0 oy
752 göst.
Aile kategorisinde (382 puan) tarafından
Salam  kizlar  tanisma anlarni dinlemeyi cox sevirem o gunlere qayidaq ..biz bir birmizi akrabamizin duyununde gorduk sonra esim beni aradi ilk gunden dedim bu insan aradiqim insan isde bu annem hayirr dedi 2ci gun esim bana evlenme teklifi etdi 3 gun kacdiq 3 ildi evliyiz 2 cocuqmuz var coxx sukur mutluyuz bizde her sey apar topar oldu ))

47 Cevaplar

0 oy
tarafından

Çok uzun hikaye :D Bende okumaya geldim 

(382 puan) tarafından
Anlatda dinleyelim romantiqmi?
tarafından
Hemde çok romantik macera dolu ☺☺☺
(382 puan) tarafından
Anlatda dinleyelim ben hep isdiyordum sevgli olmaz nisanli olmaq bende olmadi bu turk dizlerine cox baxiram icim gidyor esme deyirem neden nisanlanmadim direk evlendik)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uzundur zaten yorgunum yazamam ya:)☺️
0 oy
(2,097 puan) tarafından

Şu an kavgalıyız hiç romantik zamanları hatırlayamayacağım kusura bakma:P

(382 puan) tarafından
))))yaaa anlatda yureyindeki buzlar erisin
(2,820 puan) tarafından
Hhahaha çok tatlısın
0 oy
(279 puan) tarafından
O zalim anasi beni dugunde gormus begenmis sonra biz taniştik 
(382 puan) tarafından
Inanirmisin bizdede annesi coxx beyenmisdi simdi bakasin )))))Vallada bi seyde yapmadim kadin beni hazm edemiyor
(279 puan) tarafından
Benim kaynanamda beni sevmiyor
(382 puan) tarafından
Bu kaynanalar ne isder kendileri de bilmez
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Aynı mağazada çalışıyorduk daha ben  stajerken göz dikmişti bana :) sosyal medyadan eklemişti sürekli konuşmaya çalışıyordu benimde hoşuma gidiyordu etkilenmiştim bende. 5 yıl sevgili kaldık 1 ay nişanlı kaldık 5 sene olcak evleneli :) 
(3,830 puan) tarafından
Bende aynıyım canım ya şükür şu an hamileyim ilk çocuk ❤️
(382 puan) tarafından
Cokk sukur canim Allah nazrdan korusun
(5,185 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah canım banada dua edermisin ☺️☺️
(3,830 puan) tarafından
Amin inşallah canım çok sağol tabiki ederim Rabbim size de hayırlısıyla sağlıklı evlat nasip eder inşallah ❤️
(5,185 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun ☺️❤️
0 oy
tarafından
Uheyyyy tabiki instrgrammm
(382 puan) tarafından
Guzel o ilk gorsme evlilik nasil geldiniz bu gune
(2,800 puan) tarafından
Oheeyy nasıl uzun uzun anlatsınlar kızz:)))
Esmoş instagramın ekmeğini mi yedin sen minnoşş☺️
tarafından
Ben 4 sene o semtte okudum 1 sene dersaneye gittim sabah öğle akşam herseferinde oranın merkezinde yemek yedim bir kere karşılaşmadım başka semtte ise girdim çalıştım kavga edip çıktım o gün bana. İnstedan habire yazıyor cennette tdilatmi varmış neler neler bende sinirliyim hem yazıyorum hem kızıyorum öyle öyle tanıştık aşık oldum ❤️ilk oturduk kahve icicez benimle ciddi değilsen oturmiyalim dedi çok etkilenmiştim sjsj
(2,800 puan) tarafından
Daha sağlıkla içeceğiniz milyon tane kahveniz olsun☘️
(382 puan) tarafından
Cokk ramantiq simdi anladim bu turk dizileri neden cok izleniyor turkyede ask var)))
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Kız 3 gündemi kaçtın vallahi iyi cesaret Allah bozmasın :) bizde benim çok yakın bir arkadaşımın düğününde tanıştık biz evlenen kızla kardeş gibiyiz eslerimizde öyle beraber buyumusler bide çocuk yaptık şimdi ikimizin de kızı var araları 3 ay ohh :D
(382 puan) tarafından
Sen bizim bi kacmamizi gorsen Vallah sok olurdun ))cok zor surecden gecdik inan
(1,092 puan) tarafından
Valla kaçan insanlara hayret ediyorum ve tebrik ediyorum ben cesaret edemezdim edemedimde iyi ki edememişim
(382 puan) tarafından
Bende hep oyle derdim kacmam amma esmle tanisdiqdan sonra o fikiri unutdum kuzum insanlarin hayatni bilemeyiz ki kim isdemez ki anne babasnin duasiyla evlene
(1,092 puan) tarafından
Doğru haklısın . Neyse bundan sonrası güzel olsun inşallah canım Allah bozmasin
0 oy
(736 puan) tarafından
İnstagramdan hikayeme yanit vermişti oyle tanıştık  1 sene sonra kacarak evlendik. Ben hızlı davrandim diyodum ama asıl sizin baya hızlı olmuş :)
(382 puan) tarafından
Sizdemi kacarak evlendiniz ))))inan bazen gulurem 2 gunde insan konusduqu biriyle evlenirmi diye
0 oy
(1,918 puan) tarafından
İş yerinde tanıştım nisanliydim baskasinla ama olmuyordu 2 ay nisanli kaldim ama bulusmuyordum bile sürekli işe gitmek mesaiyeye gitmek istiyordum biraksalar 24 saat çalışırdım babam hastaydi o aralar kanserdi sürekli hastanelerle ugrasiyorduk bana tek iyi gel séy eşimdi nisanlim öküzün biriydi evlenmek icin nisanlanmistim onunla severek degil psikilojim cok bozuktu o aralar babamdan dolayi sinra attim nisani 1 sene esimle tanistik tabi rahmetli babam göremedi eşimi sonra nisan evlilik coluk cocuk 3 senedir evliyizz 
(382 puan) tarafından
Cox sukur kuzum yolun basindan donmusun Allah xosbextliynizi bozmasin anliyorum kanserle mucadileyi o anlari benimde ablamin kizi olmusdu kaybetdik cok zor bi mucadile sonda kaybetmekde dahada zor
(1,918 puan) tarafından
Öyle be canim gençti babam çok hicbirsey göremeden 8 ay icinde kaybettim
0 oy
(140 puan) tarafından
Ben daha 6.siniftaykn bizim mahallede bı çocuk vardı  arkadaşlarımı araya koyardı aramızı yap diye beni çok severdi ama ben hiç yüz vermezdim öyle 3 sene peşimden kostu en son umudu kesti bende biriyle tanıştım 7sene boyunca konuştuk sonra anlaşamadık ve şuan bizim mahaledekiyle evliyim ;)ve birbirimizi çok seviyoruz 
(382 puan) tarafından
Dizi gibi kiz
0 oy
(1,504 puan) tarafından

Görücü usulü kuzenimin eşiyle beraber çalışıyorlar kız yok mu demiş eşim enişte de benim hanımın kuzeni var demiş görmeye geldiler eşim başta hoslanmamis benden gönülsüz gönülsüz karşıladı demiş sonra.kaynanam bı numarasını al konuşun demiş konuştuk bı kaç gün sonra eşim mesaj attı pazar günü istemeye gelelim mi diye :)

(382 puan) tarafından
Vaoooo kiz ne yapdin))))))))) adama
(1,504 puan) tarafından
Hiç de birşey yapmadım :) eşim diyor sanki beni hep tanıyorsun gibi konusuyordun diyor arada birkaç birşey diyordu gülerek espiriyle karışık cevap veriyordum hoşuna gitmiş kendisi de çok iyidir sağolsun 5 yıldır evliyiz bı kızımız var 29 una bide oğlumuz olacak inşallah:)
(382 puan) tarafından
MasAllah kuzum
0 oy
tarafından
Swarmdan rezalet ahahahahha
tarafından
Swarm ne kiz
tarafından
Uygulama
0 oy
(887 puan) tarafından
Bizim dükkanımızın olduğu sokakta işe girmişti ordan gördük birbirimizi daha 18 yaşında ben 19 yaşında eşim ordan başladık ünv askerlik vs derken tam tamına 15 sene oldu 
(382 puan) tarafından
MasAllah kuzum
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Facebook'tan tanıştık ama yigeni ile  aynı siniftaymisiz bide evlerinin arası 15  dakikalık yolmus yigeni tanıştırdı 4 yıl sevgili kaldık 1 yıl nişanlı kaldık 4 yıldır evliyiz  toplam 9. Yılımız olacak 
(382 puan) tarafından
MasAllah kuzum Rebim bir omur etsin
(7,376 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❤️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yanlışlıkla bacım
0 oy
tarafından
Valla o kadar uzun ki yazmaya üşendim 
0 oy
(172 puan) tarafından
Tanışmaz olaydım 
(382 puan) tarafından
Kiyamam kuzum kendinmi evlendin gorcu usulu ilemi
(172 puan) tarafından
Severek evlendim canım ama bazı şeyler istediğin gibi olmuyor
(382 puan) tarafından
Can kuzum kiyamam
0 oy
(12,453 puan) tarafından
Kız arkadaşım bi çoçukla çikiyordu çocukluk arkadaşım bu arada . O tanıştırdı bızı sevgilimin arkadaşı diye onlar ayrıldılar bi birlerini hatırlamaz bizim 5ci sene kızımız oldu çok şükür  

Kısmet 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Üniversiteden sınıf arkadaşım hatta çok yakın dostum dediğim birisiydi. Onun da benim de sevgilim vardı. Sonra o ayrıldı, bir süre yas tuttu. Sonra bana aşık olmuş. Benim ciddi bir ilişkim vardı. Bir süre platonik takılmış. Ben ayrılma sürecine girmiştim ondan bağımsız olarak o sırada anladım beni sevdiğini. Bir süre bir şey hissetmedim ama sonra ben de sevdim 
(382 puan) tarafından
Desene dizi gibi masAllah kuzum
0 oy
(758 puan) tarafından
Kurs hocamdi ben sınavı kazandım üniversiteye gittim onunda ataması geldi benim için hiç yasanilmayacak yere yanıma geldi 1 yıl sonra istemeye geldi ailem ya okul ya o dedik bende okulu tercih ettim 5 yıl çıktık okul bitti evlendik 6 yılda evlilik şuan oglusumuz var 5 yıl sevgili 6 yılda evliyiz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 77 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (1,962 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
16 Şubat 2023 Aile kategorisinde Prenseskizannesi (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
0 oy
0 cevap 60 göst.

377,153 soru