0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
Kızlar eşimle aramızda sorunlar vardı ama bu kadar değildik iyice koptuk birbirimizden.. onun yaptığı şeyler bana çok Batar oldu benimde gücüm kalmadı. Sürekli ağzında bir küfür aq etme dedikçe ediyor bende çileden cikiyorum saygı kalmadı sevgi hiç yok gibi. Ve iyice ailesine düşer oldu. Duvar kağıdında ben ve çocuklarım vardı kaldırmış anasının resmini koymuş. İyice soğuk nevale oldu ve artık birşeyler yaptıklarını düşünüyorum. Biri demişti senin kaynana büyüyle uğraşıyor diye artık aklım iyice bulandı ne yapacağımı bilemiyorum. Şaşırdım kaldım. Biri diyor hocaya sor ustunuzde büyü var mı diye. Biri başka birşey diyor... Ne yapabilirim. 

7 Cevaplar

+3 oy
(2,186 puan) tarafından
Anasının fotogrfni duvar kağıdımı yapmış yuhhh ,,, sabah işe giderken gitsin saçını da ördursun hey yumurtaya can veren Rabbım az akıl nasip et şu erkeklere amiiinnn
(132 puan) tarafından
Aminnnnn aminnn
-Reklam-
+1 oy
(583 puan) tarafından
Allah büyü yapaninda karı kocanın arasına girenin de topunun belasını versin ne diyeyim.
(132 puan) tarafından
Amin bacım aminnn
0 oy
tarafından
Canım sor sormaktan bjsey cikmaz ama doğru hocayı bulmak gerekir çoğu şarlatan çünkü para tuzağı 
(132 puan) tarafından
Haklısın kuzum benim saolasin
0 oy
(770 puan) tarafından
Canım kendi ailene anlatsan belki hoca bulurlar.

Benide uyku tutmadı 15 haftalık hamileyim migdem acayip yanıyo ya napsam geçer uyumayanlar yazsın:))
(1,946 puan) tarafından
Maden suyu çubuk kraker salatalık ben bide ekmek içi yiyordumm:))
(2,097 puan) tarafından
1 dolu çay kaşığı karbonat ye üstüne su iç hemen geçer :)
tarafından
Bende karbonat diyorum ama suyun içine katıp iç sdsj
tarafından
Evde hakiki sirken varsa elma uzum gul sirkesi pamugu batir sirkeye gobek deligine bantla dua edersin demedi deme
(770 puan) tarafından
Hepsini deneyecegim inşallah kızlar çok sagolun yazıp ilgilendiginiz için
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım büyü vs sorgulamadan önce otur mantıklı düşün. Birbirinize tavrınız, hatalariniz neler? Uslubunuz nasıl? Yani bazen bir şeyler o kadar çok birikiyor ki birden patlıyor sen o nedenle kendi adına neleri düzelterek başlayabilirsin bunları bi sorgula. Bir süre karşı tarafı hiç suçlamadan kendi hatalarını düzelt bak bakalım iyileşme olacak mı? Bizde mesela ben eşime doğru davranınca bakıyorum her şeyini bana anlatan saygılı bir insana dönüyor. Yok biraz bozuksak kendi ailesine dönüyor hemen yönü. Valla çocuk gibi işte bu erkekler naapacaksin....
(132 puan) tarafından
Bacim.ben iyi davranayim hep suyuna gideyim gene aynı anlamadığım bir tuhaflık var. İnsan nasıl bu kadar değişir anlamıyorum zamanla benimde sabrim kalmıyor çok yoruyor..
0 oy
(3,573 puan) tarafından
Peki oğlunun oraya o fotoğrafı koyduğundan anasının haberi varmı :) ne değişik insanlar var ya. 
(132 puan) tarafından
Bende dedim ana kuzusuysan neden evlendin ananın yanında kalaydin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 662 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Cansu33 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 212 göst.
0 oy
10 cevap 602 göst.
0 oy
3 cevap 180 göst.