+1 oy
292 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (26 puan) tarafından
Daha 5 gün önce hiçbir şeyim yoktu kadir gecesi oruç tutqym dedim o gün tuttum oruç çok zor geldi ve o gün dışarı çıktım oruçlu gezdik neyse sonra eve geldim o geceden beri gözümden yaşlar geliyordu sağ gözden 2 gün geçmeden doktora dedi Yüz Felci geçiriyorsun ilaç verdi şuan kullanıyorum hem geçebilir geç geçebilir dedi  bide 1 aydan fazlada sürebilir 3 gündür ama kızlar çok kötüyüm 4 gündür gülmeyi unuttum moralim yok hiç iyi değilim nasıl atlayacam Allah rızası için bana dua edin Allah ne dileğiniz var ise kabul etsin bu mübarek ayda dua bekliyorum sizden 

11 Cevaplar

+1 oy
(3,571 puan) tarafından
İnşallah bir an önce düzelir kuzenim geçirmişti doktor sakız çiğnemesini tavsiye etmişti 
-Reklam-
+1 oy
(2,265 puan) tarafından
Yüz felci geçici bir olay canm korkma inşallah çabuk geçer ama kuzum sevap kazancan diye bu yaptığın olmuş mu senin vücudunun en hassas dönemi hamilelik zaten bunyen hassasken kendini çok zorlamissin ya 
+1 oy
(3,228 puan) tarafından
Benim dedem de geçirmişti düzeldi canım moralini bozma bebeğine de yansır. Rabbim sana bu mübarek günler hürmetine acil şifalar versin inşallah üzme kendini yavrun için güçlü dur egzersiz falan verdi mi doktorun onları tekrarla sakız çiğne geçici bi durum merak etme 
+1 oy
(6,889 puan) tarafından
Aşkım kuran oku namaz kıl bunları yaparken ki hareketler iyi geliyo yüz felcine 
0 oy
(776 puan) tarafından
Canım yanliş değilsem sakız çiğnemek balon şişirmek iyi geliyormuş kaynımın oğlu geçirdi doktor bunları tavsiye etti sende bi doktoruna danış canım geçici birşey allahın izniyle sıkma canını bide rüzgarda ve cereyan da durma özellikle arabada giderken camı açma yüzüne rüzgar vurmasın
0 oy
(1,866 puan) tarafından
İnşallah tez vakitte sağlığına kavuşursun canım çok zor ama geçeceğine inanıyorum
0 oy
(108 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun yüz felci geçirme sebebi nedir acaba 
0 oy
(5,246 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım oruçla alakası yokta neden oldu ben soğukta falan oluyor sanıyodum

Birde geçici bir durum benim bildiğim
0 oy
(7,660 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah halam geçirdi sakız tavsiye etmişti dr
0 oy
(235 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah. Korkma canım moralini yüksek tut ki daha çabuk iyileşesin . Görümcem geçirmişti çabuk geçti . Seninde çabuk iyileşir inşallah 
0 oy
(883 puan) tarafından
Bir akrabamizin yumurta tarifi vardı şu an aklıma gelmiyor anneme sorayım size yazayım onunla geçmişti felci
(26 puan) tarafından
Öğrenin lütfen ne yapmıştı hemen geçmişti
(883 puan) tarafından
Yazdım canım özelden

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 1,214 göst.
+1 oy
10 cevap 162 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 241 göst.