 saat nasil durdu kiz ara ara mi yaptı oyun yapmıştır belki
(442 puan) tarafından
Ara ara yaptı tabiki indirdi elini ama böyle nasıl anlatsam sürekli o şekil tuttu dizinin üzerine falan koyup
(48,683 puan) tarafından
sevmiyorlar ya belki etkisinde kalmistir gel cit cit yapalım diyodum ben cit cit diye de sakaya vuruyodum oyun saniyodu
(442 puan) tarafından
Evet korkuyor ama yinede kestirmek istiyordu kestirincede etkilendi akşamüzeri bıraktı şükür artık uyurken keserim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Uyurken kes istersen canım. Çocuk da psikolojik sorun yaratabilir. Benim kızım da korkardı, güzel güzel anlattım dün 5 dk da kestim. Biz tırnak kesiyoruz onlar parmak kestiğimizi sanıyorlar :)
(442 puan) tarafından
:) doğru canım haklısın
0 oy
tarafından
Uykudayken kes ki korkmasın

Ne zamandır böyle peki küçüklükten beri mi korkuyor 
(442 puan) tarafından
Yok aslında küçükken korkmaz kestirirdi son birkaç seferdir böyle
0 oy
tarafından
Benim oğlum da öyle kavga kıyamet uyurken bile kestirmiyor zorla kesiyorum ne yapıyım korkmuştur belki yada izlediği çizgi film den filan etkilenmiştir el ile ilgili ondan olabilir oğlum da sünnetten sonra iğneden çok korktu etkisin de hala aylar oldu çocuklar unutmuyor malesef

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 247 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 500 göst.
4 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤☀️Güneş'im ☀️ ❤ (1,964 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 123 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
12 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslis (738 puan) tarafından soruldu

379,892 soru

11,372,376 cevap

34,855 kullanıcı

...