0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (72 puan) tarafından
Kızlar kizim 5 gün sonra 17 aylik olacak eskiden anne baba dede aba filan derdi şimdi onuda demiyor ama mesela bunu babana ver dedigim de babasına verir yada gel dedidigim de gelir hadi gidelim dedigim de benden önce kalkar gider sadece bana bisey vereceğin de al der başkada bisey söylemiyor normal mi

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sanki karsinda buyuk biri varmis gibi onunla cocukca muhabbetler ediceksin canim oyle yapmalisinki kizin herseyi senden ogrenecek bu durumda babalar pasif kaliyo anneliginde burda konusacak tekim yetemiyorum asla dememen gerek 
(72 puan) tarafından
Haklisiniz ama bende kizimin iyi gelişmesini istiyorum her anne gibi böylede olunca demek ki yeterimiyorum diyorum
tarafından
Bunu dersen ipler kolar yavrum sen konusmaktan asla bikmiycaksin ozamanla sana ayak uydurucak suan analiz zamanlari ne duyarsa gorurse uygular
(72 puan) tarafından
Daha fazla konuşmaya dikkat edicem tesekkur ederim :)
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bebeklerin bazen oyle donemleri olabilir ama surekli konusmaniz gerekiyor bebeginizle ve hikayeler okuyun
(72 puan) tarafından
Suan dogudayiz esimin işi çok yoğun ilgilenemiyor burda da çok fazla imkanımız yok bi tane park var orasına çok kalabalık oluyor öyle gelen gidenimiz de yok sadece ben ilgileniyorum yetemiyorum ve bu yüzden kendimi cok suçluyorum
(6,203 puan) tarafından
Size tavsiyem gece bebeginiz uyurken ertesi gunun yemeyini yapip,buzdolabina koyun oyle daha kolay olacak size
(72 puan) tarafından
Bazen yapiyorum gündüz uykusunda problemim olmuyor uyuduğunda yapiyorum bütün isimi ama tek başına bakması zor oluyor
0 oy
(48,494 puan) tarafından
gunde yanlis hatirlamiyosam 2 bin kelime hafizaya aliyorlarmis oda aklinda tutuyodur ama soylemiyodur. isaretlemi anlatiyor derdini
(72 puan) tarafından
Hayir isaretlede göstermiyor
(48,494 puan) tarafından
bisey istediginde nasol ifade ediyo kendisini
(72 puan) tarafından
Mesela bisey almak istediğinde alamiyorsa almak istediği şeyin ucundan tutup ağlıyor
(48,494 puan) tarafından
isaret gibi iste oda canim kolayina geliyo
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Benim oğlum da o aylar da bı kaç kelime söylerdi her dediğimizi anlar söyleneni yapardı bende korkmuştum şimdi 27 aylık maşaAllah saniye susmuyor bı an da konuşmaya başladı canım sende stres yapma her bebeğin gelişimi farklıdır benim ki 9 aylıkken emekler senin ki 6 aylıkken bunun gibi düşün

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 177 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
11 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Oznur13 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.