0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
Kizlar ya moralim çok bozuk kızım 32 aylık ve daha cümle kurmuyor sadece anne baba bay bay bebek der birde sadece yemegi bitince bitti mama diyor ya moralim bozuk ayni ayda olan çocuklarra bakıyor güzel güzel konusuyo 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Peki pedagog yada doktora GÖTÜRDÜNÜZ mü
(73 puan) tarafından
Goturcem artık aklımı çok kurcalamaya basladi
tarafından
Kesinlikle götürün en doğru cevabı orada alırsınız birde TV, tablet, telefon sakın vermeyin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum bıraz azmış gercekten aktıvıte yapıyormusunuz kıtap okuma vs 
(73 puan) tarafından
Kitap okuyorum canim da pek ilgili değil ya
tarafından
Okudukca ılgılenıcek buyuk sorular kıtabı var ıkılı bak onerırım, kızım onu cok sevıyor 17 aylıkken basladık ıcerısındekı cogu seyin adını soyluyor tekrarlıyor ustune dusmen lazım
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Sosyalleşmesi lazım cnm ,tek olduğu içindir paark,oyun evi kreş ama yalnız kalmaycak birebir ilgilen gelişir çekingen gibi geldi bana çocuklar görerek yapiyo herseyo
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Evde abla agbi varmi sürekli konusun oyunlar oynayarak sorular sorun bu ne su ne gibi istediği şeylerdense anlamazdan gelin söylemeye çalışın açılır zamanla ins tabi doktora gitmekte fayda var ama tv tablet izlemesi varsa oda etkili doktor ilk bunu söylüyor 
0 oy
(530 puan) tarafından
Kızımla aynı ay da bnm de konuşmuyor tek kelime var ben götürdüm doktora 4 yaşına kadar birşey yapılmaz ddi kreş park önerdi Eylül'de göndereceğim hiç çocuk yok çevremde birde suyu pipetle balon sisirsin ddi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 212 göst.
18 Haziran 2021 Aile kategorisinde ❤minik (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 246 göst.
2 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 232 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Armin (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 179 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,073 soru

11,408,515 cevap

34,945 kullanıcı

...