0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhabaa kizlar bizim binanin altinda çok büyük olmasa bile bi garaj var 2 araba falan anca sığıyor neyse bide bizim apartmanin kamera sistemi var evden tv ye bagli izleyebiliyoruz heryeri bende günlük bakarim bizim arabaya çünkü sorunlu bi mahallede oturuyoruz neyse bugun kamerayi bi actim 6 7 yasinda apartmandan birisinin çocugu bizim arabanin ustunde yatiyor yani ön kaputa yatmis oynuyor neyse dedim ses etmedim sonra hala izliyorum indi arabanin ustunden yerden ufak taşlar alip arabaya atmaya basladi hemen aldim oglumu indim asagi dedim sen napiyorsun neden taş atiyorsun ? atarim sanane dedi. Dedim bizim arabamiz bak bi daha yaptigini gormeyim dedim sanane yaparim dedi tekrar ya sabir cekerek geri eve ciktim o sira annesi bagariyor çocuğa girme oraya milletin arabasi kiymetli falan diye sanki biz cocuk oyun alanina park etmişizde onlar hakli gibi ya sabir dedim ciktim eve 1 saat sonra baktim cocuk gene arabanin basinda ne yapacam ben bu cocukla ayrica sunuda belirtiyim cocuk 6 7 yasinda sabah bi cikiyor sokaga aksamin bi körü giriyor cocuk sadece aciktikca eve gidiyor basinda bekleyen kimse yok çocuğu dedim sahip cikmiyorlar sonra biz ugraşiyoruz..

4 Cevaplar

0 oy
(916 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Allah annesini babasını ıslah etsin 6-7 yaş küçük değil yani bildiğin büyük çocuk terbiyesiz
tarafından
Ya ben parka cocugumu goturdugumde 5 dk gozumu ayiramiyorum bunlar butun gun saliyor sokaga bi arada bizim evin ziline dadanmisti cocuk devamli bizim zile basip duruyordu
(916 puan) tarafından
Ay Allah belasını versin öyle insanların nefret ediyorum öylelerinden ya asla hep çıksınlar götlerinnden düştüklerine
tarafından
Oyle valla bide malim kiymetli diye ben suçlu oluyorum ne ala memleket yaa
(916 puan) tarafından
He de kıymetli napimm bacım
tarafından
Ben sanki onun cocugu gelip çizsin diye aldim araba
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kenarada ekran videosu alıp polise bildireceksin anası babası ceza alsn
tarafından
Kayitlar var zaten eger bi daha gorursem cagircam polisi ben ustume yapani yaptim uyardim ilk bide anasi laf soktu bana milletin mali kiymetli diye
(7,768 puan) tarafından
15 günde siliniyor apartman kayıtları
tarafından
Aksam esime derim yoneticiden gider alir
(7,768 puan) tarafından
Öyle yapın canım yoksa siliniyor tedbir iyidir
tarafından
Aynen canim sagol hatirlattigin icin ben unutmustum silindigini :)
0 oy
(924 puan) tarafından
Çocuğun konuşma şekli edepsiz ya küçükten alışıyor böyle ana baba verir terbiyeyi büyüğüne saygı kalmış eşin aşağıda görürse uyarsın canım gözü korksun oynamasin arabayla bizimde arabanın lastigin Ekim yapiyorsa iğne batiriyorlar havası sürekli iniyor lastikçi demiş kasıtlı yapılmış diye lastiğin kenari oluyor sürekli bu zamanda mal da kiymetli
tarafından
Tabi kiymetli mal canim bu devirde hele ki elin simarik cocugu cizsin diye almadik biz o arabayi ki sizde oyle en sevmedigim sey cocugun söz dinlemiyorsa ceza ver salma sokaga sen keyif yapacaksin diye ben neden maddi zarara ugrayim ki
(924 puan) tarafından
Anası bide laf sokusturmus sana haklı gibi onun eğittiği çocuk öyle olur zaten bidaha yaparsa eşin uyarsın sert bakması bile yeter
tarafından
Yaa bende gayet sert konustum ama cocuk arsizlasmis artik bacim esim uyarcak zaten aksam gelirken
0 oy
tarafından
polisten bisi cikmaz ama gidip komsu sikayetci derler korkarlar belki. arabanin ustune ortu alin dicem de ustune cikmak da nerden gorulmus ben kedi cikinca sinir oluyorum.. mal kiymeyli tabi elalemin cocugu gelsin cizgin zarar versin die calismiyoruz, benm esim kendi cocuguna bile icini cizme tirnaginla der. 
tarafından
Aynen oyle biz kendi cocugumuzdan sakiniyoruz yapma annem falan diye elalemin başindan attigi cocuk ustunde geziyor bide anasi laf sokuyor bana milletin mali kiymetli diye
tarafından
hos mal bir lira degil. yani insanlarin bu genisligi bende de olsa diyorum bazen. yolda yururken cocuguma arabaya yakin yurume cizersin diyorum, sen yine de temlinli ol
tarafından
Ayy saba yemin ederim bugun işi gücü biraktim devamli kameradan arabaya baktim cunku sabah indim baktim bisey yok daha sonra cocuk bisey yapsa esim banada patlayacak kameradan bi bakamadin mi nasil gormezsin diye
tarafından
ya aynn esim kiziyo de olmadi anasina muhattap da olunmaz boyleleriyle ama bilemedim

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,009 göst.
10 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 813 göst.
6 Şubat 2019 Aile kategorisinde Peri (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 283 göst.
10 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,892 soru

11,512,397 cevap