0 oy
275 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizalr dün eşimle tartıştık bugünde her zamanki gibi kaynanm da gelmek istedi eşimde çıkmaz diye önceden krediye başvurmuştu çıktı Kredi altın parası vardı biraz düğünde takılan onları da verecem yeni bı araba alacaz  bu arada kaynnam gelecem deyince eşimde benim suçum yok kendi zorla gelmek istedi dedi ki kaynnam zorla gelmek istedi her zamanki gibi eşime trip atmicam o yüzden 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynana at trip eşine atma oda ikna olmuş madem araba almaya. Araba alınca bilmiceği için nereye gittiğiniz sorun yaşamazsın canım hayırlısı olsun.
tarafından
Saol cnm kaynanama alttan laf vurdu eşim yine de geldi
tarafından
Araba onların ya hak görüyordur kendnde belki de araba yüzünden geliyo bilemedim canım
-Reklam-
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Önce eşini alıp karşına ciddi ciddi konuş. Sonra kaynanana tavrını koy. Baktın anlamıyorlar kötü gelin ol. Fazla yüz vermeyin kimseye. O senin eşin de olsa seni üzmeye bunaltmaya hakkı yok. Kendini düşün, bencil ol. Kimseyi kırmayım üzmeyim diye kendini üzme
tarafından
Eşimde araba almaya karar verdi kaynnama laf vuruyor ama kaynannm duymamazlıktan geliyor
(1,352 puan) tarafından
Eşin de seni düşünüyorsa ne mutlu sana
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Araba alınca binmeyeceğine eminmisiniz boşuna o kadar masraf yapmayın eğer gene binecekse. Ben olsam eşimi konuştururdum annesiyle ne işi var her yerde dibimde. Siz aynı evdemi yaşıyosunuz 
tarafından
Altlı üstlü oturuyoruz cnm araba alırsak haber vermeden giderim araba onların diye mecbur haber veriyoruz

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 522 göst.
1 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.
9 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 307 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 396 göst.