0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
3 hafta geriden gelen varmı ne zaman doğum yaptınız 29 hafta olmam gerekirken 26 hafta görünüyor suyu da az bu durumu yaşayan varmi

2 Cevaplar

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Benimki 2 hafta geridendi doktorun verdiği vitamini kullandım ve bol proteinli beslendim çok şükür yakaladı ve gayet normal hatta kilolu bile doğdu seninki de inşallah öyle olur canım
(103 puan) tarafından
Benim suyu olmadığı için geride kaldı maalesef inşallah ileride gider gitmezse erken doğum olacak
-Reklam-
0 oy
(213 puan) tarafından
6 hafta gerideydi canım oğlum ciğer geliştirici iğne yaptılar hastanede faln kaldım ama şükür sağlık sorunu yoktu 2100 Gr doğdu iki gün hastanede kaldık çıktık şuan 11 aylık hiçbir sorunu yok sadece minyon tipli küçük biraz boyu kilosu iyi doktorlar genetik dedi ona da eşim ve ailesi hep kısa Bana da suyu az demişlerdi hasatnede kaldım Heran doğum olur diye ama almadılar sonradan da suyu iyi dediler diğer bakmalarına yattım yattım çıktım en sonunda sezeryana aldılar 38 +1 de kontrole gitmiştim kilo alımı yavaştı oğlumun son 10 günde hiç kilo almamış daha fazla beklemenin anlamı yok zatn haftan da gelmiş dediler kilosu ne kadar bebişin seninki yine 3 hafta yakalar inşallah haftasını bol bol dua et canım korkma bişey olmaz Allah'ın izniyle 
(103 puan) tarafından
Bana da genetik hastalığı olabilir dedi kolları bacakları kısa dedi kafası büyük karnı küçük dedi kalbi büyük zaten suyu yok denecek kadar az dedi 3 hafta geriden dedi 15 gün sonra tekrar çağırdı ilerleme olmaz ise erken doğum olacak hayırlısı ne ise o olsun tabi ama insan üzülmüyor değil

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ✨⭐Nisamm✨⭐ (2,590 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eymir (722 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sena00 (17 puan) tarafından soruldu

380,389 soru

11,389,444 cevap

34,894 kullanıcı

...