0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde (328 puan) tarafından
İyi akşamlar herkese. Arkadaşlar sizden ablam için dua rica ediyorum. Ablamın genç kız olduğundan beri yumurtalarında hep sorun vardı. Şimdi evli ve yumurtası bulunmuyor. Bir adet yumurtası vardı. Döllenme için alındı ama olmadı. Şuan ablam çok üzgün yani üzgün demek de az ama hangi kelime bunu karşılar bilmiyorum. Evi toplayıp bu evi hiç dağıtan olmayacak mı, hiç ses olmayacak mı diye ağlıyor. Ciğerim yanıyor. Çok zor. Allah'ım dermansiz dert vermesin kimseye. Ben de şuan hamileyim hem dua ediyorum hem ağlıyorum. Ümitsiz kalma diyorum her zaman belki bir kapı açılır. Ne kadar dik durmaya çalışsa da bir yerden patlak veriyor. Sizlerden ricam Allah rızası için başta ablam Özlem olmak üzere evlat hasreti çeken, eli bağrında, eli semada, gözyaşıyla yakaran kimler varsa hepsine dua etmeniz. Edenlerden Allah bin kere razı olsun..

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ah canım benim ya benim çevremde de evlat sahibi olmak isteyip olamayan o kadar çok kişi varki

Rabbim hem ablana hem de evlat sahibi olmak isteyip hakeden herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah 
(328 puan) tarafından
Aminnn inşallah Allah razı olsun çok teşekkür ederim..
-Reklam-
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Allah yuzune baksın kucagını bos bırakmasın bemım eltim oylr hıc yumurtası yok kısır onunda 17 yıldır olmuyo ama bol bol dua ada 
(328 puan) tarafından
Ablam da yumurta vardı aslında ama o zamanlar daha kız olduğu için hiçbir işlem yapmadılar veya yönlendirme vs. Zamanla da yumurtaları bitti. Ama doktor zaman içerisinde gelisebilme durumu olur demiş. İnsaAllah çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Her isteyene, sağlıkla hayırla nasip etsin aminn.
0 oy
tarafından
Rabbim ablanın ve nice çocuk bekleyenlerin kucağını boş koymasın 
0 oy
(388 puan) tarafından
Canım dayanamam ya. Ne kadar zor. Rabbim nasip etsin insallah. 
(328 puan) tarafından
Aminnn çok teşekkür ederim Allah razı olsunn
0 oy
tarafından
Rabbım bir an önce kucağını doldursun inşallah canim 
(328 puan) tarafından
İnsaAllah. Ablam ve bekleyen herkese aminnnnn çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Okadar içimden hissettim ki canım bende evlat hasreti cekiyorum Ekim ayında düşük yaptım her şeyim artık çaresi var rabbim ol derse olur kucağını kucagimizi doldursun rabbim c life diye bı sayfa var bir bakın yazın Instagram da yardımcı oluyorlar banada kader demişti 
(328 puan) tarafından
Rabbim sana da nasip etsin inşaAllahhh. Hayırla sağlıkla sihhatle buluşma versin. Ablama mutlaka soylicem çok teşekkür ederim. Allah razı olsunn
tarafından
Senden de Allah razı olsun canım

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 297 göst.
+1 oy
10 cevap 164 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 1,215 göst.
0 oy
14 cevap 241 göst.